NEREALU! Kaip atrodo tas pats vaizdo klipas, kai jame ne merginos, o vaikinai

 (1)
© Youtube

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Britų atlikėjos Dua Lipa dainos "New Rules" vaizdo klipas sulaukė neįtikėtino populiarumo, svetainėje "You Tube" jis peržiūrėtas jau daugiau nei 350 mln. kartų. Ne nuostabu, kad su tokia paklausa atsirado ir šio vaizdo klipo parodijų.

Viena linksmiausių, sulaukusių daugiausia žiūrovų dėmesio - vyriškoji "New Rules" versija. Ją surežisavo Los Andželo pažiba - aktorius, režisierius ir prodiuseris Jake'as Wilsonas. Vyrukas pasistengė iš peties ir su draugų komanda surengė nuostabią Dua Lipa hito parodiją.

Originaliame vaizdo klipe nuolat ekrane besisukančios merginos atrodo gana natūraliai, o štai vyriškojoje versijoje viskas kelia šypseną. Jake'as Wilsonas yra sukūręs ne vieną puikią vaizdo klipų parodiją, jis sumaniai atkartoja stilistiką, parenka personažus atitinkančius aktorius. Režisierius kuria ir vaizdo klipus įvairiems atlikėjams, taip pat TV laidas, miuziklo žanro istorijas.

Žvilgtelk, kaip atrodo atlikėjos Dua Lipa vaizdo klipo "New Rules" originalas, ir kaip jį perdarė Jake'o Wilsono vaikinų komanda.

ORIGINALAS

PARODIJA

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!