Senovinis horoskopas 12 Zodiako ženklų

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Taurė sausio 21 - vasario 19
Šio ženklo žmonės nepakankamai ryžtingi, ilgai dvejoja ir sunkiai priima sprendimus. Jie linkę palikti reikalus, nesutvarkę jų iki galo. Tačiau taurės – labai harmoningos santykiuose ir siekia suteikti laimės visiems aplinkiniams. Joms labai sekasi, tačiau koją pakiša nemokėjimas elgtis su pinigais - jos linkusios išleisti kur kas daugiau, nei tai leidžia pajamos.

Gobtuvas vasario 20 - kovo 20
Šio ženklo žmonės nepasitiki išoriniu pasauliu, visada išlieka ramūs ir rimti. Tačiau jie turi dievo dovaną – sutikti ištikimų ir nuoširdžių draugų, pasirengusių jiems padėti bet kurioje gyvenimiškoje situacijoje ir palaikyti juos dvasiškai. Žmonės–gobtuvai dažnai susiduria su finansiniais sunkumais, tačiau greitai ir lengvai juos išsprendžia, nes darbinėje veikloje jie neįtikėtinai išradingi, ryžtingi ir imlūs.

Durklas kovo 21 - balandžio 20
Praktiškas ženklas, kuris negaišta laiko aplinkeliams, į savo tikslą visada eina tiesiausiu ir greičiausiu keliu. Žmonės–durklai apdovanoti gera intuicija, juos lydi sėkmė azartiniuose žaidimuose ir pergalės lažybose. Mėgstantys konkuruoti, jie visada juda į priekį, tačiau linkę tai daryti impulsyviai, o neretai jų veiksmai įgauna ir agresyvų charakterį. Durklai puikiai tvarkosi su pinigais, todėl šio ženklo žmonės – puikūs administratoriai.

Vainikas balandžio 21 - gegužės 20
Tai komforto ir prabangos mėgėjai, įsitikinę, kad viskas, kas gyvenime yra geriausia, priklauso jiems. Nepaisant to, jie nelinkę švaistytis pinigais. Šio ženklo žmonės apdovanoti dideliu atkaklumu, neretai net iki užsispyrimo, o tai kartais erzina aplinkinius, bet kaip ten bebūtų, dažniausiai jų pasiekimais žavimasi. Jie nelaukia iš dangaus nukrintančios sėkmės, todėl savo darbinėje veikloje rodo ryžtą ir iniciatyvą, kas galiausiai atveda į sėkmę ir asmenybės augimą. Vainikai savo pašaukimą neretai atranda pramogų ir mados srityse.

Žvakidė gegužės 21 - birželio 20
Vertinantis prieraišumą, draugystę, naudingas pažintis ir ryšius, šis ženklas niekada nebus šaltas ir abejingas kitų atžvilgiu. Skleidžiantis šilumą ir apgaubiantis kitus savo dėmesiu - toks žmogus visada bus mylimas aplinkinių ir jis tai kuo puikiaisiai žino. Žvakidės privalumas – išmintis. Šie žmonės supratingi ir protingi, o tai sukelia kitų susižavėjimą jais. Su pinigais žvakidės elgtis tikrai moka: prieš pradėdami leisti, sukaupia daugiau nei reikia. Neretai ši kaupimo aistra juos taip užvaldo, kad jie rizikuoja tapti tikrais šykštuoliais.

Ratas birželio 21 - liepos 21
Po šiuo ženklu gimę žmonės yra valdomi emocijų ir impulsyvumo. Žmonės–ratai nepastovūs ir neatsparūs, todėl jų jautrumas gali virsti padidintu pažeidžiamumu. Šio ženklo žmonės – tyleniai ir linkę daugiau svajoti, nei imtis praktiškų veiksmų. Žmonės–ratai apdovanoti gebėjimu sutelkti dėmesį. Tai leidžia jiems įsigilinti į problemą, dėl ko jie labai vertinami savo darbe ir yra produktyvūs. Tačiau nuolatinė įtampa bei dėmesio sutelkimas turi ir neigiamą pusę – varginantys galvos skausmai ir migrena.

