Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.
© Facebook

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Praėjus mėnesiui po avarijos Angela pabudo iš komos. Iš jos atminties išsitrynė 17 pastarųjų metų prisiminimai, tame tarpe ir santuoka su Jeffu. „Jai buvo sunku suformuluoti sakinį ar logiškai sudėlioti savo mintis“ - apie pirmąsias dienas po komos pasakojo Angelos sutuoktinis.

„Ji buvo labai pasimetusi, prisiminė tik du savo biologinius vaikus ir negalėjo patikėti, kodėl jie jau tokie suaugę. Dabar jiems 17 ir 23 metai“ - pasakojo Jeffas. Angela pamiršo, kad kartu su Jeffu augina du vaikus iš ankstesnės jo santuokos, o taip pat negalėjo patikėti išgirdusi, kad pirmasis jos vyras mirė.

Nepaisant sunkių išbandymų, Jeffas nenuleido rankų ir padarė viską, kad jo žmona pamiltų jį iš naujo. Savo sutuoktinei jis skyrė pasimatymus pačiose įvairiausiose vietose, kuriose jie yra lankęsi per 12 bendro gyvenimo metų.

„Buvo smagu keliauti į skirtingas vietas. Darėme tai mėnesių mėnesius ir tiesiog mėgavomės kartu praleidžiamu laiku, naujai kuriamais santykiais ir vienas kito pažinimu“ - kanalui ABS News pasakojo Jeffas. „Smagu susitikinėti iš naujo, - sakė Angela. - Jis tiesiog nuostabus vyras“.

Kadangi santuokos prisiminimai Angelai taip ir nesugrįžo, visai neseniai Jeffas iš naujo pasipiršo savo gyvenimo meilei ir jiedu nusprendė atnaujinti savo santuokos įžadus. Jauki ceremonija vyko Centriniame Niujorko parke, kuriame svarbią dieną susirinko visi artimiausieji.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.