NEREALU! Kaip atrodo tas pats vaizdo klipas, kai jame ne merginos, o vaikinai

 (1)
© Youtube

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Britų atlikėjos Dua Lipa dainos "New Rules" vaizdo klipas sulaukė neįtikėtino populiarumo, svetainėje "You Tube" jis peržiūrėtas jau daugiau nei 350 mln. kartų. Ne nuostabu, kad su tokia paklausa atsirado ir šio vaizdo klipo parodijų.

Viena linksmiausių, sulaukusių daugiausia žiūrovų dėmesio - vyriškoji "New Rules" versija. Ją surežisavo Los Andželo pažiba - aktorius, režisierius ir prodiuseris Jake'as Wilsonas. Vyrukas pasistengė iš peties ir su draugų komanda surengė nuostabią Dua Lipa hito parodiją.

Originaliame vaizdo klipe nuolat ekrane besisukančios merginos atrodo gana natūraliai, o štai vyriškojoje versijoje viskas kelia šypseną. Jake'as Wilsonas yra sukūręs ne vieną puikią vaizdo klipų parodiją, jis sumaniai atkartoja stilistiką, parenka personažus atitinkančius aktorius. Režisierius kuria ir vaizdo klipus įvairiems atlikėjams, taip pat TV laidas, miuziklo žanro istorijas.

Žvilgtelk, kaip atrodo atlikėjos Dua Lipa vaizdo klipo "New Rules" originalas, ir kaip jį perdarė Jake'o Wilsono vaikinų komanda.

ORIGINALAS

PARODIJA

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.

Liepos COSMOPOLITAN kino vakare – komedija TOBULI AFERISTAI

Liepos 4 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – Holivudo žvaigždėmis Uma Thurman, Timu Rothu, Sofia Vergara, Maggie Q tviskančios komedijos TOBULI AFERISTAI premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!