Šokiruojantis vaizdelis: vyras su 48 cm ilgio peniu atsisako sumažinimo operacijos

 (115)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

54 metų meksikietis Roberto Esquivel Cabrera išgarsėjo po to, kai 2015 metais panoro atsirasti Gineso rekordų knygoje kaip didžiausią penį turintis vyras. Sunku patikėti, bet tai tiesa - Roberto pasididžiavimas siekia 48 cm! Tuo tarpu buvusio neoficialaus rekordininko Jonaho Falcono išmatavimai tiesiog nublanksta... kas tie 24 cm (erekcijos būsenoje 34 cm) prieš beveik pusmetrį!

„Norėčiau patekti į rekordų knygą, bet jie nepripažįsta šio rekordo, - televizijai Barcroft TV pasakojo Roberto. – Esu žinomas, nes turiu ilgiausią penį pasaulyje. Esu juo patenkintas, žinau, kad daugiau niekas neturi tokio didelio.“

ROBERTO NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI ČIA

Vis tik šį fenomenalų reiškinį ištyrę medikai paskelbė, kad iš tiesų Roberto turi 18 cm penį, o visą kitą dalį sudaro apyvarpė ir kraujagyslės. Tyrimą atlikęs daktaras Gonzalez tikina, kad šis reiškinys - anaiptol ne natūralus. Esą Roberto dar nuo paauglystės buvo apsėstas dėl savo penio dydžio, todėl vyniodavo jį raiščiais ir bandydavo prailginti prikabintais svoriais. Pats rekordininkas tai neigia ir tvirtina, kad viskas - natūralu.

Medikai siūlė padėti Roberto ir atlikti penio mažinimo operaciją, tačiau vyras atsisako ir tikina, kad tai jo pasididžiavimas. Nepaisant to, jis pripažįsta, kad gyventi su pusmetrio ilgio peniu tikrai nelengva. Pavyzdžiui, jis negali bėgioti, negali atsiklaupti ant žemės ar tiesiog vilkėti visiems įprastų drabužių bei apatinių. O ir su moterimis nelabai sekasi. Roberto prisipažįsta, kad buvo 2 nesėkmingi bandymai: viena moteris pabėgo pamačiusi kas slepiasi jo kelnėse, o kitai sueitis buvo tiesiog per daug skausminga.

Dabar Roberto tikisi sugrįžti į JAV ir ten surasti savo laimę. „Nesijaučiu nelaimingas, nes žinau, kad Jungtinėse Amerikos Valstijose yra daugybė moterų. Viena iš jų bus tinkama man. Ten žmonės ne tokie, kaip čia - jie labiau liberalūs, jiems nesvarbu, kas yra mano kelnėse. Norėčiau būti porno žvaigžde ir tikiu, kad uždirbčiau nemažai pinigų“ - apie ateities svajones portalui dailymail.co.uk pasakojo Roberto.

ROBERTO NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI ČIA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.