N-18: intymus žiedas, kuris parodys ar tu gera (-s) lovoje

 (1)
Ar kada pagalvojai, kiek kalorijų sudegini sekso metu, kiek pozų išbandei per savaitę, mėnesį, metus? Koks tavo meilės žaidimų trukmės vidurkis ir galų gale ar kiti mėgaujasi geresniu seksu, o gal priešingai - tau yra, ko pavydėti? Tai išsiaiškinti gali padėti išmanieji prezervatyvai.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vienas didžiausių prezervatyvų gamintojų Didžiojoje Britanijoje "British Condoms" sukūrė šį tą panašaus į išmaniąsias apyrankes. Tai "i.Con" pavadintas išmanusis prietaisas, teikiantis įvairaus pobūdžio informaciją apie seksą, kurio metu buvo naudojamas.

Nors išmaniojo prietaiso pavadinimas tiesiogiai siejamas su prezervatyvu, vis dėlto tai yra penio žiedas. Pasak gamintojų, jis itin patogus, lengvas, atsparus vandeniui ir sekso metu patiriamiems pojūčiams nedaro jokios neigiamos įtakos. Šį prietaisas gali būti dedamas ant bet kokio tipo prezervatyvų.

Deja, "i.Con" tavo sekso gabumų dešimtbalėje sistemoje neįvertins, neišmokys naujų sekso pozų ar triukų. Tačiau jis gali atskleisti, kokias pozas renkiesi dažniausiai, į kokias kūnas reaguoja labiausiai, kokios nekelia didelio malonumo. Tiesa, pozų analizė bus pritaikyta tik atnaujintoje "i.Con" versijoje, kuri vis dar yra testuojama ir tobulinama.

Šiandien apie 70 Eur kainuojantis išmanusis žiedas suskaičiuoja, kiek kalorijų buvo sudeginta sekso metu, koks buvo judėjimo dažnis, stiprumas, greitis, kūno temperatūra. Taip pat apdoroja ir daugiau panašių organizmo rodmenų, gali juos palyginti su kitų sekso sesijų rodmenimis. Duomenys mikro USB jungtimi gali būti perkeliami ir analizuojami kompiuteryje, žinoma, tam reikalinga išmanioji programėlė. Jei norisi, galima rodmenis lyginti ir su draugų arba nepažįstamųjų iš viso pasaulio - ir viešai, ir anonimiškai.

Išmanusis sekso pasiekimams skirtas matuoklis technologijų pasaulyje ne naujiena, anksčiau ne kartą buvo pristatyti panašūs prietaisai. Visgi šis, pasak specialistų, kol kas yra pažangiausias.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Dvyniai sulauks dėmesio iš priešingos lyties atstovų

Dienos horoskopas daugumai Zodiako ženklų žada teigiamas permainas. Paskaityk, ką žvaigždės suplanavo tau!

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.