Spalio mėnesio HOROSKOPAS

 (1)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Komunikabiliose Svarstyklėse šeimininkaus net kelios planetos, vadinasi, visi bus itin užimti – pačiais įvairiausiais reikalais. Džiaugsmas piką pasieks apie spalio 16-ąją, kai Pilnatis išjudins nenuspėjamą Uraną. Nuoseklumo gali tikėtis nuo 22 dienos – tada Saulė pajudės į Skorpioną. Gyvenimas nurims!

Svarstyklės (rugsėjo 23–spalio 22 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: žavesio – apie tavo gebėjimą žavėti jau seniai sklando legendos.
Tau trūksta: atsainumo – dėl savo noro kiekvienam suteikti laimės kartais pernelyg stipriai mėgini visiems įtikti.
Mados pojūtis: moteriškas, prabangus stilius, kuris atitinka tavo estetiką – niekada neatrodyk pigiai.
Tau malonumą teikia: prašmatnumas. Esi darbšti, ambicinga, tačiau kai pagaliau leidi sau atsipalaiduoti, nori pasilepinti prabanga.
Gundymo stilius: gerbėjus iš proto varo tavo natūralus žavesys. Visur mėgsti sukurti atsarginių planų – net ir meilės atveju, todėl tuo pat metu gali už nosies vedžioti net kelis gerbėjus. Tačiau kai esi šimtu procentų tikra dėl pasirinkimo, tampi atsidavusia ir ištikima partnere.
Šį mėnesį: tavo ženkle išsirikiuos nemažai planetų. Tarp jų – ir dosnusis Jupiteris. Jausiesi energinga, pajusi turinti naujų optimizmo rezervų. 7 dieną iškalbingasis Merkurijus suteiks tau reikalingų žodžių ir dirbant, ir puoselėjant santykius. Tavo socialinis gyvenimas sublizgės nuo 18-osios, todėl iki tos dienos sutvarkyk visus svarbius reikalus. Pasidalyk dėmesio banga su sena bičiule 26-ąją – tau bus labai gausiai atlyginta.
Tavo metai: pirmą kartą per 12 metų tavo ženkle lankosi laimę nešantis Jupiteris – sėkmė lydės iki pat kitų metų spalio. Darbo reikalai ypač gerai seksis sausį. Kuo daugiau skirsi dėmesio detalėms, tuo daugiau laimėsi, tad susikurk darbotvarkę, kuri padės tau suklestėti. Meilė seksis lapkritį ir gegužę, o vasarą skirk artimiausiems žmonėms.
Tau reikia: nebijoti įgyvendinti savo norų.

Tavo meilės dvyniai
Vandenis: abu puoselėjate unikalų požiūrį į įvairius dalykus, tačiau jus vienija bendra ateities vizija.
Dvyniai: esate tarsi du drugeliai, kurie dievina galimybę bendrauti ir tampa kiekvienos kompanijos siela.

Skorpionas (spalio 23–lapkričio 21 d.)
Pasirenk – tavęs laukia tikra sėkmės puota. Visus nemalonius susitikimus atidėk iki mėnesio vidurio – kai Saulė 22 dieną įžengs į tavo ženklą, turi būti atsigavusi ir rami. Juolab kad 24-ąją tavo ženkle atsidurs ir Merkurijus. Ateitis nusiteikusi šypsotis – būk teigiama!
TAU REIKIA: labai gerai pailsėti ir taip pat gerai atsipalaiduoti.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jei jis jaučiasi pavargęs ir išsekęs, pasiūlyk porą vakarų praleisti namie, pailsėti tavo glėbyje.

Šaulys (lapkričio 22–gruodžio 21 d.)
Norėsi tik linksmintis ir gerai leisti laiką! Šiuo atveju geriausiai tiks 4 diena. Iš didelės draugystės mėnesio viduryje gali išsirutulioti dideli jausmai. 18-ąją į tavo ženklą atkeliauja Venera – būsi nepakartojama. Labai tinkamas metas siekti tikslų.
TAU REIKIA: smagintis su partneriu.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jis norės žiemą praleisti ramiai, tyliai, su tavimi pašonėje. Skirk jam paskutines saulėtas metų dienas, ir jis mainais tau dovanos nepamirštamų naktų.

Ožiaragis (gruodžio 22–sausio 19 d.)
Rask būdų, kaip į savo darbą įlieti malonių elementų, ir sėkmė tuoj pat atkus. Strateginė rizika 5 dieną gali duoti daug naudos. 19-ąją, kai Marsas susijungs su galinguoju Plutonu, tau pagaliau pakaks ryžto priimti sunkų sprendimą.
TAU REIKIA: susitelkti į finišą.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: šį mėnesį jo laukia pergalės, pergalės, pergalės. Švęsk drauge jo sėkmę!

