Nauja moterų manija - krūtų rankšluosčiai

 (14)
Ši vasara pateikia netikėtų oro permainų, vieną dieną namuose vaikštai vilkėdama džemperį, kitą - karšta ir su apatinius. O štai gyvenančias Los Andžele nuolat vargina namuose tvyrantis karštis. Dėl jo moterys susidūrė su nemalonia problema, vos išėjusios iš dušo vėl suprakaituoja ir lekia atgal.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prakaitavimas ypač vargina tas, kurių krūtinės pilnesnės, mat prakaituoja ne tik pažastys, bet ir zona po krūtimis. Vienos su tuo kovoja keletą kartų purkšdamos dezodorantą, kitos - barstydamos kūdikių pudrą ar po krūtimis pasikišdamos rankšluostėlį.

Amerikietė Erina Robertson, pavargusi nuo tokio nepatogumo, sumąstė specialų krūtų rankšluostį "Ta-Ta Towel". Šis išradimas panašus į kilpinio rankšluosčio liemenėlę. Jis užsimetamas per kaklą (lyg užkabintum rankšluostį), prilaiko krūtis jas atskirdamas ir užkerta kelią krūtų trinčiai ir prakaitavimui.

Ne viena išbandžiusi rankšluostinę liemenėlę gyrė: prakaitas nebevargino, po krūtimis nebeliko jo sukeltų odos sudirgimų. Kaip sako rankšluostėlio sumanytoja E. Robertson, ta-ta towelį gali pritaikyti ne tik namuose, bet ir po dušo sporto klube ar darbuodamasi sode.

A post shared by ta ta towel (@thetatatowel) on Aug 4, 2017 at 7:48pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją