Po šiuo Zodiako ženklu gimusios moterys – pačios patikimiausios partnerės

 (84)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jos gali būti negailestingos ir neparodyti nei menkiausios emocijos. Jos gali būti užsispyrusios ir bauginančiai temperamentingos. Jos dažnai atsisako pripažinti, kad buvo neteisios, nors pačios tai puikiai supranta. Jos gali būti agresyvios ir kategoriškos. Joms dažnai atrodo, kad norint išgyventi, gyvenime reikia būti geležinėmis, nors iš tiesų jos turi gerą širdį. Jos gali drovėtis ir visus jausmus laikyti giliai savyje, o gali pasielgti priešingai – išrėkti visam pasauliui ką galvoja. Jos – protingos ir paskaičiuojančios kelis žingsnius į priekį. Jos – moterys Vandenės. Ir šios damos – vienos patikimiausių partnerių. Kodėl? Štai 8 priežastys.

Jos labai nepriklausomos. Ir tikrai nenumirs iš sielvarto, jeigu reikės būti vienoms. Tarp pozityvo ir negatyvo jos sugebės atrasti aukso viduriuką ir gyventi toliau, pasiimdamos viską, kas geriausia. Vandenės neužkraus savo emocijų ir rūpesčių kitiems, nes viską gali išspręsti pačios.

Jos nešališkos ir objektyvios. Vandenio ženklo moterys geba kiekvieną situaciją matyti iš skirtingų kampų, todėl įžvelgia tiek privalumus, tiek trūkumus. O tuomet viską racionaliai apgalvoja ir priima teisingiausią sprendimą.

Jos užsispyrusios. Tai ne pati geriausia savybė, žinoma. Juk užsispyrimas ir santykiai – ne pats sėkmingiausias derinys. Tačiau Vandenės turi labai aiškų santykių supratimą ir principus, kuriais tuose santykiuose vadovaujasi. Todėl iš jų netikėtų nemalonių staigmenėlių partneris neturėtų sulaukti. O juk pripažinkime, mums visiems norisi pasitikėti antrąją puse ir žinoti, kaip jis pasielgs vienoje ar kitoje situacijoje. Tai štai – kai kiti susipykę lėks ieškoti paguodos svetimame glėbyje, ši moteris greičiausiai įkyrės savo postringavimais apie tai, kas gerai ir kas ne (arba sėdės tylėdama), tačiau ji niekur nepabėgs, kol visko neišsiaiškins.

Joms reikia laiko sau. Vyrai dažnai skundžiasi, kad jų merginos – kaip prielipai, kurių neįmanoma atsikratyti. Su Vandenėmis šios problemos neturėtų būti. Joms reikia laikas nuo laiko pabūti vienoms, kad atgavusios vidinę pusiausvyrą galėtų visą dėmesį skirti savo antrajai pusei. Kitaip tariant, tai tobulas aukso viduriukas tarp buvimo kartu ir atskirai.

Su jomis visuomet įdomu. Šios moterys visuomet turi ką papasakoti (jeigu tik joms pačioms pašnekovas įdomus), jos mėgsta naujoves ir nepraleidžia progos gerai pasilinksminti. Galų gale, su jomis netgi tylėti nenuobodu!

Jos ištikimos. Radusios savęs vertą vyrą, Vandenės bus tos moterys, kurios už savo žmogų stovės lyg siena. Neišduos, neapgaus ir visuomet padės. Bet tai turi būti tolygūs mainai, mat kartą išduota Vandenė greičiausiai nebesugebės atleisti ir neaukos savęs dėl apgaviko.

Jos darosi tik geresnės. Dauguma žmonių santykių pradžioje būna labai švelnūs ir geri, o laikui bėgant parodo tikrąjį, ne itin malonų savo charakterį. Su Vandenėmis viskas priešingai – iš pradžių jos gali būti šaltos ir ne itin malonios, tačiau kartu su didėjančiu pasitikėjimu antrąja puse pasirodo ir jų geroji pusė. Laikui bėgant skleidžiasi vis naujos maloniosios Vandenės charakterio pusės ir gyvenimas su šia moterimi tik gražėja!

Jos galvoja apie ateitį ir mokosi iš praeities. Vandenio ženklo moterys apgalvoja kiekvieną situaciją ir moka pasidaryti išvadas dėl padarytų klaidų. Todėl su kiekviena nesėkme jos tampa tik protingesnės ir atidesnės. Tai labai naudinga santykiuose, mat Vandenė tų pačių klaidų nekartos. Kitas svarbus aspektas – ateities planavimas. Ši moteris nestovi vietoje, galvoja apie tai, kas bus ir į savo planus visuomet įtraukia ir antrąją pusę. Kitaip tariant, jos ateities planai nėra egoistiški. Mylinti Vandenė visuomet pagalvos apie tai, kas geriausia bus jos mylimam žmogui ir prisiderins prie jo poreikių. Nors viešai to galbūt neparodys, tačiau širdyje ji visuomet pirmiausia pasirūpins kitu, o tik tuomet savimi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Dienos horoskopas: Dvyniai sulauks dėmesio iš priešingos lyties atstovų

Dienos horoskopas daugumai Zodiako ženklų žada teigiamas permainas. Paskaityk, ką žvaigždės suplanavo tau!

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.