Nepatikėsi, kaip prieš kelerius metus atrodė seksualusis Davido Beckhamo modelis...

© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prieš kelerius metus Gwilymas C Pughas net nesvajojo tapti garsenybe. Savo draudimo kompaniją turintis vyras sėkmingai vystė verslą, tačiau kaip pats prisipažįsta, jautėsi nelaimingas. Dirbdavo namuose, retai išeidavo susitikti su draugais bei artimaisiais, priaugo nemažai svorio. Sulaukęs 26 metų Gwilymas nusprendė apsidrausti savo gyvybę, tačiau suvedęs asmeninius duomenis pamatė anaiptol nedžiuginančius rezultatus - atsižvelgiant į jo sveikatos būklę, mirties rizika buvo padidinta. Tai tapo įspėjamuoju signalu, privertusiu jauną vaikiną atsitokėti ir susiimti.

Sveika mityba ir kasdieniai pasivaikščiojimai gryname ore - tokie buvo pirmieji Gwilymo žingsniai link pokyčių. Ieškodamas naujų veiklų, vaikinas kartu su draugais įkūrė muzikos grupę, o apsilankęs pas savo kirpėją išgirdo patarimą: „Jei groji grupėje gitara, tiesiog privalai užsiauginti barzdą“. Skamba keistai, būtent būtent tai neatpažįstamai pakeitė Gwilymo gyvenimą.

Raudonbarzdį vyruką socialiniuose tinkluose pastebėjo modelių ieškantys fotografai, o visai netrukus atsivėrė visai naujos galimybės. Gwilymas metė senąjį savo darbą ir tapo modeliu. Vaikino veidą jau galėjai matyti Vans ir Diesel reklamose, bet kone didžiausias jo karjeros šuolis įvyko tuomet, kai Gwilymas buvo pakviestas tapti Davido Beckhamo prekės ženklų reklamos veidu.

A post shared by Gwilym C Pugh (@gwilymcpugh) on Feb 15, 2018 at 10:32am PST

A post shared by Gwilym C Pugh (@gwilymcpugh) on Feb 20, 2018 at 9:46am PST

Žiūrime į nuotraukas ir negalime patikėti, kad tai - tas pats žmogus. Gwilymas - mūsų įkvėpimas ir geriausias įrodymas, kad savo gyvenimus kuriame pačios. Tad nenustokime keistis!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.