Šokiruojantys video įrašai atskleidė tiesą - vyras prievartaudavo žmoną, kol ši miegojo

 (136)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Skamba beveik absurdiškai, bet būna ir tokių istorijų. 30-metė Niukaslo gyventoja sužinojo, kad buvo prievartaujama savo pačios vyro, kol miegojo, - rašo The Sun. Įsivaizduok, koks šokas turėjo ištikti, pamačius šiuos įrašus vyro telefone. Moteris nedelsiant kreipėsi į policiją ir jos vyrui neliko nieko kito, tik pripažinti savo kaltę.

Iki šio įvykio kartu pora gyveno maždaug dešimt metų, turėjo vaikų. Be abejo, visiems kyla klausimas, kaip įmanoma miegoti taip kietai, kad nepajustum, jog esi prievartaujama? Moteris turi savo prielaidą: matyt, vyras ją apsvaigindavo tam, kad galėtų pasimylėti.

Šokiruojantys video įrašai atskleidė tiesą - vyras prievartaudavo žmoną, kol ši miegojo
© Adobe Stock

„2017 kovo mėnesį aptikau vaizdo įrašus, įrodančius, kad mano vyras seksualiniai mane prievartavo. Niekada nemaniau, kad jis galėtų padaryti ką nors panašaus. Jis absoliučiai mane apkvailino. Nenoriu jo daugiau matyti“, - pasakoja moteris ir prisipažino, kad visa ši istorija privertė ją pergalvoti visus tuos tariamai laimingai kartu pragyventus metus.

Tiesa išaiškėjo tuomet, kai kovo 14 dieną vyras išėjo į darbą ir pamiršo savo telefoną namuose. Paėmusi vyro telefoną, žmona pastebėjo „video locker“ programėlę, kurios negalėjo atsidaryti be slaptažodžio ir tai jai sukėlė įtarimą. Pavykus atidaryti programą, moteris išvydo tai, ko niekada nesitikėjo pamatyti: įrašuose buvo užfiksuoti skirtingi lytiniai aktai, kurių metu ji buvo prievartaujama.

Šokiruojantys video įrašai atskleidė tiesą - vyras prievartaudavo žmoną, kol ši miegojo
© DELFI / Domantas Pipas

Vyras prisipažino 3 kartus prievartavęs žmoną ir kartą pasikėsinęs ją išprievartauti. Jis patvirtino, kad žmona nedavė sutikimo lytiškai santykiauti ir visa tai filmuoti. Anksčiau vyras neteistas, draugai ir kolegos jį charakterizuoja teigiamai, vis tik teismas skyrė jam 9 metų laisvės atėmimo bausmę.

„Jūs tai padarėte vardan savo seksualinio pasitenkinimo ir žmoną traktavote kaip savo seksualinių fantazijų įgyvendinimo objektą, nekreipdamas dėmesio į jos poreikius ir norus. Jūs pamynėte savo žmonos pasitikėjimą“, - skelbiant nuosprendį pabrėžė teisėjas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Kovo COSMOPOLITAN kino vakare – pavasariška romantika alsuojantis filmas VIDURNAKČIO SAULĖ

Kovo 30 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pavasariška romantika alsuojantčio filmo VIDURNAKČIO SAULĖ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk filmą pirmoji, net visa savaite anksčiau nei kiti!

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.