Mergelėms patariama būti atsargioms, o Jaučiams...

Ką šiai dienai žvaigždės suplanavo tavo Zodiako ženklui? Skaityk birželio 13 dienos horoskope!
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

AVINAS. Šiandien sugebėsite daug nuveikti, jeigu planingai naudosite laiką. Tačiau gali atsitikti ir taip, kad patenkinsite vien bendravimo ir flirto poreikį. Nepiktnaudžiaukite kitų žmonių paslaugumu.

JAUTIS. Šiandien jums gali tekti rinktis iš kelių svarbių dalykų. Nedarykite skubių sprendimų, veikite ramiai ir apgalvotai. Jums gali pavykti susitarti dėl apmokėjimo, honoraro, nuomos, kredito ar reikalingos paslaugos, prekės.

DVYNIAI. Nors ir turite problemų, apie kurias nenorite garsiai kalbėti, jas nors iš dalies turėtų kompensuoti pasisekimas veikloje arba tarp priešingos lyties. Pasistenkite atkurti draugiškus santykius, jei dėl jūsų kaltės jie tapo nevykę.

VĖŽYS. Šiandien venkite skubotų sprendimų bei išvadų, kad ir kokia aiški situacija jums atrodytų. Net menkiausia abejonė gali būti tarsi perspėjimas. Labiau nei kitų žmonių nuomonių paisykite savo logikos ir širdies balso.

LIŪTAS. Galite nustebinti ar sudominti pažįstamus ir nepažįstamus žmones savo neįprastu elgesiu, argumentais. Jūsų idėjoms atsiras bendraminčių. Tuo tarpu nepritariantieji kol kas kukliai tylės.

MERGELĖ. Pasistenkite išvengti atviros konfrontacijos bei diskusijų su valdžia, kolegomis. Pasinaudokite savo įžvalgumu ir tyliai išsiaiškinkite dalykus, kurie seniai neduoda jums ramybės.

SVARSTYKLĖS. Net nedidelė smulkmena gali atsiliepti jūsų autoritetui, reputacijai, tad pasistenkite elgtis korektiškai, nelipti per kitų galvas, tinkamai save reprezentuoti. Galvokite ne vien apie savo interesus.

SKORPIONAS. Kruopščiai tvarkykite dokumentus, ką reikia pratęskite ar nutraukite, laiku sumokėkite mokesčius, palūkanas. Jeigu nedelsdami spręsite problemas, netrukus sulauksite ir palengvėjimo, ir kitų pagarbos.

ŠAULYS. Nebandykite manipuliuoti kitais žmonėmis. Taip elgdamiesi, galite įgyti priešų. Jeigu norite ne laikinų kompanionų, bendraminčių, o tikrų sąjungininkų ir draugų, ir patys būkite draugiški, supratingi.

OŽIARAGIS. Šiandien nusiteikite tvarkyti susikaupusius smulkius reikalus. Gali padaugėti darbo su dokumentais. Už uolų darbą galite būti įvertinti finansiškai.

VANDENIS. Gerai seksis darbai, reikalingi kūrybingumo. Aplinkiniai susidomės jūsų sugebėjimais. Emocijų suteiks subtilus flirtas. Intriguos dominančio asmens paslaptingumas, vidinė jėga.

ŽUVYS. Darbe stenkitės laikytis dienotvarkės, nesileiskite išmušami iš vėžių. Nesiimkite naujų planų, jei nepasikliaujate savo jėgomis. Labiau pasidomėkite savo vaikų reikalais ir psichologine būsena.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dvyniams - permainos santykiuose, o Vėžiams...

Šiandienos horoskopas jau čia! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui suplanavo žvaigždės.

Žuvų laukia jausmai, o Liūtams...

Šiandienos horoskopas jau čia! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui suplanavo žvaigždės.

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

Svarstyklėms patariama būti atsargioms meilės reikaluose, o Liūtams...

Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui šiandien suplanavo žvaigždės!

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.