Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

O laimėtoja tapo 22 metų Lulu Cole, konkurse nusprendusi dalyvauti tik tam, kad galėtų finansiškai padėti savo vėžiu sergančiai mamai. Būtent taip Lulu planuoja išleisti laimėtus 5000 svarų.

Pati Lulu pirmajame savo interviu atviravo, kad paauglystėje krūtinė jai sukeldavo daugiausiai kompleksų. Krūtys buvo asimetriškos ir mergina drovėdavosi nusirengti net paplūdimyje. Laimei, tokias problemas šiais laikais nesunkiai išsprendžia plastikos chirurgai. Sulaukusi 18 metų Lulu iškart kreipėsi į specialistus, kurie iš peties padirbėjo - matyt ne veltui Lulu įveikė tiek daug konkurenčių šiame konkurse!

Na, ką čia kalbėti - geriau pati pažiūrėk ir įvertink. O jeigu bus smalsu apžiūrėti ir kitas konkurso finalistes, jas gali išvysti ČIA >>>

A post shared by Lulu Cole (@lulucole) on Jun 29, 2018 at 10:47am PDT

A post shared by Lulu Cole (@lulucole) on Jun 30, 2018 at 6:36am PDT

A post shared by Lulu Cole (@lulucole) on Jun 27, 2018 at 11:43am PDT

A post shared by Lulu Cole (@lulucole) on Jun 18, 2018 at 10:07am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.