Mergina buvo išprašyta iš baseino dėl nepadorios ir paauglius per daug jaudinančios išvaizdos

 (2)
© Facebook

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Šiame komplekse yra daug paauglių vaikinų, ir tau nebūtina jų jaudinti“ - tokius žodžius išgirdo Tori Jenkins, nusprendusi šiek tiek atsipalaiduoti ir paplaukioti baseine. Šią istoriją paviešinęs Tori sužadėtinis Tyleris tikina, kad jo mergina buvo tiesiog išprašyta iš baseino dėl, esą, netinkamos jos išvaizdos.

Kaip pasakoja vaikinas, jiedu ir keli draugai nusprendė pailsėti prie baseino, tačiau jau po kelių minučių susilaukė pastabų dėl Tori išvaizdos. Pastatą, kuriam priklauso baseinas prižiūrinti moteris liepė Tori pažiūrėti į save veidrodyje ir pareiškė nenorinti, kad jos vaikai matytų tokius vaizdus.

„Niekada nemačiau savo sužadėtinės pažemintos taip stipriai, kad ji net negalėjo pažvelgti savo geriausiems draugams į akis. Niekada nemačiau jos taip verkiančios, kaip ji šiandien verkė mūsų apartamentuose. Ir viskas tik dėl to, kad kažkas mano galintis kritikuoti dydį ir jos kūno linijas“ - facebooke rašė Tyleris ir paviešino nuotraukas, kuriose užfiksuota jo mergina.

„Mano sužadėtinei buvo pasakyta, kad ji turėtų prisidengti, nes jos kūnas pernelyg jaudina paauglius. Tai totali nesąmonė ir aš neketinu su tuo taikstytis, - rašė vaikinas. - Mano sužadėtinė turi teisę vilkėti maudymosi kostiumėlį ir nebūti vertinama per seksualinę prizmę ir žeminama“.

O mes dalinamės Tylerio paviešintomis nuotraukomis ir klausiame tavęs - kurią pusę šioje situacijoje tu palaikai?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Astrologinė prognozė liepos 22-ajai, sekmadieniui

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.