Netikėk tuo, ką matai: ši optinė iliuzija apgauna praktiškai kiekvieną

 (13)
© COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Optinės iliuzijos - puikus įrodymas, kad tai ką matome ne visuomet yra tiesa. Net ir gražiausi veidai gali virsti pasibjaurėtinais, sukūrus tam tikras sąlygas ir aplinkybes. Pažvelk į žemiau esantį video, kuriame - žinomiausi pasaulio aktoriai. Tarp jų nuotraukų visą laiką matysi pažymėtą tašką, į kurį turi žiūrėti neatitraukdama akių. Gražūs veidai atrodo kraupokai, tiesa?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!