Vandenis (sausio 20–vasario 18 d.)
Tavo nuotykių ir kelionių zonoje esančios planetos padės rasti naują būdą senai problemai išspręsti. 4 dieną gali pajusti pasitenkinimą – dėl tinkamo Saulės kampo Saturno atžvilgiu. Seniai kamuojančias problemas patartina tvarkyti 20-ąją, kai Uranas atsistos priešais Merkurijų.
TAU REIKIA: ieškoti naujų idėjų.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: jei jis nusiteikęs trumpai kelionei, leisk jam išsirinkti jos tikslą.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Pirmąją šio mėnesio dieną meilės ir pinigų planeta Venera sudarys fantastišką kampą su Neptūnu. Norisi pakeliauti? Abejoji dėl naujo projekto? Imkis visko, ir tau seksis! 22 dieną Saulė pajudės į Skorpioną ir sujungs tave su sielos broliu (tiesa, santykiai bus visai neplatoniški).
TAU REIKIA: nustatyti aiškias ribas.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jei tau atrodys, kad jis liūdi užsisklendęs, paaiškink, kad jo nesėkmės tau rūpi kaip ir sėkmės. Tai padės jam atsiskleisti, atsidėkoti tau už supratingumą.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Pasinaudok! Tavo santykių zonoje susiburs tinkamos planetos – tai padės kurti glaudžius ir darbo, ir meilės ryšius. Būk atsargi 13-ąją, kai Merkurijus sudarys netinkamą kampą su Marsu. Nušvitimas aplankys 16-ąją, per pilnatį. Finansiniai reikalai pagerės mėnesio pabaigoje.
TAU REIKIA: savo poreikiams suteikti pirmenybę.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jis bus ypač teigiamai nusiteikęs analizuoti tavo idėjas, o drauge – ir kuo artimiau susipažinti su tavo kūnu.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Norėtum pasijusti pasiekusi viršūnę? Tokia galimybė galima 5 dieną, kai Venera suformuos tinkamą kampą su Plutonu. Ta pati Venera siųs santykių atžvilgiu palankių bangų pirmąją mėnesio pusę ir suteiks meilei ypatingų jėgų. Atkreipk dėmesį į jaunatį 30-ąją. Tai – jausmingas, aistringas periodas.
TAU REIKIA: skirti laiko meilei.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jei jis prastos nuotaikos, parodyk savo dėmesį nedideliais ženklais – kad pajustų tavo neįkyrų rūpestį.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 20 d.)
Spalis taps vienu mėgstamiausių tavo mėnesių šiais metais. Tikros meilės zonoje išsirikiuos tinkamos planetos, todėl jausmai ir flirtas liesis kaip iš gausybės rago. 11 dieną Merkurijus susijungs su Jupiteriu, ir tavo kūrybingumas pasieks piką. Mėnesio pabaigoje flirtas gali virsti rimtais santykiais – tuo metu Venera susijungs su Saturnu.
TAU REIKIA: nesiblaškyti ir susitelkti į esamą momentą.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: jo romantiškosios savybės skleisis kaip niekad intensyviai.

Vėžys (birželio 21–liepos 22 d.)
5 dieną dėl tavo namų ir šeimos zonoje esančių planetų kils nenumaldomas noras sukti jaukų lizdą arba atnaujinti esamą. Šį mėnesį kur kas aiškesni taps ir santykiai su vaikinu. Jei reikia, nebijok tarti jam sudie ir pradėti viską iš naujo. Palankiausias metas priimti tokį sprendimą – nuo 22 dienos.
TAU REIKIA: apsispręsti, ko nori.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jam norėsis daugiau laiko leisti su draugais. Stenkis šiuos žmones pažinti artimiau.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Dabar – tavo metas: reikalai taisosi, gerėja. Iš savo komforto zonos reikėtų pajudėti 16-ąją, iki pilnaties. Su svarbiais žmonėmis santykius užmegsi mėnesio pabaigoje, kai Merkurijus ims riedėti į Skorpioną. Tuo metu reikėtų stiprinti ryšius su brangiais žmonėmis.
TAU REIKIA: atkurti santykius tikrame gyvenime.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: užimtas – žodis, kurį iš jo lūpų girdėsi dažniausiai. Bent vieną dieną skirkite tik vienas kitam.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 22 d.)
Jokių nukrypimų – viskas, kas ne taip svarbu, dabar turi būti atidėta. Tau reikia susitelkti tik į tai, kas svarbiausia. Pradėk nuo meilės. Sėkmė lydės pirmąją mėnesio dieną – tada gali išsipildyti net tavo didžiausios svajonės. 27-ąją Merkurijus susijungs su Saule – atkreipk dėmesį į tą, kuriam patinka nuotykiai.
TAU REIKIA: iš pradžių pasirūpinti apsauga ir tik tada leistis į nuotykius.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: gali būti, kad jis šiuo metu norės pasimėgauti vienatve, tačiau tai praeis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.