Net neįtartum, kokio pasiūlymo sulaukė ši įspūdingų formų mergina

 (43)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Rusaitė Natalia Kuznetsova kūno tobulinimu susižavėjo dar paauglystėje, pirmą kartą į sporto salę žengė būdama 14-os. Dabar kultūristei 26 m., tačiau ji jau buvo prakalbusi apie profesionalios karjeros pabaigą. Prieš daugiau nei metus mergina pasitraukė iš sporto pasaulio, bet ilgai netvėrusi grįžo atgal.

Pastaruoju metu Natalia sporto salėje pluša visą savaitę bent 7 valandas per dieną. Laikosi specialaus mitybos plano, vartoja itin daug baltymų miltelių ir kitų maisto papildų. Tokios sportininkės pastangos neliko nepastebėtos. Dėl įspūdingų formų ji buvo pakviesta vaidinti Maskvos Didžiajame teatre Giacomo Puccini operoje "Manon Lesko", kuri dienos šviesą išvys kitų metų pradžioje.


N. Kuznetsovai teko karingosios amazonės vaidmuo. Visgi nei dainuoti, nei kalbėti kultūristei nereikės. Jos herojė yra stiprybės, jėgos ir troškimo niekuomet nepasiduoti simbolis. Kaip teigia mergina, šis vaidmuo buvo netikėtas, vis dėlto ne pirmas. 2016 m. Natalia jau yra vaidinusi tame pačiame teatre. Tiesa, tą kartą rolė buvo kiek kitokia - kultūristė vaidino laisvo elgesio merginą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją