Nervų išbandymas nemėgstantiems tvarkytis: tokių pedantiškai sutvarkytų namų tikriausiai nematei

 (33)
© Youtube

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Būna žmonių pedantų - kiekvienas daiktas turi turėti savo vietą, jokių pašalinių niekučių ar ne vietoje pastatyto kavos puodelio. Tačiau Alejandra Costello tikriausiai nustebintų net ir didžiausius tvarkinguolius. Šios moters namuose viskas išrūšiuota ir surikiuota nuo... iki... Net pasenusiems vaistų buteliukams ar pasibaigusiems elementams paruoštos mini šiukšlių dėžės!

Kaip sakė viena video įrašą pamačiusi kolegė - nuo tokios tvarkos panika gali ištikti jau vien bežiūrint, o įžengus į namus būtų baisu ir pirštą pajudinti. Jeigu esi iš tų, kuriems betvarkė yra savotiška tvarkos sistema, - tuomet Alejandros gyvenimo būdo greičiausiai nesuprasi. O jei save priskirtum prie pedantiškų tvarkos mėgėjų, siūlome pasisemti idėjų, kaip galėtum išspausti iš savęs dar geresnius rezultatus!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!