Mergina paprašė kirpėjos padaryti jai Ombre šukuoseną... Ir štai kas gavosi

 (17)
© Facebook nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai norisi eksperimentuoti, geriau sumokėti daugiau ir eiti pas profesionalą, nei rizikuoti. Nors 30-metės Joanna Huang taupyti ir neketino - už savo naująją šukuosena mergina paklojo 170 dolerių, tik rezultatas gavosi nelabai atitinkantis kainą.


Taip turėjo atrodyti Ombre

Tamsiaplaukė Joanna nusprendė paįvairinti savo įvaizdį ir nusidažyti plaukus Ombre stiliumi. Mergina nunešė dvi nuotraukas, kad kirpėja daugiau mažiau įsivaizduotų apie ką kalbama. Visas procesas truko daugiau nei 9 valandas ir štai rezultatas.

Kaip turėjo atrodyti <--> Ir kaip atrodė

Nebeliko nieko kito, tik iš naujo nudažyti plaukus juoda spalva, kad paslėptų siaubingąjį Ombre. Tikriausiai kurį laiką Joanna susilaikys nuo eksperimentų...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!