Šeši įtraukiantys N-18 filmai erotiškam vakarui

 (1)
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jeigu tau atrodo, kad tavo seksualinis gyvenimas pastaruoju metu kiek lėkštokas, tačiau drąsiems eksperimentams kol kas nesiryžti, pasigrožėk tuo, kaip eksperimentuoja kiti.

„Sekretorė“ („Secretary“, 2002)

Steveno Sheinbergo filme pasakojama apie mazochistinių polinkių turinčią nedrąsią merginą Lee Holloway ir jos viršininką – o kaip kitaip! – poną Edwardą Grey. Jis nori, kad pavaldinė liautųsi save žalojusi ir imasi šio reikalo pats. Visa tai lydi personažų mėginimas grįžti prie „normalaus“ gyvenimo ir sukurti sveikus santykius.

„Venera kailiuose“ („La Venus a la fourrure“, 2013)

Romanas Polanskis, nepaisant garbingo amžiaus, ir toliau stebina žiūrovus atvirais ir šiurpokais vaizdais. Jeigu tau patiko juosta „Kartus mėnulis“ („Bitter Moon“), tai ir šis filmas patiks. Jo herojus režisierius Thomas, dirbantis sename nudrengtame teatre, ieško tinkamos herojės Leopoldo von Sachero-Masocho garsiojo romano „Venera kailiuose“ ekranizacijai. Tada jis sutinka Vandą Jourdain ir atranka nueina kur kas toliau nei buvo planuota.

„Walk All Over Me“ (2007)

Roberto Cuffley filmas prasideda kaip tipiški „nevykėlio nuotykiai“. Tiksliau, nevykėlės. Alberta neturi nei gero išsilavinimo, nei sėkmingos karjeros, nei protingo vaikino. O čia dar ji įsivelia į sąmyšį, po kurio tenka galvoti, kur pasislėpti ir kaip išlaukti. Herojė prisimena draugę Celene, kuri, kitaip nei „pilka pelytė“ Alberta, būna tikra „valdovė“ tiems vyrams, kurie patinka būti žeminamiems. Ir tada Albertai ateina į galvą puiki idėja…

„Pianistė“ („La Pianiste“, 2001)

To paties pavadinimo Elfriede Jeline romano ekranizacija – ne silpnų nervų žiūrovams. Nepaisant rekordinio 2001 metų Kanų kino festivalio apdovanojimų skaičiaus, šis filmas – ne erotinė pasaka, o veikiau jau ligos istorija. Pagrindinė filmo herojė Erika Kohut – keturiasdešimtmetė Vienos konservatorijos profesorė, turinti griežtą charakterį ir labai specifinius polinkius. Ją „įsimyli“ jaunas muzikantas Walteris. Norėdamas likti su savo mūza, jis turės susipažinti su jos pomėgių sąrašu. Ir jis jam nepatiks. „Būk atsargesnis su savo troškimais, nes jie gali išsipildyti“, – kalbėdamas apie šį filmą seną patarlę prisiminė kino kritikas Rogeris Ebertas. Amerikiečių laikraštis „The Washington Post“ parašė, kad Erikos Kohut istorija sudaro ne tiek prasimanymo įspūdį, kiek „pamirštų Sigmundo Freudo puslapių vartymą“.

„Pavojingas metodas“ („A Dangerous Method“, 2011)

Filmo veiksmas vyksta ikikariniais XX amžiaus metais. Juostos scenarijus paremtas tikrais įvykiais iš „psichoanalizės tėvo“ S. Freudo ir jo mokinio Carlo Gustavo Jungo bei nuo isterijos priepuolių ir sadomazochistinių polinkių kenčiančios jų pacientės Sabinos Spielrein biografijų. C. G. Jungas iš pradžių bando išlaikyti profesionalumą, tačiau galiausiai pažeidžia tabu – ryžtasi seksui su paciente.

„SM-rechter“ (2009)

Belgų erotinė drama apie teisę į asmeninį gyvenimą pasakoja apie tikrus įvykius, kurie 1997 metais vyko Belgijoje. Teisėjas Koenas A. buvo nuteistas už sadomazochistinius žaidimus su... savo žmona. Nuosprendis sugriovė jo gyvenimą: žlugo karjera, pašlijo santykiai su dukra. Tačiau jis ir žmona Magda vis tiek liko drauge.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.