Štai, ką smagaus gali nuveikti šį savaitgalį!

Jau birželio 16 d., Vilniaus Kalnų parke vyksiančiame miesto festivalyje „Summer in the City“ vilniečių ir miesto svečių laukia itin turininga pramogų diena. Nuo pasaulinių ir Lietuvos muzikos žvaigždžių iki visai šeimai skirto nemokamo pikniko bei galimybės pasipuošti specialiai festivaliui sukurta drabužių kolekcija.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pastarąją lietuvių festivaliui sukūrė Latvijos mados prekių ženklas „One Wolf”. Šį inteligentiškos gatvės mados prekės ženklą 2012 m. įkūrė Latvijos dizainerė Agnesė Narnicka. Funkcionalus ir estetiškas gatvės mados prekių ženklas puikiai atspindi šiandieninę miesto kultūrą ir jauno žmogaus gyvenimo būdą, todėl kiekvienas. Festivalio metu norintieji galės pasimatuoti, apžiūrėti ir įsigyti šiuos drabužius. Organizatoriai tikisi, kad šis bendradarbiavimas bus puiki proga iš arčiau susipažinti su latvių mados tendencijomis.

Gamintojo nuotr.

Specialiai festivaliui parengta kolekcija sukurta vyrui ir moteriai – miesto chuliganams, laisvai mąstantiems ir smalsiems atradėjams, trokštantiems nuotykių. Kolekcijoje daug laisvų „oversize“ siluetų, kurie netaikomi konkrečiam kūno sudėjimui ir yra laisvai derinami su kasdieniu garderobu, nes išlaiko tiek savo asketišką stilių, tiek individualumą bei originalumą. Kaip kontrastas laisviems ir didelių apimčių siluetams, neatskiriama kolekcijos dalis yra ir siauro silueto džinsai bei marškinėliai.

Gamintojo nuotr.

„One Wolf”, gamintojo nuotr.

Menų fabriko „Loftas“ viena projektų vadovių Aušra Kareniauskaitė džiaugiasi, kad išskirtinai šiam renginiui marškinėlius pasiuvo būtent šis latviškas prekių ženklas. Agnesės idėjos ir festivalio tapatybė puikiai dera. Tai bus laisvas, nevaržomas ir pilnas judesio bei pramogų renginys kiekvienam, o latvių dizainerės kurti drabužiai irgi alsuoja nevaržoma festivalio dvasia.

„One Wolf”, gamintojo nuotr.

„One Wolf”, gamintojo nuotr.

Festivalio metu bus galima ne tik pasipuošti, bet ir išgirsti pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiantį elektroninės muzikos duetą – vieną sėkmingiausių grupių Norvegijos istorijoje „Röyksopp“. Kasmet rengiamame didelės sėkmės sulaukusiame vienos dienos festivalyje taip pat koncertuos britų atlikėjas „JP Cooper“, estų elektroninės muzikos žvaigždė „NOËP“, ryškiausias pastarųjų metų Lietuvos scenos debiutas „Daddy Was A Milkman“ ir alternatyviosios muzikos grupė „Solo Ansamblis“.

„One Wolf”, gamintojo nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.

Liepos COSMOPOLITAN kino vakare – komedija TOBULI AFERISTAI

Liepos 4 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – Holivudo žvaigždėmis Uma Thurman, Timu Rothu, Sofia Vergara, Maggie Q tviskančios komedijos TOBULI AFERISTAI premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!