Po šiuo Zodiako ženklu gimusios moterys – pačios patikimiausios partnerės

 (84)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jos gali būti negailestingos ir neparodyti nei menkiausios emocijos. Jos gali būti užsispyrusios ir bauginančiai temperamentingos. Jos dažnai atsisako pripažinti, kad buvo neteisios, nors pačios tai puikiai supranta. Jos gali būti agresyvios ir kategoriškos. Joms dažnai atrodo, kad norint išgyventi, gyvenime reikia būti geležinėmis, nors iš tiesų jos turi gerą širdį. Jos gali drovėtis ir visus jausmus laikyti giliai savyje, o gali pasielgti priešingai – išrėkti visam pasauliui ką galvoja. Jos – protingos ir paskaičiuojančios kelis žingsnius į priekį. Jos – moterys Vandenės. Ir šios damos – vienos patikimiausių partnerių. Kodėl? Štai 8 priežastys.

Jos labai nepriklausomos. Ir tikrai nenumirs iš sielvarto, jeigu reikės būti vienoms. Tarp pozityvo ir negatyvo jos sugebės atrasti aukso viduriuką ir gyventi toliau, pasiimdamos viską, kas geriausia. Vandenės neužkraus savo emocijų ir rūpesčių kitiems, nes viską gali išspręsti pačios.

Jos nešališkos ir objektyvios. Vandenio ženklo moterys geba kiekvieną situaciją matyti iš skirtingų kampų, todėl įžvelgia tiek privalumus, tiek trūkumus. O tuomet viską racionaliai apgalvoja ir priima teisingiausią sprendimą.

Jos užsispyrusios. Tai ne pati geriausia savybė, žinoma. Juk užsispyrimas ir santykiai – ne pats sėkmingiausias derinys. Tačiau Vandenės turi labai aiškų santykių supratimą ir principus, kuriais tuose santykiuose vadovaujasi. Todėl iš jų netikėtų nemalonių staigmenėlių partneris neturėtų sulaukti. O juk pripažinkime, mums visiems norisi pasitikėti antrąją puse ir žinoti, kaip jis pasielgs vienoje ar kitoje situacijoje. Tai štai – kai kiti susipykę lėks ieškoti paguodos svetimame glėbyje, ši moteris greičiausiai įkyrės savo postringavimais apie tai, kas gerai ir kas ne (arba sėdės tylėdama), tačiau ji niekur nepabėgs, kol visko neišsiaiškins.

Joms reikia laiko sau. Vyrai dažnai skundžiasi, kad jų merginos – kaip prielipai, kurių neįmanoma atsikratyti. Su Vandenėmis šios problemos neturėtų būti. Joms reikia laikas nuo laiko pabūti vienoms, kad atgavusios vidinę pusiausvyrą galėtų visą dėmesį skirti savo antrajai pusei. Kitaip tariant, tai tobulas aukso viduriukas tarp buvimo kartu ir atskirai.

Su jomis visuomet įdomu. Šios moterys visuomet turi ką papasakoti (jeigu tik joms pačioms pašnekovas įdomus), jos mėgsta naujoves ir nepraleidžia progos gerai pasilinksminti. Galų gale, su jomis netgi tylėti nenuobodu!

Jos ištikimos. Radusios savęs vertą vyrą, Vandenės bus tos moterys, kurios už savo žmogų stovės lyg siena. Neišduos, neapgaus ir visuomet padės. Bet tai turi būti tolygūs mainai, mat kartą išduota Vandenė greičiausiai nebesugebės atleisti ir neaukos savęs dėl apgaviko.

Jos darosi tik geresnės. Dauguma žmonių santykių pradžioje būna labai švelnūs ir geri, o laikui bėgant parodo tikrąjį, ne itin malonų savo charakterį. Su Vandenėmis viskas priešingai – iš pradžių jos gali būti šaltos ir ne itin malonios, tačiau kartu su didėjančiu pasitikėjimu antrąja puse pasirodo ir jų geroji pusė. Laikui bėgant skleidžiasi vis naujos maloniosios Vandenės charakterio pusės ir gyvenimas su šia moterimi tik gražėja!

Jos galvoja apie ateitį ir mokosi iš praeities. Vandenio ženklo moterys apgalvoja kiekvieną situaciją ir moka pasidaryti išvadas dėl padarytų klaidų. Todėl su kiekviena nesėkme jos tampa tik protingesnės ir atidesnės. Tai labai naudinga santykiuose, mat Vandenė tų pačių klaidų nekartos. Kitas svarbus aspektas – ateities planavimas. Ši moteris nestovi vietoje, galvoja apie tai, kas bus ir į savo planus visuomet įtraukia ir antrąją pusę. Kitaip tariant, jos ateities planai nėra egoistiški. Mylinti Vandenė visuomet pagalvos apie tai, kas geriausia bus jos mylimam žmogui ir prisiderins prie jo poreikių. Nors viešai to galbūt neparodys, tačiau širdyje ji visuomet pirmiausia pasirūpins kitu, o tik tuomet savimi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.