Nauja moterų manija - krūtų rankšluosčiai

 (14)
Ši vasara pateikia netikėtų oro permainų, vieną dieną namuose vaikštai vilkėdama džemperį, kitą - karšta ir su apatinius. O štai gyvenančias Los Andžele nuolat vargina namuose tvyrantis karštis. Dėl jo moterys susidūrė su nemalonia problema, vos išėjusios iš dušo vėl suprakaituoja ir lekia atgal.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prakaitavimas ypač vargina tas, kurių krūtinės pilnesnės, mat prakaituoja ne tik pažastys, bet ir zona po krūtimis. Vienos su tuo kovoja keletą kartų purkšdamos dezodorantą, kitos - barstydamos kūdikių pudrą ar po krūtimis pasikišdamos rankšluostėlį.

Amerikietė Erina Robertson, pavargusi nuo tokio nepatogumo, sumąstė specialų krūtų rankšluostį "Ta-Ta Towel". Šis išradimas panašus į kilpinio rankšluosčio liemenėlę. Jis užsimetamas per kaklą (lyg užkabintum rankšluostį), prilaiko krūtis jas atskirdamas ir užkerta kelią krūtų trinčiai ir prakaitavimui.

Ne viena išbandžiusi rankšluostinę liemenėlę gyrė: prakaitas nebevargino, po krūtimis nebeliko jo sukeltų odos sudirgimų. Kaip sako rankšluostėlio sumanytoja E. Robertson, ta-ta towelį gali pritaikyti ne tik namuose, bet ir po dušo sporto klube ar darbuodamasi sode.

A post shared by ta ta towel (@thetatatowel) on Aug 4, 2017 at 7:48pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!