Prieš 29 metus šis vaikas niekuo nesiskyrė nuo kitų, dabar...

 (51)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prieš 29 metus šis vaikas niekuo nesiskyrė nuo kitų, o dabar... jis vadinamas gražiausiu pasaulio vyru. O viskas prasidėjo tuomet, kai rudaakis gražuolis Omaras Barkanas Gala buvo deportuotas iš Saudo Arabijos už pernelyg gražią išvaizdą. Nejuokaujame! Šioje šalyje veikianti speciali religinė policija stebi, kad vykstantys renginiai visiškai atitiktų islamo normas, o nustatytą tvarką kaip nors pažeidę žmonės gali būti sulaikomi arba išsiunčiami. Skamba beprotiškai, bet pamatę Omarą (ir dar du vyrukus) viename renginyje, dorovės sergėtojai sunerimo dėl vietinių moterų - esą šios pames galvą, įsimylės ir pridarys kvailysčių.

A post shared by Omar Borkan (@omarborkan) on Jan 28, 2017 at 11:28am PST

A post shared by Omar Borkan (@omarborkan) on Nov 30, 2016 at 12:00pm PST

Ir nuo tos dienos, kai šią istoriją aprašė spauda, Omaras tapo tikra žvaigžde. Save jis vadina poetu, fotografu ir aktoriumi, o iš tiesų daugiausia uždirba iš modelio darbo ir reklamos socialiniuose tinkluose. Facebooke - daugiau nei 2 milijonai gerbėjų, Instagrame - beveik milijonas. Be abejonės, didžioji dalis gerbėjų - moterys. Kalbėdamas su žurnalistais gražuolis arabas nepavargsta kartoti, kad dėmesys jam yra labai malonus, ypač jeigu jo sulaukia iš moterų. Įdomu, kaip į tokį dėmesį reaguoja Omaro žmona, su kuria jiedu jau susilaukė mažylio.

A post shared by Omar Borkan (@omarborkan) on Oct 31, 2016 at 10:10am PDT

A post shared by Omar Borkan (@omarborkan) on Jul 19, 2016 at 7:55am PDT

A post shared by Omar Borkan (@omarborkan) on Jan 12, 2016 at 12:25pm PST

A post shared by Omar Borkan (@omarborkan) on Dec 14, 2015 at 10:00am PST

A post shared by Omar Borkan (@omarborkan) on Sep 6, 2015 at 10:54am PDT

A post shared by Omar Borkan (@omarborkan) on Apr 26, 2017 at 7:15am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.