Štai, ką smagaus gali nuveikti šį savaitgalį!

Jau birželio 16 d., Vilniaus Kalnų parke vyksiančiame miesto festivalyje „Summer in the City“ vilniečių ir miesto svečių laukia itin turininga pramogų diena. Nuo pasaulinių ir Lietuvos muzikos žvaigždžių iki visai šeimai skirto nemokamo pikniko bei galimybės pasipuošti specialiai festivaliui sukurta drabužių kolekcija.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pastarąją lietuvių festivaliui sukūrė Latvijos mados prekių ženklas „One Wolf”. Šį inteligentiškos gatvės mados prekės ženklą 2012 m. įkūrė Latvijos dizainerė Agnesė Narnicka. Funkcionalus ir estetiškas gatvės mados prekių ženklas puikiai atspindi šiandieninę miesto kultūrą ir jauno žmogaus gyvenimo būdą, todėl kiekvienas. Festivalio metu norintieji galės pasimatuoti, apžiūrėti ir įsigyti šiuos drabužius. Organizatoriai tikisi, kad šis bendradarbiavimas bus puiki proga iš arčiau susipažinti su latvių mados tendencijomis.

Gamintojo nuotr.

Specialiai festivaliui parengta kolekcija sukurta vyrui ir moteriai – miesto chuliganams, laisvai mąstantiems ir smalsiems atradėjams, trokštantiems nuotykių. Kolekcijoje daug laisvų „oversize“ siluetų, kurie netaikomi konkrečiam kūno sudėjimui ir yra laisvai derinami su kasdieniu garderobu, nes išlaiko tiek savo asketišką stilių, tiek individualumą bei originalumą. Kaip kontrastas laisviems ir didelių apimčių siluetams, neatskiriama kolekcijos dalis yra ir siauro silueto džinsai bei marškinėliai.

Gamintojo nuotr.

„One Wolf”, gamintojo nuotr.

Menų fabriko „Loftas“ viena projektų vadovių Aušra Kareniauskaitė džiaugiasi, kad išskirtinai šiam renginiui marškinėlius pasiuvo būtent šis latviškas prekių ženklas. Agnesės idėjos ir festivalio tapatybė puikiai dera. Tai bus laisvas, nevaržomas ir pilnas judesio bei pramogų renginys kiekvienam, o latvių dizainerės kurti drabužiai irgi alsuoja nevaržoma festivalio dvasia.

„One Wolf”, gamintojo nuotr.

„One Wolf”, gamintojo nuotr.

Festivalio metu bus galima ne tik pasipuošti, bet ir išgirsti pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiantį elektroninės muzikos duetą – vieną sėkmingiausių grupių Norvegijos istorijoje „Röyksopp“. Kasmet rengiamame didelės sėkmės sulaukusiame vienos dienos festivalyje taip pat koncertuos britų atlikėjas „JP Cooper“, estų elektroninės muzikos žvaigždė „NOËP“, ryškiausias pastarųjų metų Lietuvos scenos debiutas „Daddy Was A Milkman“ ir alternatyviosios muzikos grupė „Solo Ansamblis“.

„One Wolf”, gamintojo nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.