Savaitgaliui - fantastiški glazūruoti kiaulienos šonkauliukai

 (3)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Darbo dienomis dažnai nelieka pakankamai laiko pasigaminti šį tą įdomesnio. Ką gi, atėjo savaitgalis! Pasigamink nuostabių glazūruotų kiaulienos šonkauliukų, kurie tiks ir romantikšai vakarienei, ir vakarėliui draugų būryje.

Šonkauliukų gardumo paslaptis, be abejo, yra saldžiai ir sūriai aštrus padažas. Jame kepami kiaulienos šonkauliukai pasidengia itin skania, lipnia glazūra. Taigi, pasiraitok rankoves ir pirmyn prie darbo!

Patiekalui reikės:

1 kg kiaulienos šonkauliukų

4 skiltelių česnako

pusės citrinos

pusės apelsino

šaukšto šviežio tarkuoto imbiero

2 šaukštų sojų padažo

2 šaukštų medaus (būtų geriau natūralus)

2 šaukštų rapsų aliejaus

0,5 šaukštelio aitrių čili pipirų (maltų)

šaukšto saldžiosios paprikos miltelių

Įkaitink orkaitę iki 180 laipsnių temperatūros. Šonkauliukų juostą nuplauk, nusausink ir supjaustyk gabalėliais. Šonkaulių gabalėlius sudėk į folija išklotą skardą ir uždenk likusiu folijos lakštu. Orkaitėje kepk apie 30 minučių.

Kol kepa šonkauliukai, paruošk padažą. Į dubenėlį įtarkuok citrinos ir apelsino žievelių, įspausk sulčių, išėmusi sėkleles sudėk ir supjaustyto apelsino minkštimą. Sutrink nuluptas česnako skilteles, įtarkuok imbiero, suberk saldžiosios paprikos bei čili prieskonius, sudėk medų, įpilk sojų padažo ir aliejaus. Viską gerai sumaišyk. Padažas turėtų būti gana tirštas.

Po 30 minučių ištrauk šonkauliukus iš orkaitės, atidenk ir juos gausiai aptepk paruoštu padažu. Vėl dėk kepti į orkaitę. Kepk dar apie 30 minučių. Retkarčiais pavartyk ir aptepk nutekėjusiu padažu.

Štai ir viskas, skanaus!

Adobe Stock nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.