Nauja moterų manija - krūtų rankšluosčiai

 (14)
Ši vasara pateikia netikėtų oro permainų, vieną dieną namuose vaikštai vilkėdama džemperį, kitą - karšta ir su apatinius. O štai gyvenančias Los Andžele nuolat vargina namuose tvyrantis karštis. Dėl jo moterys susidūrė su nemalonia problema, vos išėjusios iš dušo vėl suprakaituoja ir lekia atgal.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prakaitavimas ypač vargina tas, kurių krūtinės pilnesnės, mat prakaituoja ne tik pažastys, bet ir zona po krūtimis. Vienos su tuo kovoja keletą kartų purkšdamos dezodorantą, kitos - barstydamos kūdikių pudrą ar po krūtimis pasikišdamos rankšluostėlį.

Amerikietė Erina Robertson, pavargusi nuo tokio nepatogumo, sumąstė specialų krūtų rankšluostį "Ta-Ta Towel". Šis išradimas panašus į kilpinio rankšluosčio liemenėlę. Jis užsimetamas per kaklą (lyg užkabintum rankšluostį), prilaiko krūtis jas atskirdamas ir užkerta kelią krūtų trinčiai ir prakaitavimui.

Ne viena išbandžiusi rankšluostinę liemenėlę gyrė: prakaitas nebevargino, po krūtimis nebeliko jo sukeltų odos sudirgimų. Kaip sako rankšluostėlio sumanytoja E. Robertson, ta-ta towelį gali pritaikyti ne tik namuose, bet ir po dušo sporto klube ar darbuodamasi sode.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.