Rytų ir Vakarų horoskopas atskleis stipriąsias tavo charakterio puses

 (1)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Rytų ir mums įprastas Zodiako ženklų horoskopai gali daug ką pasakyti apie kiekvieno žmogaus charakterį ir ypatybes, tačiau šių ženklų sąjunga pateikia dar tikslesnes charakteristikas.

Lentelėje susirask savo ženklą pagal gimimo metus ir ženklą pagal gimimo dieną, o jų susikirtimo taške – jungtinį skaičių, kuris plačiau ir tiksliau papasakos apie tavo asmenines savybes.

I – Karalius

Šio ženklo žmonės yra stiprios asmenybės, kurios įpratusios bet kokia kaina pasiekti savo. Jų gyvenimo devizas: „viskas arba nieko“. Karaliai išsiskiria subalansuotu charakteriu ir tikslo siekimu, tačiau jiems būtina, kad jų privalumus patvirtintų pašaliniai žmonės. Jie gali išeiti iš bet kokios situacijos pakelta galva, be to, pasižymi dideliu savarankiškumu ir puikiomis vadovo savybėmis.

II – Vadas

Šio ženklo atstovai išsiskiria atvirumu, sąžiningumu ir išskirtiniais intelektualiniais gebėjimais. Šie žmonės apdovanoti įtikinėjimo dovana, todėl geba vesti paskui save. Jie negali pakęsti melo ir yra pratę sakyti tiesą į akis.

III – Riteris

Šio ženklo žmonės išsiskiria gailestingumu ir stipria meile aplinkiniam pasauliui. Jie įpratę apdovanoti nesavanaudiška globa visus, kuriems jos reikia, ir tokio savo poelgio nelaiko žygdarbiu. Neretai šie žmonės tampa psichologais ir realizuoja savo energiją dalindami patarimus. Iš jų išauga puikūs mentoriai, auklėtojai ir mokytojai, taip pat jie būna nuostabūs tėvai.

IV – Aristokratas

Aristokratams jų ženklas suteikia galimybę realizuoti save meno srityje. Šie žmonės pasižymi subtiliu skoniu, yra pratę būti dėmesio centre ir iš visur semtis įkvėpimo. Jie išsiskiria minčių ir veiksmų originalumu, nekonfliktiškumu ir dideliu noru paversti pasaulį geresne vieta.

V – Profesorius

Profesoriai išsiskiria racionalumu ir praktiškumu. Jie įpratę laikytis iš anksto sudaryto plano, daro tai tiksliai ir neskubėdami. Šio ženklo žmonės išsiskiria gebėjimu parinkti tinkamus žodžius, įtikinti ir dalinti naudingus patarimus aplinkiniams. Jie labai emocingi, todėl stiprios emocijos gali supurtyti jų nusistovėjusį pasaulį ir sukelti jame chaosą.

VI – Juokdarys

Juokdariai išsiskiria unikaliais intelektiniais gebėjimais. Jie yra puikūs psichologai, todėl visada pasirenka „teisingą“ bendravimo ratą. Juokdariai yra emocingi ir optimistiški, gali prisistatyti ne tuo, kuo yra iš tikrųjų, nes taip nuo svetimų žvilgsnių saugo turtingą savo vidinį pasaulį. Dėl aktyvaus gyvenimo būdo ir stiprios intuicijos Juokdariai sugeba greitai gauti tai, ko trokšta. Jie moka priimti sveiką kritiką ir juoktis iš savo pačių klaidų.

VII – Vektorius

Vektoriaus pašaukimas – sekti viską, kas neįprasta. Gyvenime šie žmonės yra avantiūristai, jie nelinkę ilgai svarstyti. Šio ženklo atstovai įpratę imti iš gyvenimo viską ir nebijoti rizikingų užsiėmimų. Vektoriai sugeba vesti paskui save žmones ir rodyti jiems pasaulio įvairovę. Tikrasis Vektoriaus pašaukimas – neleisti žmonėms pulti į liūdesį ir paversti savo gyvenimo pelke.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Žuvims metas pradėti naują etapą, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas jau čia! Paskaityk, kas šiandien laukia tavo Zodiako ženklo.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.