Nepatikėsi, kaip prieš kelerius metus atrodė seksualusis Davido Beckhamo modelis...

© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prieš kelerius metus Gwilymas C Pughas net nesvajojo tapti garsenybe. Savo draudimo kompaniją turintis vyras sėkmingai vystė verslą, tačiau kaip pats prisipažįsta, jautėsi nelaimingas. Dirbdavo namuose, retai išeidavo susitikti su draugais bei artimaisiais, priaugo nemažai svorio. Sulaukęs 26 metų Gwilymas nusprendė apsidrausti savo gyvybę, tačiau suvedęs asmeninius duomenis pamatė anaiptol nedžiuginančius rezultatus - atsižvelgiant į jo sveikatos būklę, mirties rizika buvo padidinta. Tai tapo įspėjamuoju signalu, privertusiu jauną vaikiną atsitokėti ir susiimti.

Sveika mityba ir kasdieniai pasivaikščiojimai gryname ore - tokie buvo pirmieji Gwilymo žingsniai link pokyčių. Ieškodamas naujų veiklų, vaikinas kartu su draugais įkūrė muzikos grupę, o apsilankęs pas savo kirpėją išgirdo patarimą: „Jei groji grupėje gitara, tiesiog privalai užsiauginti barzdą“. Skamba keistai, būtent būtent tai neatpažįstamai pakeitė Gwilymo gyvenimą.

Raudonbarzdį vyruką socialiniuose tinkluose pastebėjo modelių ieškantys fotografai, o visai netrukus atsivėrė visai naujos galimybės. Gwilymas metė senąjį savo darbą ir tapo modeliu. Vaikino veidą jau galėjai matyti Vans ir Diesel reklamose, bet kone didžiausias jo karjeros šuolis įvyko tuomet, kai Gwilymas buvo pakviestas tapti Davido Beckhamo prekės ženklų reklamos veidu.

A post shared by Gwilym C Pugh (@gwilymcpugh) on Feb 15, 2018 at 10:32am PST

A post shared by Gwilym C Pugh (@gwilymcpugh) on Feb 20, 2018 at 9:46am PST

Žiūrime į nuotraukas ir negalime patikėti, kad tai - tas pats žmogus. Gwilymas - mūsų įkvėpimas ir geriausias įrodymas, kad savo gyvenimus kuriame pačios. Tad nenustokime keistis!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.