Penktadienis, 13 d. - šiandien būk budri ir atkreipk dėmesį į likimo siunčiamus ženklus

Skaičius trylika paprastai mums asocijuojasi su nemalonumais. Vadovaujantis prietarais, tą dieną gali nutikti įvairiausių nelaimių.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

2018 metų balandį mums vėl teks išgyventi vieną iš labiausiai mistika apipintų dienų – penktadienio 13-ąją. Daugelyje pasaulio šalių skaičius 13 žmones baugina - vieniems jis asocijuojasi su šėtonu ir mirtimi, kiti tiki prietarais ir mano, kad šis skaičius gali pritraukti bėdas ir nemalonumus. Bet kuriuo atveju, energetiškai slegianti diena verčia mus patikėti šio skaičiaus galia. Ekspertai siūlo iš anksto pasidomėti, kokie pavojai gali tykoti šią ypatingą dieną.

2018 metų balandžio 13 penktadienio ypatumai

Šią dieną Mėnulis persikels į Žuvų žvaigždyną, o tai leis tau atsiriboti nuo realių problemų ir pasinerti į savo fantazijų ir iliuzijų pasaulį. Vis tik nereikėtų pamiršti, kad penktadienio 13-ąją visada reikia išlaikyti budrumą. Todėl kartas nuo karto verta sugrįžti į realųjį pasaulį ir atkreipti dėmesį į tai, kas vyksta aplink. Likimas tau gali atsiųsti ne viena ženklą, pasufleruosiantį, kuriuo keliu toliau eiti.

Šią dieną reikėtų atsisakyti didelės koncentracijos reikalaujančių darbų, nes itin didelė klaidų tikimybė. Geriau daugiau laiko skirti pradėtų darbų užbaigimui, o naujus verčiau atidėti palankesniam laikui, priešingu atveju visi planai gali žlugti bet kurią akimirką.

Dylantis Mėnulis – pats tinkamiausias laikas tolimesnių veiksmų planavimui. Tuo metu žmogui kyla naujų minčių ir idėjų, tačiau jų įgyvendinimui geriausias laikas – pilnėjančio Mėnulio laikotarpis.

Naudinga apibendrinti atlikto darbo rezultatus ir įvertinti padarytas klaidas, kad jų nekartotum ateityje. Šią dieną nereikėtų priiminėti jokių sprendimų, nes bet kokios klaidos gali labai atsiliepti tavo reputacijai ir tapti aplinkiniams apkalbų objektu.

Penktadienis visada būna paslaptingosios Veneros globoje. Nepaisant teigiamos planetos įtakos, supanti atmosfera daugeliui sukels diskomfortą. Energetinis laukas bus toks sunkus, kad tai gali tapti agresijos iš artimųjų proveržio priežastimi.

Šią dieną įsimylėjusioms poroms reikėtų elgtis budriau, nes menkiausia smulkmena gali tapti rimto konflikto priežastimi. Taip pat reikėtų vengti naujų pažinčių ir tuo labiau nesileisti į meilės paieškas. Astrologų nuomone, šiuo metu geriausia pabūti vienumoje, tuomet kur kas paprasčiau pavyks išvengti nemalonių situacijų ir įvairių apgavysčių.

Ko reikėtų saugotis penktadienio 13-ąją

Suprantama, kad pavojai mūsų tykoti gali ir namuose, tačiau kur kas didesnė tikimybė – susidurti su jais gatvėje. Ruošiantis į kelionę, rinkis tik jau patikrintą maršrutą.

Vakarą geriau leisk namuose, o ne triukšminguose vakarėliuose ar vaikščiodama gatvėmis. Šią dieną patartina susilaikyti nuo linksmybių, todėl geriausia pabūti vienumoje. Norint išvengti rimtų ir nepataisomų klaidų, šią dieną nereikėtų priimti jokių svarbių sprendimų, nuo kurių priklauso tavo ateitis.

Penktadienio 13-ąją nereikėtų tuoktis. Liaudies išmintis byloja, kad šią dieną sudaryta santuoka bus trumpalaikė, o sutuoktiniai nuolat konfliktuos ir aiškinsis santykius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Astrologinė prognozė liepos 22-ajai, sekmadieniui

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.