Reklama

Rugpjūtį – Klaipėdos viešbučių pagundos poilsiautojams Hotelsbook.lt komentaras

 (1)
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Puikūs orai Lietuvos poilsiautojams leido mėgautis savaitgalį praūžusia Jūros švente. Dar likus savaitei iki šventės, didžioji dalis Klaipėdos viešbučių ir nakvynės namų jau neturėjo laisvų vietų. Tai tik patvirtina, kad, nepaisant kasdienio oro, ši vasara Lietuvoje išsiskiria turistų aktyvumu.

Gausėjančiomis poilsiautojų gretomis ketina pasinaudoti ir Jūros šventės proga startavusi pirmoji nacionalinė nakvynės rezervacijų sistema Hotelsbook.lt. Šiemetinės Jūros šventės šūkis – „Atrask kitokią“. Automatizuotos sistemos administratoriai siūlo vadovautis tuo pačiu šūkiu ir paskutinį vasaros mėnesį, renkantis apgyvendinimą ramesnėje, bet ne mažiau viliojančioje Klaipėdoje.

Dalis Hotelsbook.lt atrinktų ir rekomenduojamų Klaipėdos viešbučių bei apgyvendinimo įstaigų vis dar turi laisvų vietų poilsiui rugpjūtį. Jų likę net ir artimiausiam savaitgaliui, kuomet Klaipėdos „Švyturio“ arenoje pirmąsias dvejas draugiškas rungtynes žais numylėtoji Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė.

Reikalauja kokybės ir garantijų

Lietuvių projektas Hotelsbook.lt startavo kaip pirmoji patikima ir realiai veikianti nacionalinė alternatyva žinomiausioms pasaulinėms apgyvendinimo paslaugų platformoms. Projekto sumanytojų teigimu, jau daugelį metų viešbučiai ir kitos apgyvendinimo įstaigos apgailestaudavo, kad Lietuvoje nėra veiksnių automatinių sistemų, kurios pakeistų savitomis rinkodaros taisyklėmis žinomus tarptautinius rezervacijų tinklus.

Deja, ligšiolinės lietuviškos alternatyvos pasauliniams nakvynės rezervacijų gigantams pasižymėdavo visišku nelankstumu galutiniam vartotojui. Daugeliu atveju sistemos neaprėpdavo visų pagrindinių Lietuvos regionų, nebūdavo laiku atnaujinamos, nenumatydavo skirtingų atsiskaitymo galimybių bei automatinio rezervacijų patvirtinimo.

Pasak Hotelsbook.lt įkūrėjų, Lietuvoje šiuo metu yra kelios svetainės, kuriose pateikiami poilsio vietų sąrašai, o vartotojo prašoma pačiam pildyti užklausos formą ir laukti atsakymo. Kaip žinia, toks poilsio rezervavimas užtrunka ilgiau ir nėra garantuotas. Dėl to kuriant naująją sistemą nuo pat pradžių keltas tikslas procesą maksimaliai automatizuoti prisitaikant prie vartotojo: „Naudojantis Hotelsbook.lt, garantuota rezervacija atliekama keliais pelytės spustelėjimais. Be to, pasirūpinome, kad į duombazę būtų įtraukti tik mūsų pačių patikrinti Lietuvos viešbučiai, apartamentai nakvynės namai ir sodybos, kurių paslaugų kokybė nekelia abejonių ir atitinka europietiškus reikalavimus.“

Pašnekovų teigimu, dabartiniai Hotelsbooks.lt funkcionalumai – tik pradžia. Sistema yra nuolat tobulinama ir beveik kasdien papildoma naujomis administratorių patikrintomis aukščiausios reputacijos apgyvendinimo įstaigomis už patrauklią kainą. Ateityje numatoma ir toliau smarkiai plėsti Hotelsbook.lt nakvynės pasirinkimų sąrašą bei kurti pridėtinę vertę pasiūlant kuo daugiau papildomos informacijos apie Lietuvoje laukiančias pramogas poilsiautojams.

Lietuviai – ne mažiau aktyvūs

Jūros šventės proga startuojantis Hotelsbook.lt – ne vien lietuviams skirtas projektas. Sistemos administratoriai neslepia planų patraukti savo pusėn nuo globalių standartizuotų tinklų pavargusius užsienio turistus, visų pirma iš kaimyninių valstybių, pasiūlant jiems autentišką pažintį su Lietuvos regionais bei apgyvendinimą nepriekaištingos reputacijos viešbučiuose, apartamentuose, nakvynės namuose ir sodybose: „Mūsų skirtumas, lyginant su pasaulinėmis sistemomis, yra tai, jog esame įsikūrę čia, Lietuvoje. Todėl turime geresnes galimybes tarpininkauti ar operatyviai spręsti poilsiautojams kylančius apgyvendinimo klausimus.“

Ir vis dėl to pabrėžiama, kad svarbiausias projekto Hotelsbook.lt tikslas – būti pagrindine nacionaline automatizuota apgyvendinimo paslaugų sistema, plačiai naudojama ne tik užsienio turistų, bet ir pačių lietuvių.

Užsakymo nr.: PT_75361761

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Dvyniai sulauks dėmesio iš priešingos lyties atstovų

Dienos horoskopas daugumai Zodiako ženklų žada teigiamas permainas. Paskaityk, ką žvaigždės suplanavo tau!

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.