Nuostabi mergina, bet ar matei jos kojas?

 (59)
Mūsų visuomenėje galioja tam tikri grožio standartai, tačiau ar nori jų vaikytis, kiekvienas sprendžia pats. Atkreipti kitų dėmesį į pasirinkimo laisvę nusprendė sporto aistruolė Morgan Mikenas. Metus mergina neskuto kojų ir augino pažastų plaukus.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tinklaraštininkė Morgan Mikenas atvirauja, kad dar būdama 11 m. patyrė patyčias dėl kūno plaukuotumo. Dabar tokius užgauliojimus mergina atremtų kur kas lengviau nei kadaise. Net metus ji augino kojų plaukus ir retai teskuto pažastis, tad per tą laiką ne kartą girdėjo įvairių atsiliepimų.

A post shared by Morgan Mikenas (@i_am_morgie) on Apr 11, 2017 at 7:31pm PDT

Kodėl Morgan pasiryžo tokiam išbandymui? Ji nusprendė, kad kūno plaukų auginimas atkreips dėmesį tų, kurie bijo būti savimi. Pasak M. Mikenas, kiekvienas turėtų atrodyti taip, kaip nori jis, bet ne visuomenė. Akivaizdu, kad intensyviai sportuojančiai merginai pavyko atkreipti aplinkinių dėmesį, jos Instagram paskyrą seka jau daugiau nei 30 tūkst., o prie nuotraukų, kuriose Morgan demonstruoja neskustas kojas ar pažastis, gausu susižavėjimo ir drąsinimo komentarų.

Kad Morgan nekreipia dėmesio į primetamus grožio standartus ir gyvenime daro tai, kas jai patinka, nė negalima dvejoti. Jau kurį laiką ji ne tik propaguoja žmogaus laisvę būti savimi, bet ir pati rodo puikius saviraiškos pavyzdžius. Mergina sportuoja, laisvalaikiu tapo, o kartu su vaikinu muzikuoja. Instagrame ji dalijasi tiek sporto rezultatais, tiek menine veikla. Beje, kaip mylimasis vertino neskustų kojų metus, Morgan neužsimena.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!