Nepatikėsi, kiek metų šioms sesėms ir jų mamai

© Facebook

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mados blogerė Lure Hsu išgarsėjo tuomet, kai jos sekėjai sužinojo tikrąjį moters amžių - 41 metų Lure atrodo tarsi jauna studenčiukė! Vėliau paaiškėjo, kad už itin jaunatvišką išvaizdą ji turėtų būti dėkinga genams: Lure seserys Sharon (36 metų) ir Fayfay (40 metų) atrodo tikrai ne prasčiau. Tačiau daugiausiai komplimentų, be abejonės, skiriama 63 metų sulaukusiai merginų mamai. Vargu ar kas pasakytų, kad tai jų mama, o ne sesuo.

Merginų mama - per vidurį
Merginų mama - per vidurį
© Facebook
Seserys Hsu
Seserys Hsu
© Facebook

Be abejonės, visiems smalsu, kaip išlaikyti tokią jaunatvišką išvaizdą. Lure ir jos seserys vieningai tikina, kad jaunatviškumo receptas paprastas kaip du kart du: gerti daug vandens ir valgyti daug daržovių. Norėtųsi tikėti, kad tai tiesa, tačiau esame įsitikinusios, kad šiuo atveju genai vis tik turėjo kur kas didesnę įtaką.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Dienos horoskopas: Dvyniai sulauks dėmesio iš priešingos lyties atstovų

Dienos horoskopas daugumai Zodiako ženklų žada teigiamas permainas. Paskaityk, ką žvaigždės suplanavo tau!

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.