Prisimeni mamą, pagimdžiusią 8 kūdikius? Pasižiūrėk, kaip jie atrodo dabar

 (23)
Natalie Suleman
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

2009 metais apie šią moterį kalbėjo visas pasaulis - 6 vaikus auginanti Natalie Suleman pagimdė aštuonetuką! Nėštumas nebuvo lengvas, tačiau visi 8 mažyliai išvydo pasaulį. Tikriausiai jau supratai, kad aštuonetukas gimė po dirbtinio apvaisinimo procedūros - gydytojas implantavo 12 embrionų, už tai vėliau iš jo buvo atimta licenzija, mat tokiu savo poelgiu jis sukėlė pavojų būsimos mamos sveikatai. Išnešioti 8 vaikus vienu metu - atrodytų, misija neįmanoma! Suleman pagimdė 2 mergaites bei 6 berniukus: Jonah, Nariyah, Josiah, Maliyah, Isaiah, Noah, Jeremiah ir Makai.

Natalie Suleman
Natalie Suleman
© Vida Press


Natalie Suleman
Natalie Suleman
© Vida Press

Kaip jaunai mamai vienai auginti 14 vaikų? Nelengva. „Žinau, kad sugebėsiu išlaikyti juos visus, kai tik pabaigsiu mokslus. Jei tik sėdėčiau ant sofos ir žiūrėčiau televizorių, nesirūpindama savo vaikų ateitimi, būčiau tiesiog egoistė“ - tuomet žiniasklaidai pasakojo Natalie. Vis tik visuomenės akyse ji nebuvo mama didvyrė. Faktas, kad vieniša 6 vaikus auginanti, mokslų nebaigusi ir darbo neturinti moteris ryžosi dirbtiniam apvaisinimui, blaiviu protu buvo sunkiai suvokiamas. O rizikuoti ir leisti įsodinti 12 embrionų... Diskusijų buvo pačių įvairiausių. Situacijos nepagerino ir tolimesnis Natalie elgesys bei vaikams rodomas pavyzdys.

Žiniasklaidoje nuolatos mirgėdavo skandalingos antraštės - į viešumą išlįsdavo tai nevykusios plastinės jaunos mamytės operacijos, tai nesaikingas alkoholio bei vaistų vartojimas ar tiesiog neadekvatus elgesys. Situacija buvo tikrai prasta ir vis dažniau pasigirsdavo kalbų, kad vienintelis Natalie tikslas - vaikų dėka išgarsėti ir užsidirbti pinigų.

Natalie Suleman
Natalie Suleman
© Vida Press


Natalie Suleman
Natalie Suleman
© Vida Press

Vis tik 2013 metais jos gyvenime įvyko kardinalios permainos - Natalie nusprendė keisti gyvenimo būdą ir būti tokia mama, dėl kurios jos vaikams nebūtų gėda. Kalifornijoje gyvenanti moteris tikina, kad šiuo metu susirado mėgstamą darbą, rūpinasi savo vaikais, gamina jiems šviežią maistą ir stengiasi, kad visi gyventų sveiką gyvenimo būdą. Tiesa, ne visi iš 14 jos vaikų yra sveiki: keliems nustatytas autizmas, vienas iš vaikų nekalba, o vienas turi sunkų neįgalumą. Pati Suleman taip pat buvo gąsdinama, kad po nėštumo, kuomet nešiojo 8 vaikus, turės nuolatinių sveikatos problemų, sunkiai galės pati vaikščioti, tačiau ji tvirtina, kad jaučiasi kaip niekad žvali ir sveika. Šiuo metu šeima laikosi vegetariškos mitybos principų, o Suleman aktyviai remia autistų tėvų organizacijas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Žuvims daugiau dėmesio reiktų skirti santykiams

Šiandienos horoskopas! Pažiūrėk, kas laukia tavo Zodiako ženklo

Dienos horoskopas: Šauliai šiandien bus ypatingai seksualūs

Astrologinė prognozė ketvirtadieniui - liepos 12 dienai. Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.