Mergina pakraupo pamačiusi, ką su jos nagais padarė grožio salone

 (13)
© Socialinio tinklo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Katie Bennett daugybę kartų lankėsi pas manikiūro specialistes, kurios akriliniu būdu priaugindavo merginai nagus. Viskas buvo puiku iki apsilankymo „Cinderellas Cute-Icle & Beauty Room“ grožio salone. Mergina liko nepatenkinta specialistės darbu ir nusprendė nenutylėti: nagai buvo pernelyg ploni, grublėtu paviršiumi ir kreivoki.

Katie išreiškė savo nepasitenkinimą ir atsisakė mokėti už nekokybiškai atliktą darbą, juk grįžus namo jai tektų „nusiimti“ nagus. Tačiau iš salono jos niekas neišleido - procedūrą atlikusi specialistė užsispyrė pati viską sutvarkyti. Katie tikina, kad grožio salono darbuotoja elgėsi atsainiai, o visas akrilo pašalinimo procesas buvo skausmingas. Paprašius elgtis atsargiau, mergina buvo tiesiog išvyta lauk. Tuomet Katie ir pasidalino savo nagų nuotrauka socialiniuose tinkluose.

Mergina pakraupo pamačiusi, ką su jos nagais padarė grožio salone
© Socialinio tinklo nuotr.


Mergina pakraupo pamačiusi, ką su jos nagais padarė grožio salone
© Socialinio tinklo nuotr.

Tiesa, salono administracija pateikia visai kitokią šio abiems pusėms ne itin malonaus incidento versiją. „Mergina gerokai pagražina banalią situaciją. Iš tiesų ji paprasčiausiai nenorėjo mokėti 35 svarų už atliktą darbą ir nusprendė pabaigti viską savarankiškai, namuose. Be to, ji paprašė pašalinti nuo nagų akrilą, ką mes ir padarėme. Nuotraukoje, kuria ji pasidalino, matomi pusiau sutvarkyti nagai, su akrilo likučiais. Mergina neleido mums pabaigti darbo, todėl ir nagai tokie. Jos šmeižtas kenkia mūsų reputacijai. Pažiūrėkite į atsiliepimus apie saloną, visos klientės patenkintos rezultatais“ - savo poziciją dėstė grožio salono vadybininkė.

Kas šioje istorijoje teisus - belieka spėlioti, bet nagai atrodo tikrai kraupokai. O mums įdomu, kaip tu pasielgtum panašioje situacijoje, jeigu būtum nepatenkinta specialisto darbu?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.

Liepos COSMOPOLITAN kino vakare – komedija TOBULI AFERISTAI

Liepos 4 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – Holivudo žvaigždėmis Uma Thurman, Timu Rothu, Sofia Vergara, Maggie Q tviskančios komedijos TOBULI AFERISTAI premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!