Sausio COSMOPOLITAN kino vakare – tikra istorija POKERIO PRINCESĖ

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sausio 4 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – prabanga ir paslaptimis tviskančios tikros istorijos POKERIO PRINCESĖ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pradėk Naujuosius su COSMO!

Sausio 4 d. (ketvirtadienį):

18.40 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“
21.20 val. Vilniaus kino centre Forum Cinemas Vingis“
19.25 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
19.00 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
20.50 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
17.40 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas)

► NUSITEIK STAIGMENOMS

Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per aukščiau nurodytus filmo POKERIO PRINCESĖ seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.


► PIRMOJI PAMATYK BIOGRAFINĘ DRAMĄ

POKERIO PRINCESĖ – tai reali pokerio princese tituluotos amerikietės Molly Bloom gyvenimo istorija, kurią meistriškai kine pasakoja režisieriaus kėdėje debiutuojantis „Oskaru“ apdovanotas kino scenaristas Aaronas Sorkinas ir charizmatiška Holivudo žvaigždė Jessica Chastain.

Molly Bloom, kurią ir vaidina Jessica Chastain – olimpinės klasės slidininkė, jauna, graži ir talentinga, ji visą dešimtmetį žavėjo pokerio gerbėjus neįtikėtinai sėkmingu žaidimu ir savo užburiančia charizma. Moteris pokerio turnyruose įveikdavo net sunkiausius varžovus ir kaskart namo grįždavo kišenę papildžiusi dar keliais milijonais dolerių.

Sėkmė prie pokerio stalo jai pelnė Holivudo žvaigždžių ir verslo titanų palankumą, tačiau vieną dieną prabangius vakarėlius ir triumfą pokerio turnyruose nutraukė septyniolika FTB agentų su automatiniais ginklais rankose. Molly buvo suimta ir apkaltina nelegaliais ryšiais su Rusijos mafija. Pokerio princesę dievinęs pasaulis nuo jos nusisuko. Vieninteliu moters sąjungininku liko tik advokatas (akt. Idris Elba), kuris suprato, jog tiesos reikia ieškoti ne bulvariniuose laikraščiuose, o Molly žodžiuose.

Pagal tikrus įvykius sukurtas filmas „Pokerio princesė“ yra pirmasis režisūrinis Aarono Sorkino darbas, bet kine jis toli gražu ne naujokas. Aaronas Sorkinas yra pripažintas kino scenaristas, kurio talentas netgi buvo apdovanotas „Oskaru“. A. Sorkinas yra parašęs scenarijus tokiems filmams, kaip „Socialinis tinklalapis“, „Čarlio Vilsono karas“, „Žmogus, pakeitęs viską“, „Steve Jobs“, „Amerikos prezidentas“ ir kt. Biografinės dramos „Pokerio princesė“ scenarijus taip pat jo darbas, tik šįkart talentingas kino kūrėjas ėmėsi dar atsakingesnių pareigų ir pirmą kartą pristato savo paties filmą. Prie kino ekrano prikaustanti istorija sukurta pagal Molly Boom memuarus, kuriuos ji parašė prieš patekdama į kalėjimą.

Prabanga ir paslaptimis tviskanti tikra istorija POKERIO PRINCESĖ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja sausio 5 d., tad sausio 4 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą tu turi nepakartojamą progą šį filmą pamatyti pirmoji!

DAUGIAU INFORMACIJOS apie sausio COSMO kino vakarą

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.