Reklama

Rugpjūtį – Klaipėdos viešbučių pagundos poilsiautojams Hotelsbook.lt komentaras

 (1)
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Puikūs orai Lietuvos poilsiautojams leido mėgautis savaitgalį praūžusia Jūros švente. Dar likus savaitei iki šventės, didžioji dalis Klaipėdos viešbučių ir nakvynės namų jau neturėjo laisvų vietų. Tai tik patvirtina, kad, nepaisant kasdienio oro, ši vasara Lietuvoje išsiskiria turistų aktyvumu.

Gausėjančiomis poilsiautojų gretomis ketina pasinaudoti ir Jūros šventės proga startavusi pirmoji nacionalinė nakvynės rezervacijų sistema Hotelsbook.lt. Šiemetinės Jūros šventės šūkis – „Atrask kitokią“. Automatizuotos sistemos administratoriai siūlo vadovautis tuo pačiu šūkiu ir paskutinį vasaros mėnesį, renkantis apgyvendinimą ramesnėje, bet ne mažiau viliojančioje Klaipėdoje.

Dalis Hotelsbook.lt atrinktų ir rekomenduojamų Klaipėdos viešbučių bei apgyvendinimo įstaigų vis dar turi laisvų vietų poilsiui rugpjūtį. Jų likę net ir artimiausiam savaitgaliui, kuomet Klaipėdos „Švyturio“ arenoje pirmąsias dvejas draugiškas rungtynes žais numylėtoji Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė.

Reikalauja kokybės ir garantijų

Lietuvių projektas Hotelsbook.lt startavo kaip pirmoji patikima ir realiai veikianti nacionalinė alternatyva žinomiausioms pasaulinėms apgyvendinimo paslaugų platformoms. Projekto sumanytojų teigimu, jau daugelį metų viešbučiai ir kitos apgyvendinimo įstaigos apgailestaudavo, kad Lietuvoje nėra veiksnių automatinių sistemų, kurios pakeistų savitomis rinkodaros taisyklėmis žinomus tarptautinius rezervacijų tinklus.

Deja, ligšiolinės lietuviškos alternatyvos pasauliniams nakvynės rezervacijų gigantams pasižymėdavo visišku nelankstumu galutiniam vartotojui. Daugeliu atveju sistemos neaprėpdavo visų pagrindinių Lietuvos regionų, nebūdavo laiku atnaujinamos, nenumatydavo skirtingų atsiskaitymo galimybių bei automatinio rezervacijų patvirtinimo.

Pasak Hotelsbook.lt įkūrėjų, Lietuvoje šiuo metu yra kelios svetainės, kuriose pateikiami poilsio vietų sąrašai, o vartotojo prašoma pačiam pildyti užklausos formą ir laukti atsakymo. Kaip žinia, toks poilsio rezervavimas užtrunka ilgiau ir nėra garantuotas. Dėl to kuriant naująją sistemą nuo pat pradžių keltas tikslas procesą maksimaliai automatizuoti prisitaikant prie vartotojo: „Naudojantis Hotelsbook.lt, garantuota rezervacija atliekama keliais pelytės spustelėjimais. Be to, pasirūpinome, kad į duombazę būtų įtraukti tik mūsų pačių patikrinti Lietuvos viešbučiai, apartamentai nakvynės namai ir sodybos, kurių paslaugų kokybė nekelia abejonių ir atitinka europietiškus reikalavimus.“

Pašnekovų teigimu, dabartiniai Hotelsbooks.lt funkcionalumai – tik pradžia. Sistema yra nuolat tobulinama ir beveik kasdien papildoma naujomis administratorių patikrintomis aukščiausios reputacijos apgyvendinimo įstaigomis už patrauklią kainą. Ateityje numatoma ir toliau smarkiai plėsti Hotelsbook.lt nakvynės pasirinkimų sąrašą bei kurti pridėtinę vertę pasiūlant kuo daugiau papildomos informacijos apie Lietuvoje laukiančias pramogas poilsiautojams.

Lietuviai – ne mažiau aktyvūs

Jūros šventės proga startuojantis Hotelsbook.lt – ne vien lietuviams skirtas projektas. Sistemos administratoriai neslepia planų patraukti savo pusėn nuo globalių standartizuotų tinklų pavargusius užsienio turistus, visų pirma iš kaimyninių valstybių, pasiūlant jiems autentišką pažintį su Lietuvos regionais bei apgyvendinimą nepriekaištingos reputacijos viešbučiuose, apartamentuose, nakvynės namuose ir sodybose: „Mūsų skirtumas, lyginant su pasaulinėmis sistemomis, yra tai, jog esame įsikūrę čia, Lietuvoje. Todėl turime geresnes galimybes tarpininkauti ar operatyviai spręsti poilsiautojams kylančius apgyvendinimo klausimus.“

Ir vis dėl to pabrėžiama, kad svarbiausias projekto Hotelsbook.lt tikslas – būti pagrindine nacionaline automatizuota apgyvendinimo paslaugų sistema, plačiai naudojama ne tik užsienio turistų, bet ir pačių lietuvių.

Užsakymo nr.: PT_75361761

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.