Nauja moterų manija - krūtų rankšluosčiai

 (14)
Ši vasara pateikia netikėtų oro permainų, vieną dieną namuose vaikštai vilkėdama džemperį, kitą - karšta ir su apatinius. O štai gyvenančias Los Andžele nuolat vargina namuose tvyrantis karštis. Dėl jo moterys susidūrė su nemalonia problema, vos išėjusios iš dušo vėl suprakaituoja ir lekia atgal.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prakaitavimas ypač vargina tas, kurių krūtinės pilnesnės, mat prakaituoja ne tik pažastys, bet ir zona po krūtimis. Vienos su tuo kovoja keletą kartų purkšdamos dezodorantą, kitos - barstydamos kūdikių pudrą ar po krūtimis pasikišdamos rankšluostėlį.

Amerikietė Erina Robertson, pavargusi nuo tokio nepatogumo, sumąstė specialų krūtų rankšluostį "Ta-Ta Towel". Šis išradimas panašus į kilpinio rankšluosčio liemenėlę. Jis užsimetamas per kaklą (lyg užkabintum rankšluostį), prilaiko krūtis jas atskirdamas ir užkerta kelią krūtų trinčiai ir prakaitavimui.

Ne viena išbandžiusi rankšluostinę liemenėlę gyrė: prakaitas nebevargino, po krūtimis nebeliko jo sukeltų odos sudirgimų. Kaip sako rankšluostėlio sumanytoja E. Robertson, ta-ta towelį gali pritaikyti ne tik namuose, bet ir po dušo sporto klube ar darbuodamasi sode.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.