Šokiruojantys video įrašai atskleidė tiesą - vyras prievartaudavo žmoną, kol ši miegojo

 (136)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Skamba beveik absurdiškai, bet būna ir tokių istorijų. 30-metė Niukaslo gyventoja sužinojo, kad buvo prievartaujama savo pačios vyro, kol miegojo, - rašo The Sun. Įsivaizduok, koks šokas turėjo ištikti, pamačius šiuos įrašus vyro telefone. Moteris nedelsiant kreipėsi į policiją ir jos vyrui neliko nieko kito, tik pripažinti savo kaltę.

Iki šio įvykio kartu pora gyveno maždaug dešimt metų, turėjo vaikų. Be abejo, visiems kyla klausimas, kaip įmanoma miegoti taip kietai, kad nepajustum, jog esi prievartaujama? Moteris turi savo prielaidą: matyt, vyras ją apsvaigindavo tam, kad galėtų pasimylėti.

Šokiruojantys video įrašai atskleidė tiesą - vyras prievartaudavo žmoną, kol ši miegojo
© Adobe Stock

„2017 kovo mėnesį aptikau vaizdo įrašus, įrodančius, kad mano vyras seksualiniai mane prievartavo. Niekada nemaniau, kad jis galėtų padaryti ką nors panašaus. Jis absoliučiai mane apkvailino. Nenoriu jo daugiau matyti“, - pasakoja moteris ir prisipažino, kad visa ši istorija privertė ją pergalvoti visus tuos tariamai laimingai kartu pragyventus metus.

Tiesa išaiškėjo tuomet, kai kovo 14 dieną vyras išėjo į darbą ir pamiršo savo telefoną namuose. Paėmusi vyro telefoną, žmona pastebėjo „video locker“ programėlę, kurios negalėjo atsidaryti be slaptažodžio ir tai jai sukėlė įtarimą. Pavykus atidaryti programą, moteris išvydo tai, ko niekada nesitikėjo pamatyti: įrašuose buvo užfiksuoti skirtingi lytiniai aktai, kurių metu ji buvo prievartaujama.

Šokiruojantys video įrašai atskleidė tiesą - vyras prievartaudavo žmoną, kol ši miegojo
© DELFI / Domantas Pipas

Vyras prisipažino 3 kartus prievartavęs žmoną ir kartą pasikėsinęs ją išprievartauti. Jis patvirtino, kad žmona nedavė sutikimo lytiškai santykiauti ir visa tai filmuoti. Anksčiau vyras neteistas, draugai ir kolegos jį charakterizuoja teigiamai, vis tik teismas skyrė jam 9 metų laisvės atėmimo bausmę.

„Jūs tai padarėte vardan savo seksualinio pasitenkinimo ir žmoną traktavote kaip savo seksualinių fantazijų įgyvendinimo objektą, nekreipdamas dėmesio į jos poreikius ir norus. Jūs pamynėte savo žmonos pasitikėjimą“, - skelbiant nuosprendį pabrėžė teisėjas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!