N-18: intymus žiedas, kuris parodys ar tu gera (-s) lovoje

 (1)
Ar kada pagalvojai, kiek kalorijų sudegini sekso metu, kiek pozų išbandei per savaitę, mėnesį, metus? Koks tavo meilės žaidimų trukmės vidurkis ir galų gale ar kiti mėgaujasi geresniu seksu, o gal priešingai - tau yra, ko pavydėti? Tai išsiaiškinti gali padėti išmanieji prezervatyvai.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vienas didžiausių prezervatyvų gamintojų Didžiojoje Britanijoje "British Condoms" sukūrė šį tą panašaus į išmaniąsias apyrankes. Tai "i.Con" pavadintas išmanusis prietaisas, teikiantis įvairaus pobūdžio informaciją apie seksą, kurio metu buvo naudojamas.

Nors išmaniojo prietaiso pavadinimas tiesiogiai siejamas su prezervatyvu, vis dėlto tai yra penio žiedas. Pasak gamintojų, jis itin patogus, lengvas, atsparus vandeniui ir sekso metu patiriamiems pojūčiams nedaro jokios neigiamos įtakos. Šį prietaisas gali būti dedamas ant bet kokio tipo prezervatyvų.

Deja, "i.Con" tavo sekso gabumų dešimtbalėje sistemoje neįvertins, neišmokys naujų sekso pozų ar triukų. Tačiau jis gali atskleisti, kokias pozas renkiesi dažniausiai, į kokias kūnas reaguoja labiausiai, kokios nekelia didelio malonumo. Tiesa, pozų analizė bus pritaikyta tik atnaujintoje "i.Con" versijoje, kuri vis dar yra testuojama ir tobulinama.

Šiandien apie 70 Eur kainuojantis išmanusis žiedas suskaičiuoja, kiek kalorijų buvo sudeginta sekso metu, koks buvo judėjimo dažnis, stiprumas, greitis, kūno temperatūra. Taip pat apdoroja ir daugiau panašių organizmo rodmenų, gali juos palyginti su kitų sekso sesijų rodmenimis. Duomenys mikro USB jungtimi gali būti perkeliami ir analizuojami kompiuteryje, žinoma, tam reikalinga išmanioji programėlė. Jei norisi, galima rodmenis lyginti ir su draugų arba nepažįstamųjų iš viso pasaulio - ir viešai, ir anonimiškai.

Išmanusis sekso pasiekimams skirtas matuoklis technologijų pasaulyje ne naujiena, anksčiau ne kartą buvo pristatyti panašūs prietaisai. Visgi šis, pasak specialistų, kol kas yra pažangiausias.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.