Neįtikėtina, kiek kainavo šių Rusijos turtuolių vestuvės

 (1)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Alla Pugačiova, grupė „Leningrad“, Nikolajus Baskovas, Filipas Kirkorovas ir Eros Ramazoti - tokios žvaigždės dainavo neseniai įvykusiose neeilinėse vestuvėse. Susituokė garsaus rusų verslininko Samvelo Karapetyano sūnus Karenas ir jo išrinktoji Lilit.

Svečių tarpe buvo galima išvysti tokius asmenis kaip Armėnijos premjeras ir prezidentas, o neeilinio renginio vedėjais tapo televizijos reitingų karalius Andrėjus Malachovas, žavingoji Yana Churikova ir Ksenia Sobchak. Šios vestuvės tapo pagrindiniu savaitės įvykiu Rusijos garsenybių padangėje. O mums, be abejonės, smalsu sužinoti, kiek visa tai kainavo.

A post shared by Bravo.am (@bravoamofficial) on Sep 19, 2017 at 3:51am PDT

Suknelę nuotakai kūrė garsus dizaineris Zuhairas Muradas. Beje, šis grožis svėrė beveik 7 kilogramus! Savaime suprantama, suknelė buvo kurta specialiai nuotakai, tad ir jos kaina atitinkama - mažiausiai 50 000 eurų. Paišlaidauta buvo ir gėlėms, kuriomis buvo išpuošta visa salė. Anot prabangių švenčių organizatorių, vien floristikai buvo išleista maždaug 300 000 eurų. Ir, žinoma, svečius linksminusios žvaigždės: Andrėjus Malachovas už renginį gauna maždaug 30 000 eurų, Ksenia Sobchak - 25 000 eurų, Eros Ramazoti - 40 000 eurų, Nikolajus Baskovas - 100 000 eurų, Filipas Kirkorovas - 150 000 eurų, grupė „Leningrad“ - 150 000 eurų, o Alla Pugačiova - apie 350 000 eurų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.