ŠIANDIEN - COSMO kino vakaras su komedijos BLOGOS MAMOS IR JŲ KALĖDOS premjera

Lapkričio COSMOPOLITAN kino vakare – komedija BLOGOS MAMOS IR JŲ KALĖDOS

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Lapkričio 3 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – specialūs pašėlusios komedijos BLOGOS MAMOS IR JŲ KALĖDOS seansai bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Laikas vėl pasileisti plaukus!

Lapkričio 3 d. (penktadienį):

18.15 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“
20.40 val. Vilniaus kino centre Forum Cinemas Akropolis“
20.05 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
18.10 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
21.50 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
18.50 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas)

>> ĮSIGYK BILIETUS ČIA IR DABAR <<

NUSITEIK STAIGMENOMS

Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per aukščiau nurodytus filmo BLOGOS MAMOS IR JŲ KALĖDOS seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.

PIRMOJI PAMATYK PAŠĖLUSIĄ KOMEDIJĄ

BLOGOS MAMOS IR JŲ KALĖDOS į kino ekranus sugrąžina pernai vasarą su komedija BLOGOS MAMOS susicementavusią žavių aktorių trijulę: Milą Kunis, Kristen Bell ir Kathryn Hahn. Jos ir vėl vaidina Eimę, Kiki ir Karlą – nesibaigiančių įsipareigojimų, užduočių ir darbų nukamuotas mamos. Prieš metus joms trūko kantrybė ir suvienijusios jėgas draugės sukilo prieš tobulų „supermamyčių“ grupę. Nes juk teisės kaip reikiant pasilinksminti niekas neatėmė ir tik nuo pačios mamos priklauso, ar ji vien tik rūpinsis šeima, ar kartais pasirūpins ir savimi.

Šįkart prieš drauges kaip naujas įsipareigojimų kalnas iškyla Kalėdos. Šventė, prieš kurią bet kurios mamos darbų apimtis patrigubėja. Maisto ruošimas, dovanų pirkimas, namų tvarkymas, rūpinimasis kalėdine atmosfera – viskas krenta ant gležnų mamų pečių. Nenuostabu, kad tai Eimei, Kiki ir Karlai vėl nurauna stogą ir jos ima maištauti prieš seniai susiklosčiusias tradicijas. Tačiau lyg tyčia, į svečius atvyksta ir reikliosios jų pačių mamos!

Šventine nuotaika alsuojanti komedija BLOGOS MAMOS IR JŲ KALĖDOS Lietuvoje startuos su COSMOPOLITAN kino vakaru lapkričio 3 d.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Liūtams - ypatinga diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (2)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!