Nervų išbandymas nemėgstantiems tvarkytis: tokių pedantiškai sutvarkytų namų tikriausiai nematei

 (33)
© Youtube

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Būna žmonių pedantų - kiekvienas daiktas turi turėti savo vietą, jokių pašalinių niekučių ar ne vietoje pastatyto kavos puodelio. Tačiau Alejandra Costello tikriausiai nustebintų net ir didžiausius tvarkinguolius. Šios moters namuose viskas išrūšiuota ir surikiuota nuo... iki... Net pasenusiems vaistų buteliukams ar pasibaigusiems elementams paruoštos mini šiukšlių dėžės!

Kaip sakė viena video įrašą pamačiusi kolegė - nuo tokios tvarkos panika gali ištikti jau vien bežiūrint, o įžengus į namus būtų baisu ir pirštą pajudinti. Jeigu esi iš tų, kuriems betvarkė yra savotiška tvarkos sistema, - tuomet Alejandros gyvenimo būdo greičiausiai nesuprasi. O jei save priskirtum prie pedantiškų tvarkos mėgėjų, siūlome pasisemti idėjų, kaip galėtum išspausti iš savęs dar geresnius rezultatus!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Astrologinė prognozė liepos 22-ajai, sekmadieniui

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.