ŠIANDIEN - paskutinė šiais metais magiškoji data 12.12

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žmonės nuo senų senovės visame kame bando įžvelgti mistinius reiškinius. Net ir mūsų laikais, kuomet viską, regis, įmanoma paaiškinti moksliškai, tikėjimas anapusiniu pasauliu, likimu ir aukštesnėmis galiomis niekur nedingo.

Su mistiniu pasauliu ypatingai susiję skaičiai, juk įvairūs būrimai ir pranašystės dažnu atveju susiję su mūsų gimimo data - keliais skaičiukais, kuriuose tariamai užkoduotas visas mūsų likimas. Dar senovėje buvo tikima, kad ypatingą reikšmę turi veidrodinės datos - esą jos atbaido piktąsias jėgas, dovanoja gėrį ir laimę.

Jei tikėtume numerologija, veidrodinės datos itin palankios svarbiems gyvenimo įvykiams įtvirtinti, pavyzdžiui, vestuvėms. Pačios stipriausios dienos tos, kuriose skaičiai atsikartoja kelis kartus, pavyzdžiui, 2010.10.10 ar 2001.01.01. Būtent šiomis dienomis mus valdo galingas energijos pliūpsnis, tačiau nuo paties žmogaus priklauso, kaip ta energija bus panaudota - sėkmei ar negatyvui pritraukti.

Gruodžio 12 diena (12.12) taip pat išskirtinė, mat joje susidaro savotiškas lyderystės ratas: vienetas susijungęs su dvejetu sudaro trejetą - vienoje datoje užfiksuoti trys pirmieji skaičiai eilėje. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į patį skaičių 12, kuris simbolizuoja amžinojo ciklo pabaigą, uždarymą. 12 mėnesių metuose, 12 valandų, 12 Zodiako ženklų. Trumpai apibūdinant tai galima pavadinti pradžių pradžia, galimybe pabaigti seną gyvenimo etapą ir viską pradėti iš naujo.

Saulės planetos valdomas skaičius vienas - tai lyderystė, energija, ambicijos. Šiame skaičiuje užkoduotas noras veikti, tobulėti, ieškoti savo kelio. Šis skaičius dovanoja vidinę stiprybę ir ryžtą, o išmintimi ir gebėjimu norus paversti realybe pasirūpina Mėnulio valdomas skaičius du, simbolizuojantis išmonę ir neskubotus, racionalius sprendimus. Saulė ir Mėnulis - dvi priešingybės, tobulai papildančios viena kitą. Šių dviejų galybių sąjungoje gimsta Marso valdomas trejetas, simbolizuojantis asmenybės brandą bei atsiveriančias perspektyvas. Tad artėjant naujiems metams nusiteik palikti rūpesčius praeityje ir atversk naują lapą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.