SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

AVINAS.

Artimiausias septynias dienas Avino Zodiako ženklo atstovams patariama nedaryti skubotų išvadų, net jeigu tau jos atrodo akivaizdžios. Kiekvieną situaciją įvertink iš visų pusių, nes neteisingi sprendimai gali turėti nemalonias pasekmes. Ypatingai rink žodžius, sakomus savo antrajai pusei. Juk ir pati žinai, kokia tiesmuka kartais gali būti.

JAUTIS.

Į tavo ženklą žengia jaunatis. Tai reiškia, kad dabar ne pats tinkamiausias metas imtis svarbių darbų ir priiminėti atsakingus sprendimus. Įžvelk ir gerąją pusę: jei tik gali nieko nedaryti, tai ir nedaryk. Tiesiog plauk pasroviui ir ilsėkis!

DVYNIAI.

Artimiausią savaitę nebijok iššūkių ir nesklandumų, bandančių pakišti tau koją. Į viską žiūrėk ramiai ir šaltu protu, sprendimus priimk nesikarščiuodama, o iš išskaičiavimo, gerai suprasdama galutinį savo tikslą. Ko jau ko, o proto ir gudrumo tau niekada netrūko - pasinaudok šiomis savybėmis!

VĖŽYS.

Šią savaitę būsi veikiama Veneros, tad nieko nuostabaus, jeigu racionalus protas atsitrauks į šalį ir užleis vietą emocijoms. Pasinaudok tuo santykių srityje, o nuo darbų šiek tiek atsiribok - skraidant padebesiuose išlaikyti tempą nelabai paprasta.

LIŪTAS.

Šią savaitę turi klausyti tik savo pačios širdies balso ir intuicijos. Gali kilti įvairių minčių apie kardinalius pokyčius gyvenime, tačiau garsiai apie tai geriau nekalbėti, nes aplinkinių nuomonės greitai viską sujauks.

MERGELĖ.

Panašu, kad energingoji ir amžinai veikloje paskendusi Mergelė šiek tiek išsikvėpė. Atsipalaiduoti dar ne metas, tad junk maksimalią pavarą ir į priekį! Prisiverk padaryti tai, ką ilgai atidėliojai ir nepamiršk - kuo daugiau darai, tuo daugiau suspėji.

SVARSTYKLĖS.

Šią savaitę geriausias metas atrasti harmoniją, kurios tau taip trūksta. Pabūk egoistė ir skirk daugiau laiko sau. Atsiribok nuo aplinkinių ir pasimėgauk vienatve. Darbai ir draugai tikrai niekur nepabėgs, o pervargus surankioti save iš naujo gali būti tikrai nelengva.

SKORPIONAS.

Kas gi išspręs visas problemas, jei ne tu? Šią savaitę tavo loginis mąstymas bus itin aštrus, tad drąsiai imkis net ir sudėtingiausių projektų. Tai gali nutiesti tau naujus kelius į ateitį.

ŠAULYS.

Kartais gyvenime reikia duoti, kad gautum atgalios. Tad šią savaitę tam tobulas metas. Skirk laiko savo artimisiems, susimatyk su senai nematytais draugais. Kartais dėmesys - geriausia dovana, kurią gali padaryti tam, kuris jaučiasi vienišas.

OŽIARAGIS.

Nustok save varžiusi. Dabar yra idealus metas atsipalaiduoti ir įkvėpti pilna krūtine. Visą savaitę turėtum skirti aktyviam laisvalaikiui ir naujiems potyriams. Beje, atrasdama naujus dalykus gali atrasti ir kai ką labai netikėto, pavyzdžiui... tikrąją meilę.

VANDENIS.

Marsas į tavo Zodiako ženklą įžengs gegužės 16 dieną. Ši planeta nėra labai draugiška - skatina agresyvumą ir norą priešintis, tuo pačiu suteikia ryžto ir atkaklumo. Tad santykiuose stenkis daugiau laviruoti ir nepasiduoti Marso įtakai, o darbuose išnaudok atsiradusią energiją naujų ambicijų įgyvendinimui.

ŽUVYS.

Žvaigždės tau gali atsiųsti žmogų iš praeities. Ir visai nesvarbu, ar tas susitikimas tau bus malonus - jis reikalingas tam, kad savo gyvenime pagaliau galėtum sudėti visus taškus ant „i“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!