Rugpjūčio mėnesio HOROSKOPAS

 (1)
Laukia epinis mėnuo: dangus net du kartus užtems – rugpjūčio 7-ąją ir 21-ąją. Pastarasis Saulės užtemimas, sutapsiantis su jaunatimi, labai svarbus. Tai – ypatingas metas. Būk drąsi ir siek savo tikslų – kiti šeši mėnesiai bus lemiami.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: milijono vertą šypseną. Tavo šiluma ir atvirumas visus sutelkia.
Tau trūksta: pakantumo – jei jautiesi nepakankamai įvertinta, gali tapti tikra rakštimi vienoje vietoje.
Mados pojūtis: per išpardavimus aptiktus daikčiukus moki taip suderinti su nebrangia bižuterija, kad atrodai labai prašmatniai.
Tau malonumą teikia: pačios suruoštos vakarienės mylimiausiems ir brangiausiems.
Gundymo stilius: esi katės ir pelės žaidimų asė. Moki ir pati vytis, ir būti gaudoma. Tačiau jei jau antrąją pusę randi, visa atsiduodi pasakiškos romantikos momentams. Esi aistringa, nepasotinama, geidulinga – partneriai tave dėl to dar labiau brangina.
Šį mėnesį: pilnatis pirmomis dienomis taps įžanga į naują karštą vasaros romaną, tačiau tau labiau reikėtų laukti rugpjūčio 21-osios, kai dėl jaunaties ir saulės užtemimo pasitikėjimas savimi šoktelės į naujas aukštumas. Rugpjūčio 26-ąją į tavo pasaulį įžengs magiškoji Venera. Visi – draugai, šeima, mylimieji – sieks tavo dėmesio.
Tavo metai: esi ties esminio pokyčio riba. Tai gali būti netikėtas karjeros posūkis arba gyvenamosios aplinkos permainos. Ramiai pasitik pokyčius, būk jiems atvira. Žiemą geriausia ilsėtis vasarį, geriausia veikla tuo metu – slidinėti. Jei esi vieniša, Kupidono strėlės lauk balandį. Jei mylimąjį jau turi, palankiausias mėnuo jums bus birželis.
Tau reikia: susitaikyti su naujomis pradžiomis.

Tavo meilės dvyniai
Vandenis: abu vertinate nepriklausomybę, tačiau drauge jums būtina artimas intymus ryšys, kurstantis aistros ugnį.
Šaulys: laukia nuotykiai! Jūs abu pasitikite savimi, geidžiate tyrinėti pasaulį, ir tai virsta didžiule abipuse trauka.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 22 d.)
Dėl artėjančių svarbių pokyčių gali jaustis sutrikusi, tačiau apsišarvuok kantrybe. Rugpjūčio 12-ąją Merkurijus pajudės atbulomis, tad skirk laiko galimybėms permąstyti ir perkurti. Viskas taps aišku 22 dieną, kai Saulė pajudės į tavo ženklą.
TAU REIKIA: skirti kelias dienas vien tik sau.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jis atrodys uždaras ir neramus. Suteik jam laiko – mėnesio pabaigoje viskas turėtų išaiškėti.

Svarstyklės (rugsėjo 23–spalio 22 d.)
Svarbiausias dėmesys šį mėnesį teks draugėmis. Tačiau jei pajusi, kad su viena jų lyg ir tolstate, rask laiko pasikalbėti akis į akį. Darbe sėkmė lydės įgyvendinant svarbų projektą. Būk pasirengusi sulaukti pagyrų. Su vasara atsisveikink atostogaudama ten, kur šiltas vanduo ir dienos saulėtos.
TAU REIKIA: iš širdies pasikalbėti su draugėmis.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jis bus pasirengęs švęsti ir atsipalaiduoti. Suvienykite jėgas ir surenkite gerą vakarėlį.

Skorpionas (spalio 23–lapkričio 21 d.)
Pirmasis, rugpjūčio 7-osios, užtemimas įvyks tavo namų zonoje, tad tai bus ideali diena pradėti ką nors nauja. Iki 21 dienos tau reikia pasikrauti jėgų, nes įžengi į geriausius savo karjeros metus. Gerai sutark su kolegomis ir įdėk kiek daugiau pastangų – kad uždirbtum papildomų karmos taškų šefo akyse.
TAU REIKIA: pernelyg neatsipalaiduoti ir žiūrėti, ką kalbi.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: tai – be galo svarbus metas jo karjerai. Laimėjimus atšvęskite dviese intymioje aplinkoje.

