Štai ką su krūtimis gali padaryti garsiosios pakeliančios liemenėlės

 (15)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tikriausiai jau ne kartą socialiniuose tinkluose matei pakeliančių ir krūtis suspaudžiančių liemenėlių reklamą. Šios liemenėlės neturi petnešėlių ir jokio užsegimo ties nugara, tačiau tvirtai prilimpa prie krūtų - tereikia sutraukti raištelius ir krūtys kaip mat įgauna tobulą formą.

Negalime tvirtinti, kad šis gaminys tėra reklaminis triukas, bet tokio tipo liemenėlės dabar kuriamos tiesiog masiškai. O kuo daugiau padirbinių, tuo prastesnė kokybė. Socialiniuose tinkluose jau galima rasti ne vieną nusiskundimą dėl įsigytų tokio tipo liemenėlių. „Kai bandžiau jį nusiimti, jis nuplėšė man odą. Paskambinus į jų klientų aptarnavimo centrą gavau patarimą kitą kartą atsargiau nusiiminėti liemenėlę“ - Instagrame pasakoja parduotuvėje „Instacurve“ liemenėlę įsigijusi mergina ir dalinasi video, kaip jos krūtys atrodo po tokio eksperimento.

A post shared by emily boring (@embodoe) on May 31, 2017 at 12:32pm PDT

Kita mergina tokią liemenėlę nusipirko iš Amazon. „Niekada gyvenime nejaučiau tokio skausmo. Tai padarė liemenėlė, kurią matote nuotraukoje, ir aš nenorėčiau, kad kas nors kitas patirtų tą patį. Jie sako: „Nerekomenduojama dėvėti liemenėlės karščio metu, nes ji gali nuslysti“. Ką gi, ji nenuslydo, nes buvo priklijuota prie mano krūtų“ - prie savo paviešintos nuotraukos rašo Jami.

Taigi jeigu susigundei nusipirkti šią prekę, prieš tai būtinai pasiieškok atsiliepimų internete, kad netektų patirti to paties, ką patyrė šios merginos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.