Po kiek pienas? Dviejų vaikų mama parduoda savo pieną... vyrams

© Cosmopolitan montažas / Shuterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kam šviežio, gardaus pienelio? Antrąjį vaikelį pagimdžiusi 24 metų Rafaela Lamprou susidūrė su netikėta problema - kur dėti pieno perteklių? Kitoms mamoms natūralaus pieno trūksta, tad Rafaela nusprendė savuoju tiesiog pasidalinti, o netrukus paaiškėjo, kad susidomėjusių tarpe - ne tik jaunos mamytės, bet ir vyrai. Jei paklausa yra, kodėl gi iš to neužsidirbus?

„Įdėjusi skelbimą apie dovanojamą pieną, sulaukiau žinučių iš vyrų. Tai buvo kultūristai, kurie sakė, kad motinos pienas naudingas raumenų auginimui. O vėliau pradėjo plaukti ir fetišistų laiškai. Neįsivaizduoju, ką jie su tuo veikia, tačiau greičiausiai tiesiog geria. Iš pradžių buvo keistoka siųsti savo pieną fetišistams, tačiau jie juk neprašo manęs parodyti kažkokių savo kūno dalių ar kaip aš tą pieną nusitraukiu. Taigi iš esmės aš ne prieš. Esu atvirų pažiūrų“ - juokdamasi pasakoja Rafaela, kurią šiame versliuke palaiko ir vyras. Būtent jis sukūrė facebook grupę, kurioje galima užsisakyti natūralaus produkto.

Ištekliai riboti ir neilgaamžiai, tad Rafaela puikiai supranta, jog ilgai tai tikrai nesitęs, tačiau jeigu galima uždirbti čia ir dabar, kodėl gi to nepadarius? Kol kas jauna mama savo sąskaitą papildė visai nekuklia 5 000 eurų suma.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučiams - tobula diena, o Mergelėms...

Daugumai Zodiako ženklų šiandien žadama puiki diena, o ar tarp jų esi ir tu... Siūlome paskaityti!

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.