Savaitgalį - pramogos kedų mylėtojams

Jau netrukus terasa po Baltuoju tiltu pavirs tikra kedų muge. Joje susirinks prekybininkai iš visų Lietuvos kampelių ir bandys parduoti savo seną, tačiau dar tinkamą avėti kedų porą. Kiti galbūt apsikeis suderėję lygiaverčius mainus, o treti atras savo svajonių kedus.
© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pagrindinė renginio mintis - susirinkti visiems kedų mylėtojams į vieną vietą ir pabendrauti, aptarti vienas kito batus ir tiesiog linksmai praleisti laiką atvirame ore skambant muzikai iš vinilinių plokštelių. Šokių ritmais ir plokštelėmis pasirūpins du vilniečiai, kuriems kedų kultūra taip pat nėra svetima - Ignas Swix ir Valdas DEE. Abu DJ išmano savo darbą ir žino, kaip glaudžiai muzika gali būti susijusi su kedais.

Organizatorių nuotr.

Renginyje bus ir unikalus pasiūlymas - kedų valymas. Renginio metu dalyviams bus galima nemokamai atsinaujinti ir nusiblizginti avalynę, su kuria atėjo. Užteks tiesiog atsisėsti ant krėslo, ištiesti kojas ir kedais pasirūpins savo amato žinovai.

Organizatorių nuotr.

Išsivalius baltus kedus renginio organizatoriai pristatys ir naują, Lietuvoje dar nesiūlytą paslaugą - piešimą ant kedų. Užsienyje tai gan populiarus reiškinys, kai žmonės atnaujina savo kedus būtent paveikslėlio ar abstrakcijos piešimu ant kedų.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Šis procesas įprastai trunka kur kas ilgiau nei valymas, tad renginio metu organizatoriai siūlys tik demonstracinę versiją - nusipiešti tik nedidelį piešinėlį ant savo kedų. O jeigu bus norinčių didesniam projektui, tuomet teks kedus palikti savaitei ar net dviems. Taip pat bus piešiamas ir didelis parodomasis projektas ant kedų, kuriuos kilniam tikslui skyrė renginio draugai „Nike“.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Kedai yra stiliaus detalė, o į individualų stilių įeina daugybė smulkių detalių. Viena jų – šukuosena. Čia ja irgi bus pasirūpinta.

Organizatorių nuotr.

Renginio pabaigoje bus patikrintas visų užsiregistravusių dalyvių budrumas ir žinios apie kedus. Bus siūloma atsakyti į kelis klausimus, kurių tema, žinoma, kedai. Dviejų gudriausių ir didžiausią žinių bagažą besinešiojančių dalyvių lauks prizai.

Registracija į renginį - ČIA.

Anketa prizui laimėti - ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.