Neįtikėtina, kiek kainavo šių Rusijos turtuolių vestuvės

 (1)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Alla Pugačiova, grupė „Leningrad“, Nikolajus Baskovas, Filipas Kirkorovas ir Eros Ramazoti - tokios žvaigždės dainavo neseniai įvykusiose neeilinėse vestuvėse. Susituokė garsaus rusų verslininko Samvelo Karapetyano sūnus Karenas ir jo išrinktoji Lilit.

Svečių tarpe buvo galima išvysti tokius asmenis kaip Armėnijos premjeras ir prezidentas, o neeilinio renginio vedėjais tapo televizijos reitingų karalius Andrėjus Malachovas, žavingoji Yana Churikova ir Ksenia Sobchak. Šios vestuvės tapo pagrindiniu savaitės įvykiu Rusijos garsenybių padangėje. O mums, be abejonės, smalsu sužinoti, kiek visa tai kainavo.

A post shared by Bravo.am (@bravoamofficial) on Sep 19, 2017 at 3:51am PDT

Suknelę nuotakai kūrė garsus dizaineris Zuhairas Muradas. Beje, šis grožis svėrė beveik 7 kilogramus! Savaime suprantama, suknelė buvo kurta specialiai nuotakai, tad ir jos kaina atitinkama - mažiausiai 50 000 eurų. Paišlaidauta buvo ir gėlėms, kuriomis buvo išpuošta visa salė. Anot prabangių švenčių organizatorių, vien floristikai buvo išleista maždaug 300 000 eurų. Ir, žinoma, svečius linksminusios žvaigždės: Andrėjus Malachovas už renginį gauna maždaug 30 000 eurų, Ksenia Sobchak - 25 000 eurų, Eros Ramazoti - 40 000 eurų, Nikolajus Baskovas - 100 000 eurų, Filipas Kirkorovas - 150 000 eurų, grupė „Leningrad“ - 150 000 eurų, o Alla Pugačiova - apie 350 000 eurų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Dvyniai sulauks dėmesio iš priešingos lyties atstovų

Dienos horoskopas daugumai Zodiako ženklų žada teigiamas permainas. Paskaityk, ką žvaigždės suplanavo tau!

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.