Rytoj Klaipėdoje: nemokamų veiklų gausa mados renginyje „Design for life“

© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Rugsėjo 30 diena Klaipėdos miesto gyventojams ir svečiams įsimins kaip išskirtinis šeštadienis. Nuo pat 11 iki 16 val ,,Švyturio’’ areną užpildys gausiausias prekių ženklų suvažiavimas ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos – vyks mados ir grožio mugė „Design for life“ Drabužiai, aksesuarai, papuošalai, namų interjero detalės, grožio ir kosmetikos priemonės. Stebins ne tik prekės ženklų gausa, bet ir programa.

Nuolaidos ir staigmenos lankytojams

Nuo 11 valandos duris atversiantis renginys pirmiausia nustebins dovanomis. Pirmieji lankytojai gaus nemokamus šviežutėlius žurnalo „Cosmopolitan“ spalio mėnesio numerius. Tokiu būdu lankytojai skatinami pirmąją dienos dalį paskirti naujų kolekcijų apsidairymui ne piko metu, kuomet būryje lankytojų tektų laukti savo eilės asmeniškai pabendrauti su kūrėjais. Išskirtinai šiame mados ir grožio renginyje - kiekvienas prekės ženklas šiemet įsipareigojo suteikti savo gaminiams nuolaidas taip skatindamas prekes rinktis vietoje ir sulaukti konsultacijų. Tad lankytojų sulauks pigesnes nei bet kur kainos.

Negana to, pirkėjų, įsigijusių prekių virš 30 eurų sumos laukia staigmena – specialus slaptažodis, kurio dėka gausite dvigubus kvietimus į Klaipėdos sveikatingumo klubą „Impuls“.

Išskirtinė programa moterims

Iki 16 valandos vyksianti nemokama mados mugė sudomins ir visiškai neįprastu mugėms pobūdžiu – seminarais ir paskaitomis moterims „Laimingos moterys“.

„Laimingų moterų“ projektas per beveik penkerius gyvavimo metus yra surengęs kelis šimtus pažintinio, šveičiamojo pobūdžio renginių: seminarų, paskaitų, šventinių vakarų, stovyklų. „Praktikuojame natūralią gyvenseną, ne tik fizinę, bet ir dvasinę higieną, minčių ir jausmų darną, pagarbą aplinkai, kurioje esame ir žmonėms, su kuriais suvedė gyvenimas.“

Tai - sveikos gyvensenos pagrindai, mankšta, degustacija, zodiako ženklai, moteriški patarimai - iš viso net 9 nemokamos paskaitos, sukurtos moterims, vyksiančios visą dieną.

Mažiesiems renginio svečiams – specialios zonos

Į renginį aktyviai kviečiamos ir visos mamos, nes čia bus apgalvota ir patogumais joms. Nuo 4 iki 17 metų amžiaus jaunimo lauks specialios nemokamos teatro dirbtuvėlės „Aš čia“, skirtos kūno, balso, kūrybiškumui, minties raiškos lavinimui, savęs pažinimo ir pasitikėjimo savimi ugdymui.

„Aš Čia” MENŲ dirbtuvėlės – novatoriška vizija, siūlanti į neformalų ugdymą pažvelgti kitaip. Suprasdami, jog meninio ugdymo paskirtis ne vien išreikšti vaiko kūrybiškumą, bet ir tobulinti asmenybę, vystyti pasitikėjimą savimi, sąmoningumą, atsakingumą, vertybes, atskleisti stipriąsias vaiko savybes, o silpnąsias priimti ir ugdyti, užtikrina emociškai ir socialiai stabilesnę vaiko ateitį.

Menų dirbtuvės apjungia daugelį sričių: dailę(scenografija), muziką (balsas, ritmas), šokį(kūno plastika), ir literatūrą (interpretacija, analizė), kas suteikia galimybę visapusiškam savęs pažinimui. Todėl „Aš Čia” dirbtuvėlėse naudojami įvairių teatrinių technikų pratimai: stiprinantys kūną, balsą, ritmo, sensorinius, erdvės-atmosferos pojūčius, koncentraciją, emocijų kontrolę; švarinantys mąstymo procesą ir kalbos kultūrą; vystantys gebėjimą analizuoti, išsakyti konstruktyvią ir pagrįstą nuomonę, suvokti savo jausmus, dirbti komandoje; lavinantys estetinį suvokimą. Meno pagalba visa tai pasiekiama savanoriškai.

Atlikinėdamas užduotis vaikas procese išsiaiškina, kas jis ir koks jis, įgauna įgūdžių, kurie vėliau pritaikomi sprendžiant problemas ir savarankiškai priimant sprendimus. Pasirodymuose bus atskleidžiamas Čia ir dabar žavesys pasitelkus kamerą ir tiesioginę transliaciją, performansas „Truputį palaukite“.

Užimtumo zonoje juos linksmins ir kartu žais „Linksmasis lagaminas“. Tai – vaikų švenčių organizavimo komanda dirbanti Klaipėdoje ir Kaune, teikianti animatorių paslaugas Jūsų pasirinktoje vietoje (visoje lietuvoje), taip pat organizuojančio vaikų gimtadienius ir kitas šeimos šventes Linksmo lagamino studijose.

Visoje erdvėje pasiskirsčiusios veiklos sutrauks nuo didelio iki mažo ir leis paskutinį savaitgalio šeštadienį praleis tikrai ypatingai ir kokybiškai.

Atsinaujinusio formato ir įvairiausių staigmenų žadantis renginys „Design for life“ visų lankytojų lauks rugsėjo 30 dieną nuo 11 iki 16 val ,,Švyturio arenoje’’. Papildoma informacija: festivus.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.