Žvaigždė liepos 22 - rugpjūčio 22
Kitus pavergiančios ir žavingos Žvaigždės stengiasi maksimaliai išnaudoti šią prigimtinę dovaną. Spindėjimas savo grožiu ir magiškas būdas gyventi kasdienybėje – pagrindinis žmonių–Žvaigždžių ginklas įveikiant visus gyvenimo kelyje pasitaikančius sunkumus. Žvaigždės – tikri „laimingieji“, lepinami likimo. Šio ženklo žmones visada lydi sėkmė.

Varpas rugpjūčio 23 - rugsėjo 22
Švelnumas ir gerumas – prigimtinės savybės visų, gimusių po šiuo ženklu. Realistiškai žiūrintys į gyvenimą ir būdami tikrais darboholikais, žmonės–varpai labai vertinami visuomenėje. Varpai pasižymi išskirtiniu gebėjimu – įdėmiai išklausyti pašnekovą ir išsakyti konstruktyvius pastebėjimus, nors labai dažnai aplinkiniams jie kelia užaukštintus reikalavimus. Pinigai žmonėms–varpams svarbūs tiek, kad jie jaustųsi saugūs ir užtikrinti, todėl labai dažnai, prieš sudarydami verslo sandėrius ar pradėdami derybas, jie ilgai svarsto.

Moneta rugsėjo 23 - spalio 22
Neblėstančio žavesio ženklas, apdovanotas virtuozišku gebėjimu bendrauti su žmonėmis. Žmonės–monetos visada randa išeitį iš bet kokios keblios gyvenimiškos situacijos, nestokoja pozityvumo ir noriai juo dalinasi su aplinkiniais. Išmintingos ir racionaliai mąstančios Monetos labai vertina ne tik dvasines, bet ir fizines žmonių, su kuriais tenka bendrauti, savybes. Labai dalykiški ir iniciatyvūs šio ženklo žmonės yra puikūs derybininkai, iš kitų išsiskiriantys dar ir teisingumo jausmu.

Kardas spalio 23 - lapkričio 21
Kardo įteikimas čigonui simbolizavo jo paaugliškojo amžiaus pabaigą. Todėl neretai buvo siejamas su praeities mirtimi ir kažko naujo pradžia. Kardas – tai intensyvus budrumas ir imlumas. Po šiuo ženklu gimsta paslaptingi ir stiprūs, nenugalimo, tvirto būdo žmonės, sulaukiantys visuotinos pagarbos. Žmonės–kardai pasižymi analitiniu mąstymu, jų budri akis fiksuoja viską, kas vyksta aplinkui.

Kirvis lapkričio 22 - gruodžio 21
Tai riziką mėgstančių žmonių ženklas. Jie yra amžini nuotykių ieškotojai. Žmonės–kirviai užtikrintai ir drąsiai pasitinka kiekvieną dieną, viešai rodydami savo nesuvaldomą laisvės troškimą visose jos apraiškose. Iš prigimties žmonės–kirviai apdovanoti greitu ir aiškiu protu. Būdami sumanūs, bet kartu racionalūs ir praktiški, šio ženklo žmonės jaučiasi laisvai ir lengvai bet kokioje aplinkoje. Kirviai laikomi patikimais žmonėmis.

Pasaga gruodžio 22 - sausio 20
Nesuvaldomas entuziazmas – šio ženklo žmonių prigimtinė dovana ir privilegija. Žmonės–pasagos laikomi ištikimais ir patikimais draugais, visada pasirengusiais padėti. Pasagos atkaklios ir visame kame siekia tobulumo. Tuo pačiu metu tai bebaimiai ir ryžtingi žmonės, drąsiai rizikuojantys gyvenime. Žmonės–pasagos iš gyvenimo gauna daug, bet neretai dar daugiau praranda. Darbinėje veikloje paprastai Pasagas lydi sėkmė, nes būdamos darbščios ir atsakingos, jos visada ras būdų savo projektų įgyvendinimui.

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.