Neįtikėtiną pilvo presą turinti mergina parodė, kaip atrodo pilvukas 5 nėštumo mėnesį

 (23)
Sarah Stage
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ar prisimeni Sarah Stage, apie kurią visa žiniasklaida rašė prieš porą metų? Tuomet 33 metų Sarah laukėsi pirmojo vaiko, o žvelgiant į nuotraukas buvo sunku patikėti, kad 9 mėnesių pilvukas gali atrodyti toks nedidukas ir toks... neįtikėtinai ištreniruotas. Dar didesnė nuostaba kilo tuomet, kai praėjus vos porai savaičių po gimdymo jaunoji mamytė pademonstravo nepriekaištingas kūno linijas, tarsi nebūtų ką tik pagimdžiusi.

Prieš kelias dienas Sarah pasidalino džiugia žinia: ji ir vėl laukiasi! „Stengėmės keletą mėnesių apie tai garsiai nepasakoti aplinkiniams, tačiau negalėjau įsivaizduoti, kad šia žinia nepasidalinsiu su savo sekėjais, - pasakojo antro vaiko besilaukianti Sarah ir prisipažino, kad jau praėjo sunkiausią rytinio pykinimo etapą. - Pagaliau galiu pilnai džiaugtis nėštumu!“

O mes ir vėl negalime patikėti - štai kaip atrodo Sarah pilvukas 5 nėštumo mėnesį!

We are beyond excited for Baby #2!!! 👶🏻 #5monthspregnant

A post shared by 🍔SARAH STAGE 🍔 (@sarahstage) on Jun 16, 2017 at 10:05am PDT

We love you! #HappyBirthdaySophie !! 🎂 🇺🇸 #MemorialDay ! #terribleTwos #JamesNeedsaNap 📸: @edltphoto

A post shared by 🍔SARAH STAGE 🍔 (@sarahstage) on May 29, 2017 at 5:20pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.