Rytoj Klaipėdoje: nemokamų veiklų gausa mados renginyje „Design for life“

© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Rugsėjo 30 diena Klaipėdos miesto gyventojams ir svečiams įsimins kaip išskirtinis šeštadienis. Nuo pat 11 iki 16 val ,,Švyturio’’ areną užpildys gausiausias prekių ženklų suvažiavimas ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos – vyks mados ir grožio mugė „Design for life“ Drabužiai, aksesuarai, papuošalai, namų interjero detalės, grožio ir kosmetikos priemonės. Stebins ne tik prekės ženklų gausa, bet ir programa.

Nuolaidos ir staigmenos lankytojams

Nuo 11 valandos duris atversiantis renginys pirmiausia nustebins dovanomis. Pirmieji lankytojai gaus nemokamus šviežutėlius žurnalo „Cosmopolitan“ spalio mėnesio numerius. Tokiu būdu lankytojai skatinami pirmąją dienos dalį paskirti naujų kolekcijų apsidairymui ne piko metu, kuomet būryje lankytojų tektų laukti savo eilės asmeniškai pabendrauti su kūrėjais. Išskirtinai šiame mados ir grožio renginyje - kiekvienas prekės ženklas šiemet įsipareigojo suteikti savo gaminiams nuolaidas taip skatindamas prekes rinktis vietoje ir sulaukti konsultacijų. Tad lankytojų sulauks pigesnes nei bet kur kainos.

Negana to, pirkėjų, įsigijusių prekių virš 30 eurų sumos laukia staigmena – specialus slaptažodis, kurio dėka gausite dvigubus kvietimus į Klaipėdos sveikatingumo klubą „Impuls“.

Išskirtinė programa moterims

Iki 16 valandos vyksianti nemokama mados mugė sudomins ir visiškai neįprastu mugėms pobūdžiu – seminarais ir paskaitomis moterims „Laimingos moterys“.

„Laimingų moterų“ projektas per beveik penkerius gyvavimo metus yra surengęs kelis šimtus pažintinio, šveičiamojo pobūdžio renginių: seminarų, paskaitų, šventinių vakarų, stovyklų. „Praktikuojame natūralią gyvenseną, ne tik fizinę, bet ir dvasinę higieną, minčių ir jausmų darną, pagarbą aplinkai, kurioje esame ir žmonėms, su kuriais suvedė gyvenimas.“

Tai - sveikos gyvensenos pagrindai, mankšta, degustacija, zodiako ženklai, moteriški patarimai - iš viso net 9 nemokamos paskaitos, sukurtos moterims, vyksiančios visą dieną.

Mažiesiems renginio svečiams – specialios zonos

Į renginį aktyviai kviečiamos ir visos mamos, nes čia bus apgalvota ir patogumais joms. Nuo 4 iki 17 metų amžiaus jaunimo lauks specialios nemokamos teatro dirbtuvėlės „Aš čia“, skirtos kūno, balso, kūrybiškumui, minties raiškos lavinimui, savęs pažinimo ir pasitikėjimo savimi ugdymui.

„Aš Čia” MENŲ dirbtuvėlės – novatoriška vizija, siūlanti į neformalų ugdymą pažvelgti kitaip. Suprasdami, jog meninio ugdymo paskirtis ne vien išreikšti vaiko kūrybiškumą, bet ir tobulinti asmenybę, vystyti pasitikėjimą savimi, sąmoningumą, atsakingumą, vertybes, atskleisti stipriąsias vaiko savybes, o silpnąsias priimti ir ugdyti, užtikrina emociškai ir socialiai stabilesnę vaiko ateitį.

Menų dirbtuvės apjungia daugelį sričių: dailę(scenografija), muziką (balsas, ritmas), šokį(kūno plastika), ir literatūrą (interpretacija, analizė), kas suteikia galimybę visapusiškam savęs pažinimui. Todėl „Aš Čia” dirbtuvėlėse naudojami įvairių teatrinių technikų pratimai: stiprinantys kūną, balsą, ritmo, sensorinius, erdvės-atmosferos pojūčius, koncentraciją, emocijų kontrolę; švarinantys mąstymo procesą ir kalbos kultūrą; vystantys gebėjimą analizuoti, išsakyti konstruktyvią ir pagrįstą nuomonę, suvokti savo jausmus, dirbti komandoje; lavinantys estetinį suvokimą. Meno pagalba visa tai pasiekiama savanoriškai.

Atlikinėdamas užduotis vaikas procese išsiaiškina, kas jis ir koks jis, įgauna įgūdžių, kurie vėliau pritaikomi sprendžiant problemas ir savarankiškai priimant sprendimus. Pasirodymuose bus atskleidžiamas Čia ir dabar žavesys pasitelkus kamerą ir tiesioginę transliaciją, performansas „Truputį palaukite“.

Užimtumo zonoje juos linksmins ir kartu žais „Linksmasis lagaminas“. Tai – vaikų švenčių organizavimo komanda dirbanti Klaipėdoje ir Kaune, teikianti animatorių paslaugas Jūsų pasirinktoje vietoje (visoje lietuvoje), taip pat organizuojančio vaikų gimtadienius ir kitas šeimos šventes Linksmo lagamino studijose.

Visoje erdvėje pasiskirsčiusios veiklos sutrauks nuo didelio iki mažo ir leis paskutinį savaitgalio šeštadienį praleis tikrai ypatingai ir kokybiškai.

Atsinaujinusio formato ir įvairiausių staigmenų žadantis renginys „Design for life“ visų lankytojų lauks rugsėjo 30 dieną nuo 11 iki 16 val ,,Švyturio arenoje’’. Papildoma informacija: festivus.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Dvyniai sulauks dėmesio iš priešingos lyties atstovų

Dienos horoskopas daugumai Zodiako ženklų žada teigiamas permainas. Paskaityk, ką žvaigždės suplanavo tau!

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.