Numerologija: kokią energetiką traukia tavo namų adresas

© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Įprasta manyti, kad mūsų gyvenamosios vietos energetika priklauso nuo prieš tai čia gyvenusių žmonių arba nuo pačios vietos apskritai. Adresas mums atitenka kartu su gyvenamuoju plotu, tačiau buto ar namo numeris, kaip ir mūsų gimimo data, labai susijęs su tuo, kaip mes jausimės jame.

Pasitaiko, kad tos pačios šeimos nariai, augę tame pačiame name, jaučia diskomfortą, kai tuo tarpu kitoje aplinkoje jaučiasi gerai. Tai paaiškinama tuo, kad namo energetika neatitinka konkretaus žmogaus energetikos. Kaip suprasti, kodėl taip vyksta?

Siūlome atkreipti dėmesį į buto arba namo, kuriame gyveni ar ketini įsigyti, numerį. Jeigu būsto numerologinė reikšmė sutampa su tavo energetika, tuomet jame jausiesi puikiai, kitaip tariant, namai taps tavo tvirtove. Priešingu atveju tave gali kankinti galvos skausmai, liūdesys ir kiti įvairaus pobūdžio negalavimai.

Pradžiai išsiaiškinkime buto ar namo numerologinį skaičių, o tuomet sužinosime kas po juo slepiasi. Skaičiavimas paprastas: pavyzdžiui, buto numeris 138 = 1 + 3 + 8 = 12. 1 + 2 = 3. Skaičius „3“ – tai buto numerio 138 numerologinis skaičius.

Skaičius 1. Planeta – Saulė. Toks būstas jo šeimininkams suteikia kūrybinės energijos ir gyvenimo džiaugsmo. Jis suteikia galimybę žmogui išsiskirti iš kitų ir pritraukti aplinkinių dėmesį. Šioje aplinkoje gerai jausis menininkai, poetai, rašytojai, žurnalistai. Patalpoje turi būti kuo daugiau įvairių šviestuvų, o dominuojanti spalva – oranžinė arba raudona. Tokiuose namuose vyrauja nerūpestinga ir laisva atmosfera. Tačiau pilnavertį džiaugsmą šiame name patirs tik geranoriški žmonės, piktavališki žmonės, gyvendami jame, patirs vien nuostolius.

Skaičius 2. Planeta – Mėnulis. Intuicija ir sąmoningumas. Šis būstas labai tinka žmonėms, dirbantiems su mažais vaikais, kulinarams ir muzikantams. Pagrindinis šių namų akcentas – veidrodžiai, vyraujanti spalva – švelniai kreminė su nežymiais smaragdo žalios spalvos taškeliais. Labai svarbus šiame būste – vonios kambarys, jis turi atrodyti nepriekaištingai.

Skaičius 3. Planeta – Marsas. Valia, ryžtas, veiksmas! Šis butas skirtas ne tinginiams. Jeigu būsi pasyvi, sprendimai bus priimami už tave. Šiuose namuose nuolat teks kažką remontuoti: vandentiekį, spynas, kėdes... Šeimininkai turi būti geros formos ir nuolat judėti, priešingu atveju, energijos sąstingis sukels ligas. Interjere turi vyrauti raudona spalva. Aktyvesnės erdvės – prieškambaris ir tualetas, pasirūpink jomis.

Skaičius 4. Planeta – Merkurijus. Kontaktai. Tokiame būste teks susigyventi su sąžiningumu ir teisingumu, priešingu atveju melas sugrįš bumerangu. Šio būsto gyventojams būdingas polinkis keliauti. Būk nusiteikusi aktyviam bendravimui, beje ne tik namuose, bet ir darbe. Svarbiausi akcentai interjere: su informacija susiję objektai: pradedant televizoriumi ir telefonu, baigiant įrėmintomis fotografijomis ant sienų. Palankiausios spalvos – šviesiai mėlyna, pilka, geltona.

Skaičius 5. Planeta – Jupiteris. Čia viskas globalu: gyvenimas šiame būste gali būti susijęs su politika, mokslu, viskas čia tarnauja žmonių suvienijimui vardan kokios nors idėjos. Šiems namams labai tiktų purpurinė spalva. O geriausia namų puošmena gali tapti įvairūs daiktai iš bronzos, ypač atsivežti iš tolimųjų kraštų. Neleisk sau pykčio proveržių ir viskas bus gerai. Beje, labai svarbu nepamiršti gausios bibliotekos namuose.

Skaičius 6. Planeta – Venera. Poilsis, meilė ir komfortas. Šių namų gyventojai – arba geranoriški ir svetingi žmonės, arba užkietėję skandalistai. Namų spalvos labai šiltos: dramblio kaulo ir rusvos atspalviai. Interjere dominuoja masyvios minkštos sofos, apvalus stalas, kilimai, gėlės... Namai – tarsi sklidina taurė. Paprastai tokiuose namuose gerai jaučiasi ir gyvūnai: katės, šunys. Šiuose namuose neturi būti barnių, kaltininkas visada bus ginčo iniciatorius.

Skaičius 7. Planeta – Saturnas. Laukia dideli išbandymai. Tokio būsto gyventojai neretai susiduria su įvairaus pobūdžio spaudimu ir apribojimais. Tačiau nėra viskas jau taip blogai. Šiuose namuose palanku kaupti daiktus, įgyti kokių nors profesionalių įgūdžių. Svarbiausia – kuo dažniau analizuoti savo veiksmus, labai pravers jogos užsiėmimai. Vyraujanti spalva – tamsiai mėlyna.

Skaičius 8. Planeta – Uranas. Tai astrologų ir aiškiaregių būstas, tad jeigu į jį atsitiktinai užklys koks nors pragmatikas ir materialistas, jis pasijaus kaip atsidūręs prie suskilusios geldos. Šiuose namuose nuolat lankysis draugai. Namus pagyvink ryškiomis, linksmomis spalvomis, tarp kurių būtinai turi būti šviesiai mėlyna. Ypatingą dėmesį skirk langams, jie visada turi blizgėti. Atsargiau elkis su elektros prietaisais.

Skaičius 9. Planeta – Neptūnas. Gana slogus butas. Šioje aplinkoje labai greitai galima nugrimzti į neišsipildžiusių svajonių liūną ir įsigyti daug kenksmingų įpročių. Šis būstas yra tarsi Bermudų trikampis, nes jame nuolat dingsta daiktai, o visi veiksmai išeina už sveiko proto ribų.

Laisvalaikis

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Žuvims metas pradėti naują etapą, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas jau čia! Paskaityk, kas šiandien laukia tavo Zodiako ženklo.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.