Šis vaikinas ieško merginų Tinderyje, kad galėtų nemokamai keliauti po Europą

 (1)
Anthony Botta
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žiūrint į Anthony Botta Instagramo nuotraukas gali sukilti lengvas pavydo jausmas. Pasakiškas gyvenimas - keliauji ir pramogauji! Iš kur tiek pinigų? Jų praktiškai nereikia, kuomet į savo namus tave priima atsitiktinės merginos. Anthony naudojasi Tinder programėle tam, kad nereikėtų švaistyti pinigų viešbučiams ar nuomojamiems apartamentams. Ir jam tikrai puikiai sekasi - 25 metų vaikinas jau pabuvojo 21 merginos namuose.

A post shared by Tinder Surfer (@zebotta) on Jul 7, 2017 at 9:44am PDT

„Nesu labai reiklus, tad vienintelis mano tikslas - rasti vietą, kurioje galėčiau apsistoti, - pasakoja Anthony ir prisipažįsta, kad ne visos jo sutiktos merginos paliko gerą įspūdį, tačiau tai jo tikrai neatbaidė nuo tolimesnių nuotykių ieškojimo. - Kiekviename mieste, kuriame lankiausi, pavyko rasti merginų, sutinkančių mane priimti į savo namus. Tik Vienoje nepasisekė, tad teko iškart vykti į Bratislavą“.

Anthony keliauja be aiškaus plano, tad vienose vietose apsistoja vos vienai dienai, kitur užtrunka ilgėliau. „Tai buvo tiesiog beprotiškai geras namas, - apie 5 dienas trukusią viešnagę Miunchene pasakoja vaikinas. - Baseinas, pirtis, net privati treniruoklių salė! O kaimynystėje - garsūs futbolininkai“.

A post shared by Tinder Surfer (@zebotta) on Sep 29, 2017 at 12:22am PDT

A post shared by Tinder Surfer (@zebotta) on Feb 22, 2017 at 12:29pm PST

Tau, be abejonės, smalsu sužinoti ir šiek tiek pikantiškesnių dalykėlių. Patenkinsime tavo smalsumą: tikroji meilė Anthony širdies kol kas nesuspaudė, bet su kai kuriomis merginomis aistros tikrai liepsnojo. Bet buvo ir tokių, kurios vaikinukui iš karto aiškiai parodė, kad nieko tikėtis neverta ir miegoti jam teks ant sofos.

Į kokį pasaulio kraštą Anthony keliaus dabar? Tikriausiai jis ir pats dar to nežino, tad belieka sekti jo nuotykius Instagrame.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!