Merginų išpažintys: mistiškiausi nutikimai, kurių iki šiol negaliu paaiškinti

 (1)
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Gyvenimas kartais sukuria mistiškesnį scenarijų nei pats geriausias Halovino režisierius. COSMO skaitytojos pasakoja istorijas, privertusias aiktelėti iš netikėtumo.

Susapnuotas telefono numeris

Susirgau plaučių uždegimu ir atsiguliau į ligoninę. Kaip tik tuo metu ketinome keltis į naują butą. Gulėdama ligoninėje susapnavau atseit naująjį mūsų telefono numerį. Dėl visa pikta atsikėlusi jį užsirašiau. Deja, tikrasis numeris buvo visiškai kitoks. Buvau tą sapną bepamirštanti, bet po pusės metų susipažinau su vaikinu. Jo telefono numeris man pasirodė lyg ir girdėtas. Atsiverčiau užrašų knygutę ir ką gi — tai iš tikrųjų buvo tas sapnuotasis! — Neringa.

Kūdikystės prisiminimai

Švęsdama 16-ąjį gimtadienį susipažinau su vaikinu. Jis man pasirodė labai artimas. Tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio — veikiau dviejų gerų pažįstamų susitikimas. Kiek padraugavę supažindinome ir tėvus. Kaip nustebome sužinoję, jog kadaise mūsų šeimos draugavo, o mudu su Šarūnu popietėmis parpdavome vienoje lovelėje! Kai tėvai išvažiavo gyventi į skirtingus miestus, mes dar buvome pernelyg maži, tad nieko ir neprisiminėme. Dabar esame susituokę, auginame 3 metų dukrą. Jai būtinai papasakosime mūsų pažinties istoriją, — Aušra.

Šuniška ištikimybė

Kai buvau maža, tėvai nusipirko mažą mielą juodą kalytę, vardu Lota. Ji tapo tarsi mūsų šeimos narė. Praėjus 9 metams Lota ėmė keistai elgtis — laižyti mamai riešus. Tai truko maždaug pusmetį. Lota ėmė keistis, tapo vangi, liūdna, pradėjo lakti daug vandens ir labai sulyso — susirgo diabetu. Kai kalytė nugaišo, sužinojau, jog mano mama yra sirgusi diabetu, kuris galėjo atsinaujinti. Tačiau mamos sveikata netgi pagerėjo! Nejaugi iš tiesų Lota išlaižė jos ligą? — Ieva.

Susapnuotas radinys

Kartą dingo man brangi apyrankė. Naktį susapnavau, jog ji po kilimu. Rytą juokdamasi pasakojau draugei sapną ir kilstelėjau kilimą, kur ji neva turėjo gulėti. Apyrankė iš tikrųjų buvo ten! — Indrė.

Susidvejinęs tėtis

Mano mamai tada buvo septyneri. Naktį ji panoro gerti ir jau buvo bežadinanti savo mamą, tačiau išvydo virtuvėje tėtį — jis rūkė ir atrodė labai susirūpinęs. Eidama pro tėvų kambarį mama dirstelėjo į jų lovą ir nustėro: šiedu kuo ramiausiai miegojo! Po kelių dienų jos tėtis išėjo į karą ir netrukus žuvo. Mama iki šiol tiki, jog tas nutikimas buvo įspėjimas apie gresiančią nelaimę, — Genovaitė.

Paslaptingas geradaris

Užsisvajojusi bandžiau pereiti vieną nejudrią gatvelę — per dieną ja pravažiuoja vos kelios mašinos. Žinoma, neapsidairiau. Staiga kažkas šūktelėjo: “Atsisuk!” Atsigręžusi išvydau į mane lekiant automobilį. Akimirksniu užšokau ant šaligatvio. Širdis vis dar daužėsi, o aš ėmiau dairytis mane įspėjusio geradario. Tačiau aplink nebuvo nė gyvos dvasios, — Donata iš Kėdainių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!