Savaitgalį - pramogos kedų mylėtojams

Jau netrukus terasa po Baltuoju tiltu pavirs tikra kedų muge. Joje susirinks prekybininkai iš visų Lietuvos kampelių ir bandys parduoti savo seną, tačiau dar tinkamą avėti kedų porą. Kiti galbūt apsikeis suderėję lygiaverčius mainus, o treti atras savo svajonių kedus.
© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pagrindinė renginio mintis - susirinkti visiems kedų mylėtojams į vieną vietą ir pabendrauti, aptarti vienas kito batus ir tiesiog linksmai praleisti laiką atvirame ore skambant muzikai iš vinilinių plokštelių. Šokių ritmais ir plokštelėmis pasirūpins du vilniečiai, kuriems kedų kultūra taip pat nėra svetima - Ignas Swix ir Valdas DEE. Abu DJ išmano savo darbą ir žino, kaip glaudžiai muzika gali būti susijusi su kedais.

Organizatorių nuotr.

Renginyje bus ir unikalus pasiūlymas - kedų valymas. Renginio metu dalyviams bus galima nemokamai atsinaujinti ir nusiblizginti avalynę, su kuria atėjo. Užteks tiesiog atsisėsti ant krėslo, ištiesti kojas ir kedais pasirūpins savo amato žinovai.

Organizatorių nuotr.

Išsivalius baltus kedus renginio organizatoriai pristatys ir naują, Lietuvoje dar nesiūlytą paslaugą - piešimą ant kedų. Užsienyje tai gan populiarus reiškinys, kai žmonės atnaujina savo kedus būtent paveikslėlio ar abstrakcijos piešimu ant kedų.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Šis procesas įprastai trunka kur kas ilgiau nei valymas, tad renginio metu organizatoriai siūlys tik demonstracinę versiją - nusipiešti tik nedidelį piešinėlį ant savo kedų. O jeigu bus norinčių didesniam projektui, tuomet teks kedus palikti savaitei ar net dviems. Taip pat bus piešiamas ir didelis parodomasis projektas ant kedų, kuriuos kilniam tikslui skyrė renginio draugai „Nike“.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Kedai yra stiliaus detalė, o į individualų stilių įeina daugybė smulkių detalių. Viena jų – šukuosena. Čia ja irgi bus pasirūpinta.

Organizatorių nuotr.

Renginio pabaigoje bus patikrintas visų užsiregistravusių dalyvių budrumas ir žinios apie kedus. Bus siūloma atsakyti į kelis klausimus, kurių tema, žinoma, kedai. Dviejų gudriausių ir didžiausią žinių bagažą besinešiojančių dalyvių lauks prizai.

Registracija į renginį - ČIA.

Anketa prizui laimėti - ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.