Lytį pakeitęs vaikinas parodė, kaip atrodė anksčiau

 (47)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kuomet kalbama apie lyties keitimą, kur kas dažniau tenka matyti vyrų virsmą moterimis, tačiau šį kartą viskas atvirkščiai - muzikantas Jamie Wilson atvirai visiems parodė, kaip atrodė anksčiau, būdamas moterimi.


Žvelgiant į Jamie iš tiesų sunku patikėti, kad 18 metų jis pragyveno merginos kūne. Būtent dėl šios priežasties vaikinas ir ryžosi viešai parodyti savo pokyčius - aplinkiniai tiesiog netikėjo, kad tai tiesa.

A post shared by Jaimie Wilson (@tboy61915) on Mar 29, 2017 at 5:32pm PDT


Jamie pasakoja nuo mažens jautęs, kad gyvena ne savame kūne, tačiau visuomet jautė visuomenės spaudimą atrodyti moteriškai ir atitikti nerašytus stereotipinius standartus. Dėl kitokio gyvenimo ir savo asmeninės laimės jam teko paaukoti svarbiausią dalyką - šeima tiesiog nesuprato Jamie pasirinkimo.

A post shared by Jaimie Wilson (@tboy61915) on Mar 10, 2017 at 5:13pm PST


„Prisipažinimas buvo ir geriausia, ir blogiausia diena mano gyvenime. Aš pasiilgstu savo šeimos... Pasiilgstu jausmo, kuomet tėvai tavimi didžiuojasi... Bet žinot, ko man netrūksta? Netrūksta naktų, kuomet vienas gulėdavau lovoje ir kovodavau su savo jausmais... Netrūksta tų dienų, kuomet laukdavau kada visi išeis tam, kad galėčiau apsivilkti sporto drabužius ir paslėpti savo ilgus plaukus po kepure... Aš nepasiilgau slapstymosi. Aš nesu stipriausias, aukščiausias ar gražiausias vyras, bet žinote ką? Aš pagaliau esu savimi ir tas jausmas toks geras“ - savo socialinio tinklo paskyroje rašo Jamie.

A post shared by Jaimie Wilson (@tboy61915) on Feb 14, 2017 at 5:09pm PST


A post shared by Jaimie Wilson (@tboy61915) on Oct 11, 2016 at 7:29pm PDT


A post shared by Jaimie Wilson (@tboy61915) on May 19, 2016 at 7:27pm PDT


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Štai, ką smagaus gali nuveikti šį savaitgalį!

Jau birželio 16 d., Vilniaus Kalnų parke vyksiančiame miesto festivalyje „Summer in the City“ vilniečių ir miesto svečių laukia itin turininga pramogų diena. Nuo pasaulinių ir Lietuvos muzikos žvaigždžių iki visai šeimai skirto nemokamo pikniko bei galimybės pasipuošti specialiai festivaliui sukurta drabužių kolekcija.