Šokiruojantis vaizdelis: vyras su 48 cm ilgio peniu atsisako sumažinimo operacijos

 (115)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

54 metų meksikietis Roberto Esquivel Cabrera išgarsėjo po to, kai 2015 metais panoro atsirasti Gineso rekordų knygoje kaip didžiausią penį turintis vyras. Sunku patikėti, bet tai tiesa - Roberto pasididžiavimas siekia 48 cm! Tuo tarpu buvusio neoficialaus rekordininko Jonaho Falcono išmatavimai tiesiog nublanksta... kas tie 24 cm (erekcijos būsenoje 34 cm) prieš beveik pusmetrį!

„Norėčiau patekti į rekordų knygą, bet jie nepripažįsta šio rekordo, - televizijai Barcroft TV pasakojo Roberto. – Esu žinomas, nes turiu ilgiausią penį pasaulyje. Esu juo patenkintas, žinau, kad daugiau niekas neturi tokio didelio.“

ROBERTO NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI ČIA

Vis tik šį fenomenalų reiškinį ištyrę medikai paskelbė, kad iš tiesų Roberto turi 18 cm penį, o visą kitą dalį sudaro apyvarpė ir kraujagyslės. Tyrimą atlikęs daktaras Gonzalez tikina, kad šis reiškinys - anaiptol ne natūralus. Esą Roberto dar nuo paauglystės buvo apsėstas dėl savo penio dydžio, todėl vyniodavo jį raiščiais ir bandydavo prailginti prikabintais svoriais. Pats rekordininkas tai neigia ir tvirtina, kad viskas - natūralu.

Medikai siūlė padėti Roberto ir atlikti penio mažinimo operaciją, tačiau vyras atsisako ir tikina, kad tai jo pasididžiavimas. Nepaisant to, jis pripažįsta, kad gyventi su pusmetrio ilgio peniu tikrai nelengva. Pavyzdžiui, jis negali bėgioti, negali atsiklaupti ant žemės ar tiesiog vilkėti visiems įprastų drabužių bei apatinių. O ir su moterimis nelabai sekasi. Roberto prisipažįsta, kad buvo 2 nesėkmingi bandymai: viena moteris pabėgo pamačiusi kas slepiasi jo kelnėse, o kitai sueitis buvo tiesiog per daug skausminga.

Dabar Roberto tikisi sugrįžti į JAV ir ten surasti savo laimę. „Nesijaučiu nelaimingas, nes žinau, kad Jungtinėse Amerikos Valstijose yra daugybė moterų. Viena iš jų bus tinkama man. Ten žmonės ne tokie, kaip čia - jie labiau liberalūs, jiems nesvarbu, kas yra mano kelnėse. Norėčiau būti porno žvaigžde ir tikiu, kad uždirbčiau nemažai pinigų“ - apie ateities svajones portalui dailymail.co.uk pasakojo Roberto.

ROBERTO NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI ČIA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.