Praėjus 30 metų: pamatęs jos vaikystės nuotraukas, vyras neteko žado

 (2)
© Facebook

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai Amy Giberson pradėjo susitikinėti su Justinu Poundersu, iš karto suprato, kad jis yra vienintelė ir tikra jos gyvenimo meilė. Vyras, su kuriuo ji norėtų praleisti visą savo gyvenimą. Tačiau kuomet Amy parodė jam savo darželio laikų fotografiją, vyrą ištiko šokas. Tai, ką jis išvydo toje nuotraukoje, atėmė jam žadą.

Amy Giberson užaugo Floridoje. Pasirodo, dar darželio laikais ji buvo įsimylėjusi vieną savo grupės berniuką. Tuomet jai buvo treji metukai ir visai netrukus jų keliai išsiskyrė - Amy pradėjo lankyti vieną mokyklą, o jos jaunoji simpatija - kitą.

Praėjus 30 metų: pamatęs jos vaikystės nuotraukas, vyras neteko žado
© Facebook

Sulaukusi 32 metų Amy grįžo į gimtąjį miestą. Mergina buvo vieniša, todėl užsiregistravo pažinčių svetainėje, kurioje ir susipažino su būsimuoju savo vyru Justinu. Jis taip pat neseniai buvo grįžęs į Floridą po itin skaudaus likimo smūgio: likus dienai iki vestuvių, buvo nužudyta jo nuotaka...

Susitikę Amy ir Justinas iš karto pajuto vienas kitam trauką. „Aš pamačiau jos nuotrauką ir dėl kažkokių priežasčių iš karto ja susidomėjau. Sunku tai paaiškinti, bet pajutau, kad privalau susipažinti su šia mergina“, - apie pažintį internete pasakojo Justinas.

Praėjus 30 metų: pamatęs jos vaikystės nuotraukas, vyras neteko žado
© Facebook

Vyras parodė Amy randą ant kaktos ir papasakojo, kad jį užsidirbo vaikystėje, kai žaidė darželyje. Būtent tada pora pastebėjo, kad turi daugiau bendro, negu atrodė iš pradžių. Kalbėdamiesi apie vaikystės prisiminimus, jiedu netruko suprasti, kad lankė tą patį darželį. Peržiūrėjus vaikystės nuotraukas paaiškėjo tikroji tiesa: mažieji Amy ir Justinas sėdėjo vienas šalia kito, o būtent Justinas ir buvo toji pirma Amy vaikystės meilė.

Praėjus 30 metų: pamatęs jos vaikystės nuotraukas, vyras neteko žado
© Facebook

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!