„Open Kitchen Vilnius“ sezoną pasitinka kumbijos ritmu

© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šį penktadienį 4-ojo sezono Vilniuje startą žyminti „Open Kitchen“ iniciatyva kviečia susipažinti su išskirtine pasaulio virtuve po atviru dangumi bei pasinerti į kumbijos ritmus.

Šį penktadienį Užupyje įsikūrusiame Tymo turguje miestiečiai susibūrė į pirmąjį „Open Kitchen Vilnius“ renginį šiais metais. Čia lankytojų laukia gausybė virtuvės šedevrų iš viso pasaulio. Norinčius pasimėgauti maistu gryname ore šiemet čia pasitinka 28 skirtingi Europos, Azijos ir Amerikos virtuvių restoranų ir maisto vagonėliai. Tradicija tapusi iniciatyva, orams leidus, kiekvieną vasaros penktadienį ketina suburti gausų būrį miesto gurmanų.

Sezoną pasitinka su muzika iš Pietų Amerikos

Šio sezono atidarymo renginiui „Open Kitchen Vilnius“ idėjos autoriai paruošė išskirtinę programą - visą dieną, nuo 11 val. ryto šurmuliuosiantis maisto turgus lankytojus vakare kviečia ir pasilinksminti. Nuo 17 val. turguje skambės didžėjų Tomas boo ir DJ Souldatov muzikos selekcija. Vėliau, apie 19 val., gyvo garso pasirodymą čia surengs tikros Pietų Amerikos karštinės – kumbijos atlikėjai „Parranda Polar“. Kumbija – tai abejingų nepaliksiantis muzikos stilius, kurį atliks trys lietuviai Adomas, Jonas ir Vytautas. Adomas pirmasis užsikrėtė šia muzika keliaudamas ir gyvendamas Peru. Ten jis susipažino su Vytautu, su kuriuo vėliau, pakvietę dar vieną draugą Joną, jie įkūrė grupę „Parranda Polar“. Dabar trijulė keliauja per Lietuvą ir kitas šalis su armonika, gitara bei mušamaisiais. Šį kartą atlikėjai reziduos analogų neturinčioje maisto šventėje „Open Kitchen Vilnius“.

Visą dieną vyksiančio renginio metu vilniečiai kviečiami mėgautis grynu oru ir paragauti patiekalų iš skirtingų, savaip unikalių, restoranų ir maisto vagonėlių. Renginyje rasite: „Dešrainis24.lt“, „Vijokliai beer garden“, „Bebro blyninė“, „ThePlovas“, „Poffertjes - olandiški blyneliai“,„Waffle LAB“, „Sweet Morello“, „PASTA PASTA“, „Karvė ir viščiukas“, „Trikampis pub“, „Alkanas briedis“, „Piestro” ir gausybę kitų maisto vagonėlių.

„Open Kitchen Vilnius“ vyksta įprastoje vietoje – Aukštaičių/ Maironio g., Tymo turguje. Išalkę gero maisto, nuotykių ir muzikos susitinka nuo 11:30 iki 22:00.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Žuvų laukia jausmai, o Liūtams...

Šiandienos horoskopas jau čia! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui suplanavo žvaigždės.

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

Svarstyklėms patariama būti atsargioms meilės reikaluose, o Liūtams...

Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui šiandien suplanavo žvaigždės!

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!