Savaitės HOROSKOPAS: svarbiausi patarimai tavo Zodiako ženklui

© Shuterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas. Avino ženklo atstovams artimiausiomis dienomis padės Saulė, iki 20 mėnesio dienos vis dar karaliausianti Avino ženkle. Tai metas, kuomet gali efektyviai spręsti net ir sudėtingiausius klausimus bei pasiekti maksimalius rezultatus visose gyvenimo srityje.

Jautis. Balandžio 16 dieną prasidedanti jaunatis tave perspėja neskubėti - verta šį etapą praeiti ramiai, nepriimant skubotų sprendimų ir nesiimant naujų darbų. Iniciatyvą atidėk vėlesniam laikui, o kol kas tiesiog plauk pasroviui.

Dvyniai. Dvyniams žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti santykiams ir supantiems žmonėms - gali laukti įdomios naujienos, kurių nereikėtų praleisti. Bet kuriuo atveju, permainos neišvengiamai artinasi, tad ar dabar, ar kiek vėliau, jos tave vis tiek pasivys. Semkis energijos ir nepramiegok savo progos!

Vėžys. Ši savaitė turėtų būti skirta naujoms pažintims. Ir nors ne visos jos turės reikšmingos įtakos, kai kurie naujai sutikti žmonės gali suvaidinti labai svarbų vaidmenį tavo ateities perspektyvose. Būk dėmesinga ir atvira.

Liūtas. Liūtams artimiausias 7 dienas patartina išlaikyti santūrumą. Aplinkinių jautrumas bus padidintas, tad net ir menkiausias charakterio pademonstravimas gali peraugti į ilgalaikes nuoskaudas, kurios pakiš koją ateities planams. Pasistenk daugiau klausytis ir parodyk supratingumą, net jei jis kiek suvaidintas.

Mergelė. Mergelėms patartina įjungti aukščiausią pavarą ir būtent šią savaitę įgyvendinti pačius ambicingiausius savo tikslus. Žvaigždės tau padės iš viršaus. Ypatingai turėtų pasisekti Mergelėms, gimusios rugsėjo pradžioje.

Svarstyklės. Ši savaitė - pats tinkamiausias metas ištaisyti senas klaidas. Įdomu tai, kad gali tekti išpirkinėti ne tik savo nuodėmes. Tačiau būk kantri ir priimk tai kaip galimybę apsivalyti ir žengti į naują etapą.

Skorpionas. Turėtum įsiklausyti į savo kūrybiškąją asmenybės pusę, kurią dažnai slopini racionaliu mąstymu. Eikvoji daug energijos braudamasi į priekį ir vis ieškai naujų sprendimų, bet gal į viską reikėtų pažiūrėti iš kitos pusės? Kartais naudingiau pradėti žygį nauju keliu, nei bandyti įveikti visas kliūtis senajame.

Šaulys. Šauliams žvaigždės pataria dėmesį sutelkti į savo sveikatą ir emocinę savijautą. Tik pajutusi fizinį ir emocinį balansą sugebėsi toliau judėti į priekį ir pasitikti naujas gyvenimo tau siunčiamas galimybes.

Ožiaragis. Šią savaitę tave ypatingai veiks Saturnas, dovanojantis tau kovingą nusiteikimą ir neišsenkančią energiją. Vis dėl to tas pats Saturnas neigiamai veikia santykius, todėl nepamiršk ieškoti balanso tarp materialiųjų dalykų ir jausmų. Pastarieji kur kas ilgalaikiškesni, todėl nenustumk jų į antrą vietą.

Vandenis. Žvaigždės pataria į savo gyvenimą įnešti naujovių, supurtyti savo kasdienę rutiną, kurioje jau baigi paskęsti. Pradėk domėtis naujais dalykais, išbandyk tai, ko dar nesi bandžiusi, padėk sau atrasti naują gyvenimo skonį. Priešingu atveju gali laukti ilgai trunkanti stagnacija, iš kurios išlipti bus dar sudėtingiau.

Žuvys. Žvaigždės šią savaitę tau pataria peržiūrėti savo tikslus ir gyvenimo orientyrus. Jau subrendai permainoms ir pati tai žinai, tačiau nesiryžti žengti į priekį ir palikti savo komforto zonos. Bus geriau, jei tai padarysi pati ir nelauksi, kol gyvenimas išstums tave per prievartą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Astrologinė prognozė liepos 22-ajai, sekmadieniui

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.