Šokiruojantys video įrašai atskleidė tiesą - vyras prievartaudavo žmoną, kol ši miegojo

 (136)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Skamba beveik absurdiškai, bet būna ir tokių istorijų. 30-metė Niukaslo gyventoja sužinojo, kad buvo prievartaujama savo pačios vyro, kol miegojo, - rašo The Sun. Įsivaizduok, koks šokas turėjo ištikti, pamačius šiuos įrašus vyro telefone. Moteris nedelsiant kreipėsi į policiją ir jos vyrui neliko nieko kito, tik pripažinti savo kaltę.

Iki šio įvykio kartu pora gyveno maždaug dešimt metų, turėjo vaikų. Be abejo, visiems kyla klausimas, kaip įmanoma miegoti taip kietai, kad nepajustum, jog esi prievartaujama? Moteris turi savo prielaidą: matyt, vyras ją apsvaigindavo tam, kad galėtų pasimylėti.

Šokiruojantys video įrašai atskleidė tiesą - vyras prievartaudavo žmoną, kol ši miegojo
© Adobe Stock

„2017 kovo mėnesį aptikau vaizdo įrašus, įrodančius, kad mano vyras seksualiniai mane prievartavo. Niekada nemaniau, kad jis galėtų padaryti ką nors panašaus. Jis absoliučiai mane apkvailino. Nenoriu jo daugiau matyti“, - pasakoja moteris ir prisipažino, kad visa ši istorija privertė ją pergalvoti visus tuos tariamai laimingai kartu pragyventus metus.

Tiesa išaiškėjo tuomet, kai kovo 14 dieną vyras išėjo į darbą ir pamiršo savo telefoną namuose. Paėmusi vyro telefoną, žmona pastebėjo „video locker“ programėlę, kurios negalėjo atsidaryti be slaptažodžio ir tai jai sukėlė įtarimą. Pavykus atidaryti programą, moteris išvydo tai, ko niekada nesitikėjo pamatyti: įrašuose buvo užfiksuoti skirtingi lytiniai aktai, kurių metu ji buvo prievartaujama.

Šokiruojantys video įrašai atskleidė tiesą - vyras prievartaudavo žmoną, kol ši miegojo
© DELFI / Domantas Pipas

Vyras prisipažino 3 kartus prievartavęs žmoną ir kartą pasikėsinęs ją išprievartauti. Jis patvirtino, kad žmona nedavė sutikimo lytiškai santykiauti ir visa tai filmuoti. Anksčiau vyras neteistas, draugai ir kolegos jį charakterizuoja teigiamai, vis tik teismas skyrė jam 9 metų laisvės atėmimo bausmę.

„Jūs tai padarėte vardan savo seksualinio pasitenkinimo ir žmoną traktavote kaip savo seksualinių fantazijų įgyvendinimo objektą, nekreipdamas dėmesio į jos poreikius ir norus. Jūs pamynėte savo žmonos pasitikėjimą“, - skelbiant nuosprendį pabrėžė teisėjas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Astrologinė prognozė liepos 22-ajai, sekmadieniui

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.