Pasakyk, kurį gyvūną pamatei pirmą, o mes pasakysime kas tu esi

© Socialinio tinklo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekvieno iš mūsų asmenybė unikali ir daugialypė, susiformavusi iš stipriau ar silpniau pasireiškiančių charakterio bruožų ir ypatybių. Pasąmonės žaidimai verčia mus savaip matyti realybę ir šis mažytis testas - to įrodymas. Paveikslėlyje atvaizduoti septyni gyvūnai, tačiau per pirmąją sekundę tavo pasąmonė ryškiausiai užfiksuoja tik vieną iš atvaizdų. Tą, kuris labiausiai atitinka tavąją esybę. Tad kas tu esi - pelėda, tigras, kobra, vilkas, liūtas, šuo ar šikšnosparnis?

KURĮ GYVŪNĄ PAMATEI PIRMIAUSIAI

Kobra. Tavo stiprybė - gebėjimas lengvai prisiderinti prie kintančių aplinkybių. Tavyje nuostabiai dera šaltas protas ir jausmingumas. Kiekvieną situaciją stengiesi vertinti racionaliai, retai kada netenki kantrybės. Idealus balansas, kurio reikėtų pasimokyti daugumai.

Šikšnosparnis. Emociškai tu labai stipri asmenybė tose srityse, kurios tau išties svarbios: turi vidinio ryžto ir tvirtus moralinius principus, kurių laikaisi. Stiprioji tavo pusė - gebėjimas skaityti kitų žmonių emocijas, tačiau su savosiomis reikėtų padirbėti - ilgai jas slepi, o pratrūkusi kunkuliuoji tari ugnikalnis.

Liūtas. Tavo gyvenimo variklis - laisvė ir nepriklausomybė. Nesi iš tų, kurie lengvai prisiderina prie kitų diktuojamų sąlygų, visuomet tvirtai žengi tuo keliu, kuris tau atrodo teisingesnis. Galbūt kas nors tai pavadintų sunkiu charakteriu, tačiau lyderiais netampama paklūstant. Lyderiai visuomet diktuoja taisykles ir veda kitus naujai pramintais keliais.

Tigras. Intrigos ir slapti žaidimai - ne tavo stilius. Tvirtai stovi ant kojų, gyveni pagal savo taisykles ir principus, tačiau niekuomet nelipi kitiems per galvas. Turi stiprias lyderystės savybes, paremtas supratingumo, o ne kovos principais. Stengiesi suprasti, o ne smerkti, nukreipi tinkama linkme, o ne liepi.

Vilkas. Gyvenime visuomet būsi laimėtoja, jei pasikliausi įgimtais talentais ir tau duoda intuicija. Turi labai stiprų loginį mąstymą ir gebėjimą planuoti kelis žingsnius į priekį, todėl esi puiki strategė. Tu tarsi pamatas, nuo kurio viskas prasideda - puikiai sureguliuoji esminius procesus, o įgyvendinti gali ir kiti.

Pelėda. Labai įdomus ir neįprastas tipažas: gebi vadovauti žmonėms, tiesiogiai to net nedarydama. Atrodo, valdai aplinkinius be žodžių. Tvirta tavo natūra ir šaltas protas pasąmoningai siunčia kitiems žinią - šiuo žmogumi galima pasitikėti, jis žino ką daro. Esi pilkasis kardinolas, kuris neišsišoka, bet valdo situaciją.

Šuo. Aplinkinius tiesiog traukia prie tavęs. Galbūt dėl to, kad spinduliuoji pozityvumu, kurio daugumai iš mūsų taip trūksta. Lengvai užmezgi kontaktą su aplinkiniais, moki įkvėpti ir palaikyti. Šalia tavęs žmonės atsipalaiduoja, atsiveria, sakytume, tampa net šiek tiek geresni ir nuoširdesni.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!