Lemtingi metai tavo Zodiako ženklui

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekvieno žmogaus gyvenime pasitaiko periodų, kuriuos knieti pavadinti juodu ruožu. Savaime suprantama, pasitaiko ir gerųjų periodų. Su kuo tai susiję? Žinoma, kad su žvaigždėmis! Štai astrologinė sėkmingų gyvenimo periodų prognozė kiekvienam Zodiako ženklui - kokiame amžiuje laukia didžiausi pakilimai?

Avinas

Šio Zodiako ženklo atstovai gali tikėtis daugiau palankių periodų nei nesėkmingų. Svarbūs metai: 15,19, 30, 35, 40, 45, 57, 60, 66 ir 76. Vertėtų atkreipti dėmesį, kad turimi galvoje ne vien teigiami įvykiai, tačiau ir tie, kurie iš tikrųjų yra lemtingi. Ypač svarbu atkreipti dėmesį į periodus, laukiančius peržengus 40-metį, nes tada iš tiesų galima tikėtis permainų.

Jautis

Svarbūs metai: 16, 21, 24, 30, 33, 39, 51, 60 ir 64. Iki 30 m. gyvenime tau neretai teks susidurti su akimirkomis, kurios tave nelabai džiugins, bet po 30-mečio situacija būtinai pagerės – tavęs laukia pozityvumo jūra.

Dvyniai

Svarbūs metai: 10, 20, 30, 40, 50, 64, 70 ir 80. Tavo gyvenimas pasižymi jėga, nuolat tave apsaugančia ir ginančia nuo negandų, todėl vien tik negatyvu pasižyminčių periodų tavo gyvenime tiesiog nėra. Visus svarbius gyvenimo metus nugyvensi ramiai ir laimingai.

Vėžys

Svarbūs metai: 15, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 60 ir 75. Iki 30 m. maudysies savo jausmuose, todėl žvelgsi į viską pro rožinių akinių prizmę. Po 30 m. vaizdas darysis realesnis, todėl ne viskas ims džiuginti.

Liūtas

Svarbūs metai: 19, 36, 40, 57, 60 ir 76. Šio ženklo atstovai iš tiesų moka pasitikti bet kokius pokyčius aukštai pakelta galva. Taigi tiek teigiami, tiek ir neigiami įvykiai didesnių rūpesčių nesukelia.

Mergelė

Svarbūs metai: 16, 21, 24, 32, 41 ir 50. Tavo gyvenime bus daugiau lemtingų įvykių, labiau susijusių su karjera nei su asmeniniu gyvenimu. Nenuliūsk, nes šie įvykiai neabejotinai praturtins tavo gyvenimą gausybe teigiamų emocijų.

Svarstyklės

Svarbūs metai: 8, 16, 24, 32, 40, 48, 56, 64 ir 72. Šio ženklo atstovų laukia daug lemtingų įvykių, kurie gali atnešti netikėtą sėkmę. Į viską žiūrėk su dėkingumu!

Skorpionas

Svarbūs metai: 15, 25, 30, 45, 50, 60 ir 74. Tau vertėtų pagalvoti, kaip ketini tvarkytis su savo charakteriu, nes sunkumų turėsi tik su savimi.

Šaulys

Svarbūs metai: 15, 19, 36, 38, 40, 45, 57 ir 75. Kiekvieni iš šių metų tavo gyvenimą praturtins milžiniška porcija patirties, kuri kada nors tikrai padarys tave laimingu ir sėkmės lydimu žmogumi.

Ožiaragis

Svarbūs metai: 16, 21, 30, 31, 33, 41, 50 ir 57. Įsimink juos, nes tau reikia pasirengti gyvenimo pokyčiams. Jie gali būti tiek geri, tiek kupini išbandymų. Tu su viskuo susitvarkysi!

Vandenis

Svarbūs metai: 12, 22, 24, 32, 42, 48, 50, 64 ir 72. Šio ženklo atstovai ne itin paiso lemtingų įvykių, bet jie, vis dėlto, turi didelės įtakos gyvenimui. Vieną dieną suvoksi, kad sulaukei sėkmės!

Žuvys

Svarbūs metai: 12, 24, 30, 36, 45, 48, 52 ir 60. Tu itin emocingai išgyveni visas permainas, net jei jos būna į gerą. Pasistenk išlaikyti vidinę harmoniją, kad visus įvykius pasitiktum ramiai ir laimingai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.