Lytį pakeitusi mergina paviešino nuotraukas ir video po plastinės operacijos

 (100)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

20-metė Stef Sanjati iš Toronto - neseniai lytį pakeitęs vaikinas. Anksčiau Stef praleisdavo kelias valandas darydamasi makiažą, kuris padėtų atrodyti moteriškiau. Kad veidas įgautų moteriškesnius bruožus, mergina plastinėms operacijoms išleido 33 tūkst. dolerių. O savo pokyčiais ir nuotraukomis Stef drąsiai dalinasi savo socialinių tinklų paskyrose, kad visi matytų, koks vis dėlto nelengvas tas kelias.

Kad surinktų operacijoms reikiamą sumą, Stef užsiregistravo svetainėje GoFundMe.com, kurioje visi norintieji gali aukoti pinigus konkretiems žmonėms ir jų norų įgyvendinimui. Iškart po pirmosios veido operacijos mergina pasidalino nuotraukomis ir video įrašu tam, kad papasakotų ją finansiškai (ir ne tik) palaikiusiems žmonėms, ką reiškia gimti ne savo kūne ir parodytų, kokį progresą ji jau spėjo padaryti.

Vaikystėje Stef niekuo neišsiskyrė iš kitų berniukų, tačiau kaip pati tikina, jau tuomet suprato, kad vyriškas kūnas, kuriame ji gimė - tik nevykęs likimo pokštas. Mergina tikina, kad tik dabar pasijautė išties laiminga.

Sulaukusi 20 metų ji galutinai apsisprendė pakeisti lytį chirurginiu būdu. „Kai pabaigsiu pilną operacijų ciklą, mano emocinė būsena stipriai pasikeis. Su malonumu pasidalinsiu savo patirtimi su kitais, kad žmonės žinotų, kaip vyksta lyties keitimo operacijos ir kiek daug jos reiškia tokiems žmonėms kaip aš. Po tokios operacijos pradedi jaustis savimi. Ir taip jautiesi kiekvieną rytą! Tiesiog atpažįsti save veidrodyje ir jauti, kad gyvenimas eina į priekį, viskas įmanoma ir tau nieko nereikia bijoti!“ - sakė Stef.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Liūtams - ypatinga diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (2)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!