Neįtikėtina, kiek kainavo šių Rusijos turtuolių vestuvės

 (1)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Alla Pugačiova, grupė „Leningrad“, Nikolajus Baskovas, Filipas Kirkorovas ir Eros Ramazoti - tokios žvaigždės dainavo neseniai įvykusiose neeilinėse vestuvėse. Susituokė garsaus rusų verslininko Samvelo Karapetyano sūnus Karenas ir jo išrinktoji Lilit.

A post shared by Lilit💫 (@karapetyan_lilit_) on Sep 17, 2017 at 2:38pm PDT

Svečių tarpe buvo galima išvysti tokius asmenis kaip Armėnijos premjeras ir prezidentas, o neeilinio renginio vedėjais tapo televizijos reitingų karalius Andrėjus Malachovas, žavingoji Yana Churikova ir Ksenia Sobchak. Šios vestuvės tapo pagrindiniu savaitės įvykiu Rusijos garsenybių padangėje. O mums, be abejonės, smalsu sužinoti, kiek visa tai kainavo.

A post shared by Bravo.am (@bravoamofficial) on Sep 19, 2017 at 3:51am PDT

Suknelę nuotakai kūrė garsus dizaineris Zuhairas Muradas. Beje, šis grožis svėrė beveik 7 kilogramus! Savaime suprantama, suknelė buvo kurta specialiai nuotakai, tad ir jos kaina atitinkama - mažiausiai 50 000 eurų. Paišlaidauta buvo ir gėlėms, kuriomis buvo išpuošta visa salė. Anot prabangių švenčių organizatorių, vien floristikai buvo išleista maždaug 300 000 eurų. Ir, žinoma, svečius linksminusios žvaigždės: Andrėjus Malachovas už renginį gauna maždaug 30 000 eurų, Ksenia Sobchak - 25 000 eurų, Eros Ramazoti - 40 000 eurų, Nikolajus Baskovas - 100 000 eurų, Filipas Kirkorovas - 150 000 eurų, grupė „Leningrad“ - 150 000 eurų, o Alla Pugačiova - apie 350 000 eurų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!