Prisimeni mamą, pagimdžiusią 8 kūdikius? Pasižiūrėk, kaip jie atrodo dabar

 (23)
Natalie Suleman
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

2009 metais apie šią moterį kalbėjo visas pasaulis - 6 vaikus auginanti Natalie Suleman pagimdė aštuonetuką! Nėštumas nebuvo lengvas, tačiau visi 8 mažyliai išvydo pasaulį. Tikriausiai jau supratai, kad aštuonetukas gimė po dirbtinio apvaisinimo procedūros - gydytojas implantavo 12 embrionų, už tai vėliau iš jo buvo atimta licenzija, mat tokiu savo poelgiu jis sukėlė pavojų būsimos mamos sveikatai. Išnešioti 8 vaikus vienu metu - atrodytų, misija neįmanoma! Suleman pagimdė 2 mergaites bei 6 berniukus: Jonah, Nariyah, Josiah, Maliyah, Isaiah, Noah, Jeremiah ir Makai.

Natalie Suleman
Natalie Suleman
© Vida Press


Natalie Suleman
Natalie Suleman
© Vida Press

Kaip jaunai mamai vienai auginti 14 vaikų? Nelengva. „Žinau, kad sugebėsiu išlaikyti juos visus, kai tik pabaigsiu mokslus. Jei tik sėdėčiau ant sofos ir žiūrėčiau televizorių, nesirūpindama savo vaikų ateitimi, būčiau tiesiog egoistė“ - tuomet žiniasklaidai pasakojo Natalie. Vis tik visuomenės akyse ji nebuvo mama didvyrė. Faktas, kad vieniša 6 vaikus auginanti, mokslų nebaigusi ir darbo neturinti moteris ryžosi dirbtiniam apvaisinimui, blaiviu protu buvo sunkiai suvokiamas. O rizikuoti ir leisti įsodinti 12 embrionų... Diskusijų buvo pačių įvairiausių. Situacijos nepagerino ir tolimesnis Natalie elgesys bei vaikams rodomas pavyzdys.

Žiniasklaidoje nuolatos mirgėdavo skandalingos antraštės - į viešumą išlįsdavo tai nevykusios plastinės jaunos mamytės operacijos, tai nesaikingas alkoholio bei vaistų vartojimas ar tiesiog neadekvatus elgesys. Situacija buvo tikrai prasta ir vis dažniau pasigirsdavo kalbų, kad vienintelis Natalie tikslas - vaikų dėka išgarsėti ir užsidirbti pinigų.

Natalie Suleman
Natalie Suleman
© Vida Press


Natalie Suleman
Natalie Suleman
© Vida Press

Vis tik 2013 metais jos gyvenime įvyko kardinalios permainos - Natalie nusprendė keisti gyvenimo būdą ir būti tokia mama, dėl kurios jos vaikams nebūtų gėda. Kalifornijoje gyvenanti moteris tikina, kad šiuo metu susirado mėgstamą darbą, rūpinasi savo vaikais, gamina jiems šviežią maistą ir stengiasi, kad visi gyventų sveiką gyvenimo būdą. Tiesa, ne visi iš 14 jos vaikų yra sveiki: keliems nustatytas autizmas, vienas iš vaikų nekalba, o vienas turi sunkų neįgalumą. Pati Suleman taip pat buvo gąsdinama, kad po nėštumo, kuomet nešiojo 8 vaikus, turės nuolatinių sveikatos problemų, sunkiai galės pati vaikščioti, tačiau ji tvirtina, kad jaučiasi kaip niekad žvali ir sveika. Šiuo metu šeima laikosi vegetariškos mitybos principų, o Suleman aktyviai remia autistų tėvų organizacijas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.