Numerologas Elanas Liachovičius pasidalino savo pranašystėmis

© LNK

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Numerologas Elanas Liachovičius penktadienio vakarą laidoje „KK2 Penktadienis“ imsis nelengvos užduoties – pagal politikų gimimo datas pasakos apie jų silpnybes ir perspektyvas politikoje. E. Liachovičius sakys, kad labiausiai politika netinka ekonomistei Aušrai Maldeikienei, kuri būtų puiki verslininkė.

„Žiūrėdamas į jos gimimo datą ir tikrindamas karminę numerologiją, aš ją pavadinčiau Mama. Aš ją matau kaip draugę, kaip patarėją. Jos karminėje numerologijoje yra išreikšta egoizmo linija. Tai reiškia, kad žmogus yra linkęs daryti viską dėl savo įsitikinimų. Ji dažnai gali būti ciniškai. Jeigu ji užsiimtų verslu – ji galėtų būti labai turtinga“, – laidoje kalbės E. Liachovičius.

Kitas potencialus kandidatas į Prezidento postą Seimo narys Naglis Puteikis laidoje kalbės, kad jis nori būti šalies vadovu, kadangi žino, kaip sumažinti skurdą ir emigraciją.

„Lietuvos mokesčių įstatymai yra sukurti „gudručiams“. Jeigu esi sąžiningas žmogus, tai tu nepragyvensi, tau neužteks pinigų. O „gudručiams“ yra padaryta daug landų. Kai politikai sako, kad nėra pinigų, jie iš tiesų meluoja. Jeigu mes nueitume į ministerijas ar valstybines įmones ir pažiūrėtume, kam yra švaistomi pinigai, kokius jie perka automobilius ir techniką. Viso to nereikia. Pinigų yra, bet politikai elgiasi nesąžiningai“, – laidoje kalbės N. Puteikis.

Numerologas E. Liachovičius sakys, kad Naglis pasižymi stipriu charakteriu: „Jeigu žiūrėtume į jo gimimo datą, tai galime matyti, kad jo charakteris yra labai stiprus. Naglis yra griežtų pažiūrų ir žino, ko nori. Širdingumo nėra ir jis visuomet yra veikiamas emocijų, o tokį žmogų yra labai lengva provokuoti. Aš jį matyčiau kaip gerą architektą ar mediką“.

Laidoje taip pat dalyvaus ir buvęs ūkio ministras Viktoras Uspaskichas, kuris pripažins, kad ruošiasi grįžti į politiką bei dalyvaus Darbo partijos pirmininko rinkimuose: „Aš tikrai nesiruošiu varžytis, aš partijoje esu tikrai pakankamai žinomas, visi žino mano sugebėjimus. Pasiūlysiu save ir tada žiūrėsiu, ar būsiu tinkamas“.

E. Liachovičius laidoje kalbės, kad V. Uspaskichas pasižymi stipriomis lyderio savybėmis: „Viktoras yra lyderis. Jis visuomet pasižymi originaliomis idėjomis, jis labai pasitiki savimi. Likimas visada Viktorą mokys diplomatijos. Politikas visuomet yra linkęs ginčytis ir tai daro dėl savo įsitikinimų. Manau, kad jis būtų puikus partijos lyderis“.

Visą laidą žiūrėkite penktadienį 19 val. 30 min. per LNK.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.