N-18: intymus žiedas, kuris parodys ar tu gera (-s) lovoje

 (1)
Ar kada pagalvojai, kiek kalorijų sudegini sekso metu, kiek pozų išbandei per savaitę, mėnesį, metus? Koks tavo meilės žaidimų trukmės vidurkis ir galų gale ar kiti mėgaujasi geresniu seksu, o gal priešingai - tau yra, ko pavydėti? Tai išsiaiškinti gali padėti išmanieji prezervatyvai.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vienas didžiausių prezervatyvų gamintojų Didžiojoje Britanijoje "British Condoms" sukūrė šį tą panašaus į išmaniąsias apyrankes. Tai "i.Con" pavadintas išmanusis prietaisas, teikiantis įvairaus pobūdžio informaciją apie seksą, kurio metu buvo naudojamas.

Nors išmaniojo prietaiso pavadinimas tiesiogiai siejamas su prezervatyvu, vis dėlto tai yra penio žiedas. Pasak gamintojų, jis itin patogus, lengvas, atsparus vandeniui ir sekso metu patiriamiems pojūčiams nedaro jokios neigiamos įtakos. Šį prietaisas gali būti dedamas ant bet kokio tipo prezervatyvų.

Deja, "i.Con" tavo sekso gabumų dešimtbalėje sistemoje neįvertins, neišmokys naujų sekso pozų ar triukų. Tačiau jis gali atskleisti, kokias pozas renkiesi dažniausiai, į kokias kūnas reaguoja labiausiai, kokios nekelia didelio malonumo. Tiesa, pozų analizė bus pritaikyta tik atnaujintoje "i.Con" versijoje, kuri vis dar yra testuojama ir tobulinama.

Šiandien apie 70 Eur kainuojantis išmanusis žiedas suskaičiuoja, kiek kalorijų buvo sudeginta sekso metu, koks buvo judėjimo dažnis, stiprumas, greitis, kūno temperatūra. Taip pat apdoroja ir daugiau panašių organizmo rodmenų, gali juos palyginti su kitų sekso sesijų rodmenimis. Duomenys mikro USB jungtimi gali būti perkeliami ir analizuojami kompiuteryje, žinoma, tam reikalinga išmanioji programėlė. Jei norisi, galima rodmenis lyginti ir su draugų arba nepažįstamųjų iš viso pasaulio - ir viešai, ir anonimiškai.

Išmanusis sekso pasiekimams skirtas matuoklis technologijų pasaulyje ne naujiena, anksčiau ne kartą buvo pristatyti panašūs prietaisai. Visgi šis, pasak specialistų, kol kas yra pažangiausias.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!