Šaulys (lapkričio 22–gruodžio 21 d.)
Ruošk pasą – gali būti, kad prieš rugpjūčio 15-ąją įvyksianti kelionė pakeis tavo gyvenimą. Patirtus įspūdžius panaudok savijautai subalansuoti. 25 dieną praktiškasis Saturnas, atkeliavęs į tavo ženklą, sukels tau ambicijų antplūdį, ir per kitus šių metų mėnesius pasitaikys daugybė galimybių ateities viltis paversti realybe.
TAU REIKIA: tramdyti save ir neskubėti.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jo galvoje ims siausti idėjos. Kai kurioms jų tiktų prierašas XXX, tad ruoškis.

Ožiaragis (gruodžio 22–sausio 19 d.)
Pastaruoju metu išgyvenai nemažai transformacijų, o dabar viskas pagaliau ima nusistovėti. Meilioji Venera ir galingasis Plutonas rugpjūčio 15-ąją stos vienas priešais kitą, priversdami tave iš naujo įvertinti santykius. Jei jauti, kad nepuoselėji partneriui stiprių jausmų, metas nutraukti ryšį. Išsiskyrimai liūdina, tačiau jau mėnesio pabaigoje Saturnas nukreips tave nauju keliu.
TAU REIKIA: tikėti savimi.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: visą jo intensyvią energiją nukreipk pozityvia linkme.

Vandenis (sausio 20–vasario 18 d.)
Šį mėnesį visiems tavo svarbiausiems ryšiams kyla pavojus – tai dėl tų užtemimų, kurie vyksta tau priešingame Liūto ženkle. Ypač būk atsargi rugpjūčio 7-ąją: šią dieną viskas klosis ne taip, kaip reikia. Išlik stipri: duobėtas kelias išsilygins mėnesio pabaigoje, kai į tavo santykių zoną įplauks Venera. Netrukus pasirodys žmogus, vertas tavo dėmesio.
TAU REIKIA: introspektyvos.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: ore tvyros dramatiškos nuotaikos. Jums reikia pasikalbėti.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Atrodys, kad profesinis gyvenimas baigia išstumti asmeninį, tačiau jei nesileisi tampoma į visas puses, spėsi viską atlikti laiku. Rugpjūčio 12-ąją, kai atbulomis pajudės Merkurijus, tikėtina nesusipratimų. Užtat 22-ąją pasijusi itin stipri ir energinga, tad imkis malonios veiklos.
TAU REIKIA: susirašyti darbus ir metodiškai juos baigti.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: šiuo metu jis bus itin produktyvus. Nepamiršk už tai pagirti.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Šiais metais tavo seksualinis gyvenimas beprotiškas, o dabar, kai tavo tikrosios meilės zonoje išsirikiavo visa eilė planetų, būsi kaip niekad populiari tarp gerbėjų. Mėnesio pradžioje gali vėl išnirti eksas ir paprašyti antros galimybės – vis dėl to Urano, kuris juda atbulomis. O štai 21 dienos užtemimas išties supurtys tavo pasaulį – gerąja prasme.
TAU REIKIA: atviros širdies.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jis bus nusiteikęs naujovėms ir eksperimentams. Nepamiršk pasakyti: “Jėėė!”

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Atsisveikink su savo komforto zona. Susitikimas su VIP rugpjūčio pradžioje gali atverti nuostabių karjeros galimybių. Vis dėlto neskubėk judėti nauja kryptimi, pirmiausia viską gerai apsvarstyk. Ir jeigu tada priimsi teigiamą sprendimą, lėk pirmyn visu pajėgumu. Intuicija tavęs neapgaus.
TAU REIKIA: pasikliauti nuojauta.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jo nuotaika svyruos kaip švytuoklė. Padėk jam susiimti tvirtai stumtelėjusi į tinkamą pusę.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 20 d.)
Mėnesio pradžioje susiplanuok mini poilsį namuose. Jei mėnesiui įpusėjus šeimoje kiltų įtampa, atkreipk dėmesį į artimųjų jausmus, tačiau jokiu būdu neslėpk ir savųjų. Rugpjūčio 25-ąją Saturnas pasuks tiesiai į tavo santykių zoną – pirmą kartą nuo balandžio. Nusiteik geroms bangoms ir simpatingiems vaikinams.
TAU REIKIA: pasimėgauti vietos traukos centrais.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: nors jam magės kur nors ištrūkti ir kiek nutrūkti, jei tik tau pritrūks jo dėmesio, pasakyk – tikrai parlėks.

Vėžys (birželio 21–liepos 22 d.)
Šio mėnesio užtemimai vyks tavo finansų namuose, todėl visai netikėtai gali sulaukti papildomų pajamų. Tavo ženkle įsitaisys ir aistringoji Venera, tad gali tikėtis pažinties su žmogumi, suteiksiančiu tau tiek jaudulio, kiek dar nebuvai patyrusi. Pakviesk jį į gryną orą mėnesio viduryje, kai galingasis Plutonas įpūs tau drąsos.
TAU REIKIA: susitelkti į savo prioritetus.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jis privalo žinoti, kad tau rūpi, todėl nepamiršk jam rodyti dėmesio.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.