Po kiek pienas? Dviejų vaikų mama parduoda savo pieną... vyrams

© Cosmopolitan montažas / Shuterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kam šviežio, gardaus pienelio? Antrąjį vaikelį pagimdžiusi 24 metų Rafaela Lamprou susidūrė su netikėta problema - kur dėti pieno perteklių? Kitoms mamoms natūralaus pieno trūksta, tad Rafaela nusprendė savuoju tiesiog pasidalinti, o netrukus paaiškėjo, kad susidomėjusių tarpe - ne tik jaunos mamytės, bet ir vyrai. Jei paklausa yra, kodėl gi iš to neužsidirbus?

„Įdėjusi skelbimą apie dovanojamą pieną, sulaukiau žinučių iš vyrų. Tai buvo kultūristai, kurie sakė, kad motinos pienas naudingas raumenų auginimui. O vėliau pradėjo plaukti ir fetišistų laiškai. Neįsivaizduoju, ką jie su tuo veikia, tačiau greičiausiai tiesiog geria. Iš pradžių buvo keistoka siųsti savo pieną fetišistams, tačiau jie juk neprašo manęs parodyti kažkokių savo kūno dalių ar kaip aš tą pieną nusitraukiu. Taigi iš esmės aš ne prieš. Esu atvirų pažiūrų“ - juokdamasi pasakoja Rafaela, kurią šiame versliuke palaiko ir vyras. Būtent jis sukūrė facebook grupę, kurioje galima užsisakyti natūralaus produkto.

Ištekliai riboti ir neilgaamžiai, tad Rafaela puikiai supranta, jog ilgai tai tikrai nesitęs, tačiau jeigu galima uždirbti čia ir dabar, kodėl gi to nepadarius? Kol kas jauna mama savo sąskaitą papildė visai nekuklia 5 000 eurų suma.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.