Praėjus 30 metų: pamatęs jos vaikystės nuotraukas, vyras neteko žado

 (2)
© Facebook

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai Amy Giberson pradėjo susitikinėti su Justinu Poundersu, iš karto suprato, kad jis yra vienintelė ir tikra jos gyvenimo meilė. Vyras, su kuriuo ji norėtų praleisti visą savo gyvenimą. Tačiau kuomet Amy parodė jam savo darželio laikų fotografiją, vyrą ištiko šokas. Tai, ką jis išvydo toje nuotraukoje, atėmė jam žadą.

Amy Giberson užaugo Floridoje. Pasirodo, dar darželio laikais ji buvo įsimylėjusi vieną savo grupės berniuką. Tuomet jai buvo treji metukai ir visai netrukus jų keliai išsiskyrė - Amy pradėjo lankyti vieną mokyklą, o jos jaunoji simpatija - kitą.

Praėjus 30 metų: pamatęs jos vaikystės nuotraukas, vyras neteko žado
© Facebook

Sulaukusi 32 metų Amy grįžo į gimtąjį miestą. Mergina buvo vieniša, todėl užsiregistravo pažinčių svetainėje, kurioje ir susipažino su būsimuoju savo vyru Justinu. Jis taip pat neseniai buvo grįžęs į Floridą po itin skaudaus likimo smūgio: likus dienai iki vestuvių, buvo nužudyta jo nuotaka...

Susitikę Amy ir Justinas iš karto pajuto vienas kitam trauką. „Aš pamačiau jos nuotrauką ir dėl kažkokių priežasčių iš karto ja susidomėjau. Sunku tai paaiškinti, bet pajutau, kad privalau susipažinti su šia mergina“, - apie pažintį internete pasakojo Justinas.

Praėjus 30 metų: pamatęs jos vaikystės nuotraukas, vyras neteko žado
© Facebook

Vyras parodė Amy randą ant kaktos ir papasakojo, kad jį užsidirbo vaikystėje, kai žaidė darželyje. Būtent tada pora pastebėjo, kad turi daugiau bendro, negu atrodė iš pradžių. Kalbėdamiesi apie vaikystės prisiminimus, jiedu netruko suprasti, kad lankė tą patį darželį. Peržiūrėjus vaikystės nuotraukas paaiškėjo tikroji tiesa: mažieji Amy ir Justinas sėdėjo vienas šalia kito, o būtent Justinas ir buvo toji pirma Amy vaikystės meilė.

Praėjus 30 metų: pamatęs jos vaikystės nuotraukas, vyras neteko žado
© Facebook
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.